Astroloogia – Energia tõlgendamise teadus

Kõik meie reaalsuses, kaasaarvatud meie ise, on energia. Väiksed aatomid ja molekulid, mis vibreerivad suure kiirusega. Kuu, Päike, planeedid, kosmos, meie päikesesüsteem ning galaktikad, kõik on tegelikult energia. Me oleme kõik tehtud sellest samast mateeriast, mis meid ümbritseb.

Miks see oluline on?

Energia vibreerib erinevalt. Erineva kiirusega ning erinevate omadustega. Üks inimene on ühtemoodi ja teine jällegi teistmoodi. Samamoodi planeedid, Päike, Kuu jne.

Astroloogia ongi selle energia tõlgendamise teadus. Milline on Päikse energia? Kuidas mõjutab meid Kuu ning näiteks Jupiter?

Kui vaatame veel sügavamale siis saades teadmisi selle Universumi ning reaalsuse kohta loome enda eludes suuremat vabadust.

Me ei ole enam hetke ohvrid vaid oleme iseenda ning meid ümbritseva reaalsusega tihedas suhtluses.

Meie www.sinuhoroskoop.ee lehel usume (ning oleme korduvalt kogenud), et läbi astroloogia ja oma reaalsusega lähemas kontaktis olemise, loome oma eludesse rohkem vabadust ja mõistmist. Kui läheneda sellele kõigele läbi materiaalse vaatevinkli siis ka küllust, raha, õnne, teadmisi.

See leht on pühendatud teadmiste jagamisele, vabaduse loomisele ning meie ümbruse tõlgendamisele läbi astroloogia.

Loodame, et see, mis siit leiate toob Teie eludesse rohkem mõistmist ja vabadust ning arusaami oma elu teadlikumaks loomiseks.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Sooviksid astroloogia ning oma tähemärgi kohta rohkem teada saada?Siis vaata siia
+</