Kaksikud Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Õhk
Omadus: Muutuv
Värv: Heleroheline, Kollane
Päev: Kolmapäev
Valitseja: Merkuur
Sobivus: Sõnn, Ambur
Õnnenumbrid: 5, 7, 14, 23
Kuupäevad: Mai 21 – Juuni 20

Kaksikute nädala horoskoopi loe siit »

Kaksikute Iseloomujooned

Tugevused: Hell, armastav, uudishimulik, kohanev, kiiresti õppiv ning valmis vahetama ideid
Nõrkused: närviline, otsustusvõimetu, ei ole järjepidev
Meeldib: muusika, raamatud, ajakirjas, kõigiga suhtlemine, kiired jalutuskäigud ümber linna
Ei meeldi: üksinda olemine, liikumisvabaduse piiramine, korduvad tegevused ning rutiin

Kaksikud on väljendusrikkad ja kiire taibuga, nende sees on kaks isiksust korraga ning sa ei või kunagi teada, kummaga sa parajasti kohtud. Nad on suhtlevad, kommunikeerivad ning alati valmis lõbutsema kuid võivad ka teha kannapöörde ning hakata tõsiseks, mõtlevaks ja rahutuks. Neil on väga suur uudishimu kogu maailma vastu ning neid kummitab tihti tunne, et ei ole lihtsalt piisavalt aega kõike näha.

Kaalude tähtkuju kuulub Õhu elementide hulka, koos Kaalude ja Veevalajaga, ning see mõjutab kõiki nende mõistuse aspekte. Seda valitseb Merkuur, planeet, mis esindab kommunikatsiooni, kirjutamist ja liikumist. Selle märgi all sündinud tunnevad tihti, et nende teine pool oleks justkui puudu, ja veedavad sellest tulenevalt oma elu otsides sõpru, juhte ja kolleege, kellega rääkida.

Kaalude muutuv ja avatud mõistus teeb nendest suurepärased kunstnikud, eriti kirjanikud ja ajakirjanikud, ning nende paindlikkus võimaldab neil edu leida kaubanduses, sõitmises ning meeskonna spordis. Tegemist on mitmekülgse tähtkujuga, kes armastab lõbutseda ning kes on sündinud sooviga kogeda kõike, mida maailmal pakkuda on. Selle tõttu on nende karakter inspireeriv ja mitte kunagi igav.

Hoolivad Kaksikud – Kaksikute loos peitub nii palju süütut lapselikkust ning see räägib loo vendlusest, armastusest parimate sõprade ja sugulaste vahel, kes erinevad üksteisest oma karakterite, tingimuste ja füüsiliste atribuutide poolest. Nad on selles maailmas, et tuua rahu erinevate osapoolte vahele ning anda oma elu sõbra või venna eest. Kaksikutele meeldib lõbutsemine ja füüsiline kontakt, aga kuna nad näevad suhtlemist eelkõige läbi kommunikatsiooni, on see peaaegu sama oluline kui füüsiline lähedus. Kui need kaks elementi kokku pannakse tulevad kõik takistused eest. Uudishimulik ja alati valmis flirdiks, Kaalude tähtkuju võib läbida päris mitu suhet enne kui ta leiab selle õige, kes suudab tema energiale ja intelligentsile võrdse väljakutse anda. Neil on vaja põnevust, vaheldusrikkust ja kirge, nii et kui nad leiavad selle õige inimese, armastaja, sõbra ja kellegi kellega rääkida, on nad alati truud ning väärtustavad selle inimese südant.

Kaksikud – Sobivus Armastuses ja Seksis

Kaksikud armastavad lõbutseda ja armastavad intellektuaalseid väljakutseid ning nende jaoks algavad suhted alati verbaalsest kommunikatsioonist, ent see on nende jaoks sama oluline kui füüsiline kontakt. Kui need kaks asja kokku viia siis näiliselt kaovad suhtest kõik takistused. Kaksikud on uudishimulikud ja täis energiat, mis tõttu võivad nad flirtida mitme partneriga enne kui leiavad selle ühe ja õige, kes on nende energia ja intelligentsiga ühel tasemel. Neil on vaja põnevust, vaheldusrikkust ja kirge, ning kui nad leiavad kellegi õige, on see siis sõber, armastaja või muu inimene, kes need asjad kombineerib, siis on Kaksikute tähtkuju esindaja nende suhtes lojaalne ning väärtustab nende südant.

Kaksikute suurim väljakutse on leida emotsioone, mis kestavad, eriti kui nad on saamas vanemaks ning taipavad, et nende elus on juba korduvalt aset leidnud pealiskaudsed ja pettumust valmistavad suhted. Nende isiksus ei võimalda eriti sügavust sest nende missioon on informatsiooni levitamine ja mitte sellesse aukude löömine ja vigade otsimine. Nad vaatavad elu liikumise perspektiivist, olles need kes tiirlevad ümber Päikese, liikudes Maa vaatepunktist edasi ja tagasi, olemata kunagi kindlad oma enda suunas.

Kaksikud võivad elus teha väga järske pöördeid, jättes need kes neid armastavad endast maha, aga on olemas ka partnereid, kes on valmis Kaksikutega kaasa tulema ning läbi aja looma püsivaid suhteid.

Kaksikute Sõbrad ja Perekond

Sõbrad – Need kelle jaoks Päike on sünni hetkel Kaksikute konstellatsioonis armastavad suhelda ning veeta aega sõprade ning perekonnaga, eriti perekonna nooremate  liikmetega.
Kaksikutel on alati suur hulk kontakte ning ta armastab vestelda, otsida arusaamist ning otsib alati tugeva tahtega inimesi kellega suhelda. Kui vestlus ei voola soravalt siis kaob nende huvi väga kiirelt ära ning nad kaotavad kogu teema järje käest ära ning nad peavad olema inspireeritud saadud informatsioonist, et see siis neid edasi lükkaks.

Pere –  Perekond on Kaksikute jaoks väga oluline, eriti nende lastega peale seda, kui nendega on tugev side ehitatud. Kui partnerite ootused on kõrged võivad Kaksikud jätte mulje, et nad on ebastabiilsed, aga perekonna puhul ei ole see nii kehtiv, ning Kaksikute suhe oma pereliikmetega tundub olevat rahulikum ja tagasihoidlikum. Kuigi perekondlikud kohustused võivad nende jaoks väga raskeks osutuda suudavad nad tavaliselt leida võimaluse olla kahes kohas korraga ning viia kõik ülesanded täide nii nagu peab.

Kaksikute Raha ja Karjäär

Kaaludel on vaja pidevat intellektuaalset väljakutset ja sellest tulenevalt on neil vaja tööd, mis laseb ära kasutada nende aju. Nad on oskuslikud, leidlikud ja väga targad ning neile meeldivad tööd, mis on dünaamilised ning hõlmavad palju suhtlust. Parimad karjäärid Kaksikute jaoks on kauplejad, leiutajad, kirjutajad, oraatorid, jutlustajad ja juristid, aga iga karjäär mis võimaldab neil olla pidevas liikumises ja suhtluses on suurepärane. Nad oleks justkui loodud probleemide lahendamiseks, mitme asja kallal korraga töötamiseks ning uute ideede genereerimiseks ning selle tõttu on neil vaja tööd, mis ei suru neid rutiinseid ja korduvaid tegevusi täitma, ilma, et nad saaksid särada.

Kaalude jaoks on praktiliste ja ja nauditavate asjade vahel valikuma tegemine raske. Kuigi nende meelest on raha enamasti vajalik kurjus siis nad ei veeda kuigi palju aega mõeldes selle peale, et kust see nende kätte sai ja kuidas nad selle ära kulutasid. Neil on vaja tugevat tasakaalustavat jõudu, mis nende rahaasjad maa peal hoiaks, et nad saaksid siis ennast tunda enesekindlalt ja stabiilselt, saamata kusjuures arugi, et just seda neil vaja on.

Kuidas kütkestada Kaksikute tähtkujus sündinud Meest

Kaksikutest mees on entusiastlik ja täis elujõudu ning mitte kunagi pettumust valmistav sest ta on igav. Ta on seiklushimuline ja humoorikas mis on ideaalne, kui tema partner on samuti energiline ja dünaamiline. Kaksikutest mehed on loomulikud flirtijad ja jutustajad ning neid võib leida avalikel kogunemistel, konverentsidel ja liiklusummikutes. Nende isiksuse tunnusjooneks on dualism, mis teeb nad ebakorrapäraseks, aga kavalaks ja väga atraktiivseks teiste jaoks. Selle mehe külge ei tohi klammerduda, tal on vaja küllaga vaimset stimulatsiooni ja vaheldust. Et tema südant võita peab olema lõbus, stimuleeriv, seiklev, palju naerma tema naljade peale ning olema valmis temalt õppima iga päev. Tegemist ei ole mehega, kes tahab oma tundeid eriti palju lahata, justkui käiks see tema elegantse loomuse vastu, tema jaoks on parem neid lihtsalt väljendada.

Seks Kaksikutest mehega võib olla suurepärane kogemus, aga kui tema partner ei ole valmis eksperimenteerima siis hakkab tal igav. Nagu kõigi asjadega elus siis on tal vaja uusi kogemusi, verbaalset kontakti, ning vabadust, mis puudutab seksuaalseid suhteid.

Kuidas kütkestada Kaksikute tähtkujus sündinud Naist

Kui tahad leida Kaksikutest naist siis peab olema valmis tema dualistlikuks isiksuseks. Ta võib olla kirglik ja hell ühel hetkel ning kauge ja hoolimatu teisel hetkel. See tuleneb tema kaasasündinud kombest hoida teisi inimesi endast kaugel ning tema valmisolekust joosta ära mõne uue armukese suunas, kes võib nurga taga oodata. Tegemist on entusiastliku, nutika, intellektuaalse ja viisaka naisega kes võib samal ajal olla ekstreemselt avatud meeltega ning valmis kellegi uuega kohtuma.

Kaksikutest naised ole üldiselt häbelikud, aga tõsise suhte algatamine võib võtta aega ja kannatust. Vaatamata sellele, kui see naine on leidnud mehe kes rahuldab tema seksuaalsed ja intellektuaalsed soovid, on just tema see, kes pakub välja pere alustamise ja koos vanaks kasvamise idee, kuigi see võib aset leida ootamatult. Talle avaldavad muljet partnerid, kes õpetavad talle uusi asju ning asju, mis tunduvad leidlikud. Tema seksuaalne elu on jutustamist väärt lugu, aga ainult nende jaoks, kes soovivad kuulata ning tavaliseks on tegemist just selle inimesega, kellega ta on suutnud lõpuks intiimse suhte luua.

Kaksikutega sobivad tähtkujud: Lõvi, Jäär, Ambur, Kaalud, Sõnn

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top