Sõnni Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Maa
Seis: stabiilne
Värv: roheline, roosa
Päev: reede, esmaspäev
Planeet: Veenus
Parim sobivus: Skorpion, Vähk
Õnnenumbrid: 2, 6, 9, 12, 24
Kalendri lõikes: 20. aprill – 20. mai

Sõnni nädala horoskoopi loe siit »

Sõnni iseloomujooned

Tugevad küljed: usaldusväärne, kannatlik, praktiline, pühendunud, kohusetundlik, kõigutamatu
Nõrgad küljed: kangekaelne, kompromissitu, klammerduv
Sõnnile meeldib: aiandus, kokkamine, muusika, romantika, kvaliteetsed riided, füüsiline töö
Sõnnile ei meeldi: järsud muudatused, probleemid, ebakindlus, sünteetilised riided

Praktiline ja kahe jalaga maa peal olev sõnn on töövilju noppiv tähemärk. Neil on tarvis end armastuse ja iluga ümbritseda, suunates end materiaalsuse, hedonistlikuse ja füüsiliste naudingute poole. Inimesed, kes on sõnni tähemärgi all sündinud on sensuaalsed ja taktitundelised, hinnates puudutust ja maitse meelt inimese kõige väärtuslikumateks meelteks. Kindlad ja konservatiivsed, nad on ühed kõige usaldusväärsemad sodiaagimärgid, valmis vastu pidama ja oma valikutele kuni isikliku rahulolu saavutamiseni kindlaks jääma.

Sõnn on Maa mark, nagu on ka neitsi ja kaljukits, ja näeb asju kahe jalaga maa peal, praktilise ja realistliku maailmavaatega. Nende jaoks on raha teenimine lihtne ning jäävad kuni aastateks oma liistude juurde, või kuni saavutatakse eesmärk. Mida paljud näevad kangekaelsusena on tegelikult nende pühendumus, ja nende oskus viia ülesanded iga hinna eest ellu on enneolematu. See teeb nendest suurepärased töölised, parimad sõbrad ja elukaaslased. Nad on oma lähedaste jaoks alati olemas. Maa märk teeb nad kohati liialt kaitsvaks, konservatiivseks või materialistlikuks, sest nende maailmavaade põhineb raha ja jõukuse armastusel.

Sõnni planeet on Veenus – armastuse, meeldivuse, ilu, rahulduse, loovuse ja tänulikkuse planeet. See tundelisus teeb sõnnist suurepärase koka, aedniku, armatseja ja kunstniku. Nad on lojaalsed ning ei salli järske muudatusi, kriitikat, ega ka hukkamõistmist, sest nad sõltuvad suuresti teistest inimestest ja emotsioonidest, millest pole justkui pääsu. Sellegipoolest suudavad nad vaatamata oma emotsionaalsetele takistustele hoida igas olukorras ratsionaalset ja praktilist joont.

Sõnn – ekslev sarvik oli oma parima sõbra – Jumalanna Hera – poolt reedetud ning õnnetu olend peab Maal ekseldes oma vabadust jätkuvalt otsima. Miski nagu alati torgiks neid takka, tuletades meelde möödunud aegade õnne ja rahulolu, torgates ja valutades edasi liikuma. Nad sulguvad oma siseilma, üksildased ja eraldatud oma tuumikust. Armastuse leidmiseks tuleb sõnnil maailmas ringi rännata, maailmavaadet muuta, või terveid uskumusi muuta.

Sõnni Sobivus Armastuses ja Seksis

Sõnnide puhul tuleb voodielus kannatust varuda, sest nad on äärmiselt sensuaalsed, puudutavad, ja kõik meeled alates lõhnatajust ja puutest saavad tema jaoks oluliseks. Kuid samuti on turvalise ruumi ja lõõgastava keskkonna loomiseks aega vaja, et suguühet täiel rinnal nautida. Kui nad on partneriga küllaldaselt intiimsust loonud, muutuvad nad kergelt kleepivaks ja isegi klammerduvaks ning peaksid oma emotsioone veidi vaos hoidma, jades praktilisele loogikale truuks ning tunnustades partneri vajadusi igal ajal.

Pikaaegsetes suhetes eelistavad nad sageli sarnaste sotsiaalsete taustadega inimesi, kes vastavad nende intellektuaalsetele standarditele, kuid samas vastavad ka pere ja sõpruskonna ootustele. Jäädes truuks traditsioonilistele väärtustele ja elu