Nädala horoskoop 5.juuli – 12. juuli 2020

Siin on Sulle juuli esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

Nädal algab  järjekordse Kuuvarjutusega Kaljukitses. Suvise intensiivse Päikese -ja Kuuvarjutuste hooaja lõpetab karmiline Kuuvarjutus Kaljukitse tähemärgis. Saturni, Kaljukitse valitseja, aeg hakkab oma kodus otsa saama. Nimelt liigub ta aasta lõpus Veevalaja tähemärki. Nüüd on aeg pika mõjutuse kulminatsiooniks. Tööd on tehtud kõvasti ning vundamente ehitatud (kui oled teinud tööd).

Saturn valitseb ka karmat ja järgmise kolme kuni kuue kuu jooksul näeme aladel, mida Kaljukits meie eludes valitseb karmilisi tulemusi. (Vaata personaalseid ennustusi tähemärgi kaupa, et näha täpselt milliseid alasid).

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu kümnendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg karjääris ning sotsiaalse reputatsiooni vallas. Mõned teist saavutavad uue positsiooni, teised (kes pole vaeva näinud) peavad selle loovutama. Oluline oleks endast anda veel nii palju kui jaksate. Ehitage tugevam vundament oma karjääris. Kui on kuskil augud või teadmistes puudu siis andke endast parim, et need lappida. Kui näete vaeva, pingutate siis tulevad ka tulemused järgmise kolme kuni kuue kuu jooksul.

Oled ise nüüd aktiivsem ning annad parima, et luua uusi võimalusi teenimiseks internetis, äris, sotsiaalmeedias. Õpetad teistele oskusi ning oskused, mida Veenuse retrograadi ajal õppisid peaksid nüüd tulemusi andma. Paljud teist suudavad enda jaoks luua uusi võimalusi just läbi lähisugulaste, internetis saadud tutvuste või ka töötades koos väikestes meeskondades. Otsi ka ise aktiivselt uusi võimalusi!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu üheksandas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg Sinu uskumussüsteemidega ning enda harimisega. Oled kindlasti palju uute teadmiste nimel pingutanud. Kohustused ning õpingud koolis või oled omal käel õpinguid jätkanud. Nüüd algab viimane periood ning hakkad vaikselt ka tulemusi nägema. Paljud teist on hinnanud täielikult ümber oma uskumused. Tihti võisid mõelda, et millesse üldse saab enam uskuda? Aga viimane pingutus ning aasta lõpuks oled loonud endale tugeva vundamendi oma uskumuste alal.

Sind peaks elavadama raha teemadel toetus varjatud allikatest. Kas kohtud kellegagi teistele teadmata või aitab Sind keegi välismaalane. Igal juhul aitab see toetus Sul luua endale suuremat sissetulekut ning peaksid ka iseenda väärtust täpsemalt nägema. Mõnele teist tulevad ka meeldivad kingitused juba mainitud kohtadest.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu kaheksandas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg partneri ning teistelt inimestelt tulevate ressurssidega. Suure tõenäosusega on olnud seal veidi raskemad ajad. Oled näiteks teinud palju tööd klientidega või ressursside haldamisega. Paljudel teist on olnud emotsionaalselt keerulisem periood. Kriis ning sügav tervenemine on võtnud kauem aega kui arvasite. Nüüd veel viimane pingutus ning aasta lõpus hakkate tulemusi nägema. 

Sinu jaoks peaksid rahalist küllust ning meeldivaid kogemusi aktiveerima just sõbrad ning mõned grupeeringud kus liikmeks oled. Hea aeg veeta sõpradega aktiivselt aega, sealt võivad tulla ideed/mõtted, mis aitavad Sind rahaliselt edasi. Või loovad Sinu jaoks üldiselt rohkem naudinguid. Ole ise aktiivne ka oma pika aja eesmärkide ning unistuste suhtes. Sissetulekud võivad tulla ka nendega tegeledes ja sinna energiat pannes.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu seitsmendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg partnerlustes ning suhetes. Paljudel Vähkidel on olnud rohkem kohustusi ning vastutust äripartnerlustes. Viimased pingutused nüüd ja aasta lõpus võite rohkem tulemusi näha. Mõjutus on Vähkidele kindlasti ka abielus või pikemates suhetes toonud rohkelt väljakutseid. Kes on käed üles kerinud ning tööd teinud oma suhetes saavad aasta lõpus hakata nautima tehtud töö vilju. Tugevamad ning lähedasemad suhted. Kes lasi jala lõdvaks ning andis alla sellel võivad teatud suhted elust lahkuda…

Marsi ning Veenuse mõjutus tuleb Vähi jaoks kümnendast ning kaheteistkümnendast majast. Oled hakanud aktiivselt oma karjääri suhtuma ning näitad üles julgust/ambitsiooni. See peaks tooma uusi sissetulekuid või võimalusi nautida mõnusid puhkusel. Mõne jaoks võib aset leida ka romaan töö juures.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu kuuendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg päevaste rutiinidega, tervisega või ka töö juures. Mõned teist on pikalt tegelenud tervise probleemiga. Tuleb veel pingutada, otsida lahendusi ja aasta lõpuks peaks nii tervis kui ka erinevad dieedid, mida katsetanud olete tulemusi andma. Paljudel on kindlasti olnud tööl lisa kohustusi. Oluline on siin mitte vinguda vaid pigem oma kohustused täita. Kui seda teete siis on võimalus aasta lõpus saavutada ka parem positsioon või viia lõpuni mõni suurem projekt.

Toetus tuleb Sinuni välismaalt, õpetajatelt, mentoritelt ning ka isalt. Mainitud tegelased aktiveerivad Sinu sissetulekuid ning pika aja eesmärke. Võta nendega aktiivselt ühendust ja otsi kontakti. See võib Sind viia nii rahaliste sissetulekuteni kui ka teiste meeldivate asjadeni.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu viiendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg eneseväljenduses, lastega, loovate hobidega, lõbutsemisega. Paljud teist on kindlasti tundnud, et loovus oleks justkui blokeeritud. Saturni transiit on nõudnud rohkem pühendumist ning loovuse pidevat “harjutamist”. Kui olete seda suutnud siis peaksite hakkama nüüd ka tulemusi nägema. 

Teistel on olnud rohkem kohustusi lastega, nüüd viimane pingutus ja aasta lõpuks peaksid asjad vähemalt lastega seotud teemadega kergemaks minema. Kindlasti on olnud ennast ka raske väljendada. Ei tasu püssi veel põõsasse visata, varsti läheb kergemaks. Transiidi eesmärk on meisterdada ning õppida eneseväljenduse kohta. Tihti tahab see rohkem pingutust kui tegemist on just Saturniga.

Partneri ressursid aitavad Sind valitud karjääris edasi. Kas teete koos midagi või ta motiveerib ning aitab oma oskustega. Mõnel juhul ka otseses mõttes rahaliste vahenditega.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu neljandas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg kodu ning perega seotud teemadega. Mõned teist on valmis saanud uue kodu (või valmis saamas). Nüüd on vaja veel anda endast parim, et asjad saaksid ilusti paika. 

Palju kohustusi ka perega, paljud teist on pidanud pere või näiteks ema aitama. Oluline on mainida ka emotsionaalset elu ning vundamenti neljanda majaga. Pika transiidi kestel olete palju pidanud mõtisklema selle üle, mida Teil vaja, et ennast emotsionaalselt hästi tunda. Saturniga on olnud raske tunda ennast emotsionaalselt õnnelikuna, aga veel viimane pingutus ja aasta lõpus oled loonud endale emotsionaalselt turvalise pinnase kust on hea edasi minna.

Toetus tuleb suhetest ning äripartneritelt. Motiveerivad ning aitavad leida uut indu tulevikuks. Üldiselt õnnelik kombinatsioon kuna Veenus asub üheksandas majas. Lühikene transiit peaks tooma sissetulekuid välismaalt või mõnusaid naudinguid reiside näol.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu kolmandas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg naabritega, äriga, suhtluses ning ka õdede ja vendadega. Paljudel on olnud rohkem kohustusi oma äri alustamisega. Olete pidanud palju kirjutama, suhtlema, rääkima, infot vahetama. Aasta lõpus hakkate tulemusi nägema ja kohustused mainitud aladel vähenevad.

Siin tasub mainida ka Saturni mõju mõtlemisele. On olnud kindlasti rohkem raskeid ning depressiivseid mõtteid. Transiidi eesmärgiks on olnud oma mõtete meisterdamine. Sina valitsed oma mõistust! Nüüd saad veel 6 kuud seda harjutada ja oma mõtete üle kontrolli saamist meisterdada!

Toetus tuleb Sinuni dieetide ning aktiivsete rutiinide näol. Ole nüüd ise aktiivsem ning tee trenni, ole püsiv dieetidega. See aitab Sind emotsionaalselt ennast paremini tunda (mida paremini ennast tunned seda lihtsamalt voolab seksuaalne energia) ning toob naudinguid nii voodilinade vahel kui partneri ressursside näol.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu teises majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg rahaga, ressurssidega, materiaalsete esemetega ning kindlasti ka Sinu enda sisemise väärtusega. Paljudel Amburitel oli kindlasti pika transiidi vältel raha asjadega blokeeringuid ning pidite rohkem vaeva nägema oma ressursside majandamisega. Transiidi eesmärk oli meisterdada oma raha ning esemetega ümber käimine. Loodetavasti oled andnud endast parima ja saad juba varsti tulemusi näha.

Toetus tuleb Sinuni viiendast ning seitsmendast majast. Võta aktiivselt midagi romantilist ette ning vii kallim näiteks kuskile lõbutsema. See toob Teie vahele kindlasti rohkem naudinguid ning meeldivaid elamusi. Lisaks, Sinu aktiivne eneseväljendus peaks tooma sissetulekuid klientidelt ning läbi partnerite. Ole ise aktiivne ning väljenda ennast julgelt!

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu esimeses majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg Sinu elus üldiselt. Oled pikalt oma elus ehitanud tugevamat vundamenti ning mõistnud sügavamalt, kes Sa päriselt oled. Kui jätkad oma elu struktureerimist ning organiseerimist siis näed peatselt tehtud töö vilju. Aasta lõpuks oled loodetavasti saavutanud enda elus midagi väga olulist, mis aitab Sind tulevatel aastatel. Usun, et väga karmilised ning saatuse poolt ette määratud sündmused ootavad Sind järgneva kuue kuu jooksul ees.

Marsi ning Veenuse toetus tuleb Sinuni perelt ning kodustelt (kindlasti ka Sinu enda sisemine emotsionaalne elu saab siin turgutust). Motiveerivad Sind uutele tegudele töö juures ning aitavad leida dieete, rutiine, mis peaksid tervist turgutama. Loodetavasti saad ka rahalist toetust.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu kaheteistkümnendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg kulisside taga. Kuidas puhkad ning akusid laed. Saturn on siin käskinud Sul puhata ja leida organiseeritud viise selle tegemiseks. Ka vaimsed praktikad on olnud pigem praktilised. Transiidi eesmärk on olnud Sulle õpetada kuidas puhata ja et selleks tuleb ka ise aega leida. Kes on rohkem vaimsete teemadega Sina peal siis antud aeg on olnud hea selle jaoks, et meisterdada teiste reaalsustega ühenduse saamine. Järgmised kuus kuud on veel aega oma energiat sinna suunata. Siis peaksite aasta lõpus ka tulemusi nägema.

Kuuvarjutus annab mõnele Teist ka võimaluse näha, mida ta on alateadlikult alla surunud. Energeetiline sündmus peaks Sinu alateadvuse päevavalgele tooma. Kirjuta kindlasti üles unenäod, mida sellel nädalal näed! Võid saada sealt huvitavat ning vajalikku informatsiooni.

Toetust tuleb Sinu jaoks lähisugulastelt, internetist ning väikestest töörühmadest. Suhtle seal aktiivselt ning pane ennast ka ise nendesse kohtadesse. Räägi naabritega, suhtle õdede ja vendadega, vaheta infot internetis. Sealt saadud ideed võivad Sinu sissetulekuid suurendada või viia naudinguteni romantiliste partneritega.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kuuvarjutus leiab aset Sinu üheteistkümnendas majas. Järgmised kuus kuud on kindlasti muutusterohke aeg sõpradega, pika aja eesmärkidega, unistustega, sissetulekutega, boonustega jne. Kui oled vaeva näinud siis peaksid nägema sissetulekute suurenemist järgmise kuue kuu jooksul. Paljud teist on ümber hinnanud oma sõbrad ning nendega on olnud ka rohkem kohustusi. Kohati ka raskusi. Anna veel endast siin parim, et viia vajalikud muudatused sisse ning ehitada tugevamad sõprused. Aasta lõpus jäävad need kes peavad jääma ja loodetavasti saavutad ka materiaalselt palju.

Toetust tuleb sellel nädalal Sinuni teisest ning neljandast majast. Suudad ennast ise aktiveerida ressursse looma, mis peaksid tekitama võimalusi oma kodu meeldivalt sisustada. Või tekitavad üldiselt positiivseid emotsioone, mida on hea kodus ning perekeskis nautida.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat Kuuga tõsises ning praktilises Kaljukitses. Nädala keskel liigub Kuu intellektuaalsesse Veevalajasse ning lõpetame nädala teiste reaalsustega tihedas ühenduses oleva Kaladega.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

05.07 pühapäeva öö, varahommik – 06.07 esmaspäeva pärastlõuna –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

06.07 esmaspäeva pärastlõuna – 08.07 kolmapäeva pärastlõuna – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

08.07 kolmapäeva pärastlõuna – 11.07 laupäeva hommik – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kui nädala alguses tegelesime tõsiste asjadega, nädala keskel keskendusime innovaatilistele ideedele siis nädala lõpus saame veidi mõtlemisest puhata. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

11.07 laupäeva hommik – 13.07 esmaspäeva pärastlõuna – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt toob Marsi liikumine Jäära endiselt vajalikku turgutust Tule elemendile. On üldiselt rohkem jaksu uute asjadega alustada. Meid aitab ka suur osakaal Kardinaalsetes tähemärkides, rohkem tegevust ning toimetamist peaks nüüd olema võimalik.

Vee ja Maa energia on ülekaalus. Asjade säilitamine ning emotsioonidega ühenduse saamine peaks endiselt toetatud olema. Negatiivse poole pealt näen siin emotsioonidest kinni hoidmist ning liigset emotsionaalset suhtlemist.

Õhku on hetkel vähem. Uusi ideid on momendil raskem kätte saada ning vähem soovi sotsiaalsetes olukordades viibida. Õnneks on Veenus nüüd retrograadist väljas ja turgutab meie intellektuaalset ning sotsiaalset tungi Kaksikutes.

Tuleks muidugi arvestada, et korraga on viis planeeti retrograadis ning oleme endiselt varjutuste keskel. Asjad võivad veel venida ja emotsionaalseid reaktsioone on kindlasti rohkem. Emotsionaalselt laetud aeg.

Merkuuri kvadraat Marsiga – suhtlemine on üldiselt agressiivsem ning äkilisem. Kiired sõnad, mis on kohati läbimõtlemata. Peaksid ette vaatama autoroolis ning seal rahulikult reageerima. Liikluses võivad tekkida mõned ärevamad momendid.

Antud mõjutus ergutab ka meie äritegevust, aga peaksid liigse agarusega ette vaatama. Eriti suhtluses uute potentsiaalsete äripartneritega. Või kui lähened neile.

Üldiselt toob see küll kiireid mõtteid ning ergutab meid tegutsema, aga hinda olukorda rahulikult. Enne mõtle ja siis ütle!

Marsi sekstiil Veenusega – positiivne aspekt, mis elavdab meie teenimisvõimalusi. Kiired viisid kuidas teha raha ning kohe nende suunas ka liikumine. Keha liigutamine hea, võiks tuua tulemusi ilu vallas. Ehk siis soovid hea välja näha, mine tee trenni ning liiguta ennast! Suhete osas samuti aktiveerimine. Nii äri kui ka isiklikud suhted. Oleme seal aktiivsemad, võtame ise ühendust, suhetes rohkem vitaalsust ja energiat. Ajame justkui partnereid aktiivsemalt taga…Oluline on antud mõjutusega mõista, et energia tahab meie aktiivset osalemist. Ehk peaksid ka ise näitama initsiatiivi nii suhete ja partnerluste osas. Kui ka raha teemadel.

Võta ise midagi aktiivselt ette. Suhtle, küsi, võta ühendust. Ja kui näed võimalusi kuskilt lisaraha teha siis kasuta neid “juhuseid”.

Päikese opositsioon Jupiteriga (tugevam nädala teises pooles) – kuigi tegemist on raskema mõjutusega (opositsioon) on mängus Jupiter. Isegi raskemad aspektid Jupiteriga pole nii hullud (kui näiteks võrrelda Marsi või Saturniga). Antud mõjutus võib suurendada meie ego ning isegi liigselt seda paisutada. Arvame, et oleme paremad kui tegelikult oleme. Hindame oma loomise võimeid kindlasti üle. Üks olulisi kohti antud aspektiga on oma arvamuse pealesurumine, olles samal ajal väga dogmaatiline. Arvamine, et ainult meie arvamus on just see õige ning isegi “parem”.

Olge ettevaatlikud enda arvamuse jõulise peale surumisega ning teadke, et ka teised võivad seda liigselt teha.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top