Jäära Tähtkuju ja Horoskoop

jäära tähemärk

Element: Tuli
Omadus: Kardinaal
Värv: Punane
Päev: Teisipäev
Valitseja: Marss
Parim sobivus: Lõvi, Kaalud
Õnnenumbrid: 1, 8, 17
Kalendri lõikes: 20. aprill – 19. mai

Jäära nädala horoskoopi loe siit »

Jäära Iseloomujooned

Tugevused: julge, pühendunud, enesekindel, entusiastlik, optimistlik, kirglik
Nõrkused: kannatamatu, tujukas, kergelt ärrituv, impulsiivne, aggressiivne
Jäärale Meeldib: mugavad riided, inimeste juhtimine, füüsilised väljakutsed, individuaalne sport
Jäärale Ei Meeldi: Tegevusetus, viivitused, töö mis ei kasuta ära tema andekust

Jäär on kõige esimene sodiaak ning sellest tulenevalt märgib tema saabumine millegi energilise ja turbulentse algust. Dünaamilisus, kiirus ja võistlus on asjad, mida nad alati otsivad, ning nad tahavad alati olla kõiges number üks: alustades tööst ja lõpetades suhtlusringkondadega. Tänu sellele, et antud tähtkuju valitsev planeet on Marss ja tema elemendiks on Tuli (täpselt nagu Lõvil ja Amburil) siis on Jäär üks kõike aktiivsemaid sodiaagimärke. Nende loomuses on pidevalt tegutseda, kohati isegi asju läbi mõtlemata.

Päikese väärikas energia annab neile suurepärased organiseerimise oskused seega on haruldane kohata Jäära, kes ei ole võimeline mitu asja korraga lõpuni viima, kohati isegi enne lõunat! Väljakutsed leiavad aset siis, kui Jäär kaotab oma kannatuse, muutub agressiivseks ning hakkab oma viha teiste suunas välja elama. Tugevad isiksused, kes selle märgi all on sündinud, on kaasa saanud kohustuse oma eesmärkide eest võidelda ning võtta samas omaks inimeste vaheline kooslus ning meeskonnatöö.

Jäär mõtleb peaga ning juhib peaga, kohati kõndides sõna otses mõttes pea enne kalutatuna, et saavutada rohkem kiirust ja keskenduda paremini. Selle tähtkuju esindajad on naturaalselt julged ning ei pelga ära ei vaevast ega riskist. Olenemata vanusest on nad täis nooruslikku energiat ning saavad kiiresti hakkama ükskõik millise väljakutsega.

Lendav Jäär – Kuldvillaku loost inspireerituna on Jäär alati valmis olema päeva kangelane, lendama ära ning endaga päästma mitmed ohustatud ja võimetud inimesed. Jäära jõud on kantud tema seljal, mis on justkui kuld ise: särav ning köitev neile kes on valmis reeturlikkuseks. Lugu hiilgusest, mida ei ole kerge kanda, on peidus jäära sarvedes ning kui seda looma ei pügata, võimaldades muutust ning andes kellelegi sooja pusa, ei ole neil maailmalt midagi vastu oodata ka. Iga Jäära ülesanne on jagada oma võimu, kulda ja füüsilist jõudu teiste inimestega ning teha seda tahtlikult, vastasel korral katkeb energia voolamine alikast, hirm võtab üle, ning andmise ja võtmise protsess tasakaalustub nulliks.

Jäära Sobivus Armastuses ja Seksis

Jäär on tulemärk kellel on vajadus romantilistes suhetes krabada initsiatiiv. Kui Jäär on armunud siis väljendab ta seda koheselt vastavale inimesele ilma kuigi palju selle peale mõtlemata. Jäära sobivus teiste tähtkujudega on väga keeruline. Jäär kes on armunud võib tihti oma armastatu liigse õrnusega üle puistada, unustades seejuures kontrollida, mis informatsiooni ta ise samal ajal vastu saab. Nad on väga energilised, kirglikud ja armastavad seiklusi. Jäär on kirglik armastaja, kohati isegi seksuaalsete kogemuste ja kehaliste naudingute sõltlane.

Kaalude tähtkuju, mis esindab mõistmist, taktitundelisust ja diplomaatlikkust on Jäära loomupärasest isiksusest kõige kaugem. See võib romantilises suhtes osutuda probleemiks kuna kumbki osapool ei paista omavamat piisavalt kannatlikkust ega keskendumist oma partneri jaoks, vähemalt mitte nii palju kui neil tavaliselt kire jaoks jagub. Nad peavad käsile võtma Veenuse teemad, kogu oma armastuse, õrnuse, rõõmu, rahulolu ja eelmängudega. Siiski, nende partner peaks meeles pidama, et Jääral on vaja adrenaliini ja põnevust igapäevaselt ning nende suhe saab olla tugev ainult nii kaua kuni need ürgsed vajadused on rahuldatud.

Jäära Sõbrad ning Perekond

SõbradJäära tähtkuju esindaja sotsiaalne elu on alati liikuv, soe ja täis uusi kohtumisi. Nad on avatud uutele inimestele, tolerantsed teiste suhtes ning nende kohalolek soodustab inimeste avatust. Nende sõpruskond peaks koosnema paljudest imelikest karakteritest kuna Jäärale on oluline, et nende sotsiaalses ringis väljenduks võimalikult palju erinevaid vaateid teemadele, mille lahendamises nad ise nii kindlad ei ole. Kuna Jäära tähtkuju all sündinud inimesed oskavad hästi suhelda, ausad ja otsekohesed nagu nad on, siis nad koguvad oma elu jooksul kokku erakordse hulga suhteid ja tutvusi. Siiski, paljud neist jätab Jäär maha, kui tajub valelikkust või ebaselgeid motiive. Pikaajalised suhted saavutab Jäär nendega, kes on sama energilised ja sama julged jagamaks oma sisemaailma, kui tema ise.

Pere – Iseseisev ja ambitsioonikas, Jäär teab üpris varakult, mida oma eluga teha tahab ning on valmis oma perekonnast eemalduma.  Isegi lastena on neid üpris raske vaos hoida ning kui nende vanemad ei näita nende suunas ülesse piisavalt armastust ja kannatlikkust võivad nende suhtes hilisemas elus kannatada. Jäära tähtkuju võib minna väga vihaseks kui temale pannakse liiga palju piiranguid peale ning ainult siis kui nad on pärit liberaalsetest peredest saavad nad oma perega häid sidemeid hoida. Vaatamata sellele on nad valmis perekondlikuks vastutuseks kui neil endal abi vaja läheb ning nad ei pelga teha pere heaks tööd kuna Jäära energiavarud on lõputud.

Jäära Karjäär Ja Raha

See on elu valdkond milles Jäär särab. Nende töökeskkond on ideaalne paik oma ambitsiooni ja loovuse demonstreerimiseks ning kõige parema võimaliku töö tegemiseks. Jäär on sündinud liider ning eelistab juhiseid anda, mitte neid saada. Nende kiire taip ning tohutu energia aitab neil alati teistest ühe sammu võrra ees olla. Kõik mida nad edu saavutamiseks peavad tegema on jääma kindlaks oma valitud karjäärile ning mitte lasta emotsioonidel ennast teelt kõrvale juhtida. Kui Jäär kohtab teel väljakutset siis hindab ta kiiresti olukorda ning mõtleb välja lahenduse. Võistlus ei hirmuta neid ning ajendab neid just rohkem särama. Neid võib ees oodata hea karjäär spordis või muudes rasketes keskkondades ning neile meeldib valitud teed juhina, politseinikuna, sõdurina jne.

Kuidas kütkestada Jäära tähtkujus sündinud Meest

Jäärast arusaamise võti on nende iseseisvus sest neile ei meeldi saada käske teistelt inimestelt. Jäära tähtkujust mehe võrgutamiseks pead mängima mängu tema reeglite järgi. Seda tüüpi mehele pakub rohkem pinget oma saagi tagaajamine kui saagi kätte saamine ning sellest tulenevalt ajab ta tihti taga inimesi, kes ei ole talle saadavad. Et saada tema tähelepanu tuleb jätta mulje, et oled raskesti kättesaadav, justkui tema peaks auhinna eest vaeva nägema ning võitma selle, kellega ta tegelikult olla tahab.

See on mees kes armastab head väljakutset ning ei jõua ära oodata võimalust mil ta saab olla oma partneri “rüütel hobusel” seega tal peab lubama aeg-ajalt seda teha. Tema partner peab kohati ehk kakluste käigus tema peale karjuma, teenides nõnda ära tema austuse ja pannes paikka oma piirid. Halbadel päevadel võib Jäär olla ennast täis, enesekeskne ja kõikumatu, aga ta on samuti julge, seikluslik, ning kirglik. Sellise mehega võib suhe olla väga lõbus ja põnev, aga võib ka inimeste tundeid kergelt haavata, kui nad ei ole valmis suhtesse suunama nii palju energiat, kui Jäärak vaja on.

Kuidas kütkestada Jäära tähtkujus sündinud Naist

Jäära tähtkuju naised on sündinud ja kartmatud juhid. Nad on energiat täis, karismaatilised ja dünaamilised ning armastavad väljakutseid ning seikluseid. Kui sa tahad leida Jäär naist siis sa pead lubama tal sind võrgutada, et tema iseseisvale loomusele meeldida. Jäära tähtkuju naised on ekstreemselt kirglikud ning seksuaalsed, mis teevad nad vastassugupoole jaoks vastupandamatuks. Sellised naised on koguaeg liikumas ning ei luba meestel enda üle võimust võtta, samas janunedes armastuse järgi ja proovides säilitada kontrolli.

Et leida selle tähtkuju naist peab tegutsema, aga jätma mulje, et olukorra kontroll ei ole naise käest ära võetud. Ta peab olema vaba näitamaks ülesse enda initsiatiivi ning võitlemaks oma kallima armastuse nimel, oodates sama tagasi. Siis kui naine armub on ta ekstreemselt lojaalne, kohati isegi liiga kade. Temaga käimine tähendab seda, et kogu oma tähelepanu tuleb talle juhtia tõestamaks, et tegude taga on ka armastus. Enesekindel ja kontrolliv, tal ei ole vaja inimest kes seda ainult juhib, vaid inimest kes on võrdväärselt energiline ja tugev. Jäär naisega suhe võib olla huvitav, täis seiklusi ning põnevust, aga ainult siis, kui mees on aeg-ajalt valmis olema vähem domineerivas rollis.

Jääraga sobivad tähemärgid: Ambur, Lõvi, Veevalaja, Kaksikud, Kaalud

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top