Sõnni Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Maa
Seis: stabiilne
Värv: roheline, roosa
Päev: reede, esmaspäev
Planeet: Veenus
Parim sobivus: Skorpion, Vähk
Õnnenumbrid: 2, 6, 9, 12, 24
Kalendri lõikes: 20. aprill – 20. mai

Sõnni nädala horoskoopi loe siit »

Sõnni iseloomujooned

Tugevad küljed: usaldusväärne, kannatlik, praktiline, pühendunud, kohusetundlik, kõigutamatu
Nõrgad küljed: kangekaelne, kompromissitu, klammerduv
Sõnnile meeldib: aiandus, kokkamine, muusika, romantika, kvaliteetsed riided, füüsiline töö
Sõnnile ei meeldi: järsud muudatused, probleemid, ebakindlus, sünteetilised riided

Praktiline ja kahe jalaga maa peal olev sõnn on töövilju noppiv tähemärk. Neil on tarvis end armastuse ja iluga ümbritseda, suunates end materiaalsuse, hedonistlikuse ja füüsiliste naudingute poole. Inimesed, kes on sõnni tähemärgi all sündinud on sensuaalsed ja taktitundelised, hinnates puudutust ja maitse meelt inimese kõige väärtuslikumateks meelteks. Kindlad ja konservatiivsed, nad on ühed kõige usaldusväärsemad sodiaagimärgid, valmis vastu pidama ja oma valikutele kuni isikliku rahulolu saavutamiseni kindlaks jääma.

Sõnn on Maa mark, nagu on ka neitsi ja kaljukits, ja näeb asju kahe jalaga maa peal, praktilise ja realistliku maailmavaatega. Nende jaoks on raha teenimine lihtne ning jäävad kuni aastateks oma liistude juurde, või kuni saavutatakse eesmärk. Mida paljud näevad kangekaelsusena on tegelikult nende pühendumus, ja nende oskus viia ülesanded iga hinna eest ellu on enneolematu. See teeb nendest suurepärased töölised, parimad sõbrad ja elukaaslased. Nad on oma lähedaste jaoks alati olemas. Maa märk teeb nad kohati liialt kaitsvaks, konservatiivseks või materialistlikuks, sest nende maailmavaade põhineb raha ja jõukuse armastusel.

Sõnni planeet on Veenus – armastuse, meeldivuse, ilu, rahulduse, loovuse ja tänulikkuse planeet. See tundelisus teeb sõnnist suurepärase koka, aedniku, armatseja ja kunstniku. Nad on lojaalsed ning ei salli järske muudatusi, kriitikat, ega ka hukkamõistmist, sest nad sõltuvad suuresti teistest inimestest ja emotsioonidest, millest pole justkui pääsu. Sellegipoolest suudavad nad vaatamata oma emotsionaalsetele takistustele hoida igas olukorras ratsionaalset ja praktilist joont.

Sõnn – ekslev sarvik oli oma parima sõbra – Jumalanna Hera – poolt reedetud ning õnnetu olend peab Maal ekseldes oma vabadust jätkuvalt otsima. Miski nagu alati torgiks neid takka, tuletades meelde möödunud aegade õnne ja rahulolu, torgates ja valutades edasi liikuma. Nad sulguvad oma siseilma, üksildased ja eraldatud oma tuumikust. Armastuse leidmiseks tuleb sõnnil maailmas ringi rännata, maailmavaadet muuta, või terveid uskumusi muuta.

Sõnni Sobivus Armastuses ja Seksis

Sõnnide puhul tuleb voodielus kannatust varuda, sest nad on äärmiselt sensuaalsed, puudutavad, ja kõik meeled alates lõhnatajust ja puutest saavad tema jaoks oluliseks. Kuid samuti on turvalise ruumi ja lõõgastava keskkonna loomiseks aega vaja, et suguühet täiel rinnal nautida. Kui nad on partneriga küllaldaselt intiimsust loonud, muutuvad nad kergelt kleepivaks ja isegi klammerduvaks ning peaksid oma emotsioone veidi vaos hoidma, jades praktilisele loogikale truuks ning tunnustades partneri vajadusi igal ajal.

Pikaaegsetes suhetes eelistavad nad sageli sarnaste sotsiaalsete taustadega inimesi, kes vastavad nende intellektuaalsetele standarditele, kuid samas vastavad ka pere ja sõpruskonna ootustele. Jäädes truuks traditsioonilistele väärtustele ja elu praktilistele pooletele, sõnnid harva valivad partneri, kes ei vastaks nende endi eluaegsetele ootustele, väärtustele ja kasvatusele. Ta näitab tänutunnet läbi kingituse ja materiaalsuse. Kui nad jäävad moraalitundele liiga kangelt vennaks ja väldivad tabusid ja seikluslikke lähenemisi, siis võivad nad end frustratsiooni ja vihahoogude keskelt leida, teadmata kuidas seda lahendada ning elades seda välja just lähima inimese peale. Sõnni sobivus teiste tähemärkidega võib olla keeruline.

See on füüsilise naudingu tähemärk, hedonism ja emotsioonide voolavus (mis ei ole ainult ühe inimese päralt) on temale omased.

Sõnni Sõbrad ning Perekond

Sõbrad – selle tähemärgi all sündinud inimesed on sõpruse nimel alati abivalmid, kuigi nad võivad välismaailma suhtes kinnised olla, kuni usalduse rajamiseni. Mitmed nende sõprussuhted saavad alguse juba lapsepõlves ning kipuvad terve eluea kestma. Kui nad ühel hetkel tugeva intiimse ühenduse kellegagi loovad, teevad nad mida iganes, et seda suhet hellitada, hoida ja rasketel aegadel töökorras hoida.

Pere – kodu ja seal toimuv on sõnnide jaoks väga oluline. See inimene armastab lastega tegeleda, hindab pere ja lähedastega koos veedetud aega, teadvustab pereliikmete rutiine, harjumusi ning üritab igal sündmusel kohal olla. Neile meeldib kodus võõrustada ja sõprade ning perega pidustusi korraldada ja ei pelga tervele toatäiele inimestele lõbutsemise eest süüa tegemist.

Sõnni Karjäär Ja Raha

Sõnnid kipuvad raha armastajad olema ja on valmis rasket tööd tegema, et raha saada. Nad on usaldusväärsed, töökad, kannatlikud ja hoolsad nii tavatöölisena, kui ka juhtival kohal töötades. Kui keskenduvad ühele kindlale projektile, püsivad nad kindlalt selle juures, juhtugi nende ümber mis tahes. Järjepidavus ja stabiilsus on nende töörutiini juures võtmetähtsusega. Materiaalsete naudingute otsimine on tegelikult nende vajadus luua oma enda väärtustunne ja soov rajada rahuldustpakkuv, luksuslik, kuid praktiline elustiil. Nad näevad oma tööd vahendina selle soovi saavutamiseks.

Sõnn on Päikesemärk, rahaasjades hästi liiklev nii et ükski arve ei hiline, ega jää maksmata. Nad hoolivad oma pensionist, vastutuse võtmisest ja raha säästmisest, et ka vihmasel päeval nii väga väikese  kui ka väga suure palgaga samaväärselt toime tulla. Neile sobivad ametid on põllumajandus, pangandus, kunst, ja kõik kokandusega seonduv.

Kuidas kütkestada Sõnni tähtkujus sündinud Meest

Kui otsid tugevat, lojaalset ja heldet meest, on sõnn sinu jaoks õige inimene. Ta on usaldusväärne, kannatlik ja armastades õrn, otsides alati vastatikust emotsiooni. Ta ei märka flirtides peeneid vihjeid ja meelitavaid pilke, olles vedu võtmisel pigem aeglane, oodates justkui välja kutsumist. Ta ei salli mingit sorti ebasiirust ja hindab siiraid vestlusi, eriti komplimentide ja armastuse teemadel.

Sõnn-mees vajab suhte ja usalduse loomiseks aega ja tema südant taga ajades tuleb seda varuda. Olles väheste sõnade sõnade mees, paistab tema kaitsemüüridest läbi saamine võimatu olevat. Justkui ei saaks miski teda puudutada. Kutse maitsvale kodukootud õhtusöögile on selle mehe puhul alati kindel valik, nagu on ka väljas einestades kindla ja hubase koha valimine. Mitte ei soovita valida populaarset ja modernset kohta. Olles lülitunud sisse loodusliku ja lihtsama mõtlemise lainele, näeb ta suguelu millegina, mis tuleb omal ajal ja väga harva survestab oma partnerit selleks ning näeb suguühet pigem naudinguna, mitte vajadusena. Osa tema fikseerunud, staatilisest isikusest ei suuda reetmisi andestada ja ta vajab partneriga püsisuhte rajamiseks tõeliselt turvalist pinnast.

Kuidas kütkestada Sõnni tähtkujus sündinud Naist

Kui tahad võrgutada sõnn-naist, tuleb mängida tema romantika tajule. Sõnn-naised tahavad kurameerimist ja aeglast võrgutamist, isegi peale suhtesse jäämist. Nad tahavad, et asjad liiguksid aeglaselt ning hüppavad harva suguühtesse kiirelt ning asja ja valikute üle pikalt mõtlemata.

Sõnn-naine igatseb tõelist armastust ja turvalisust. On väga ebatõenäoline, et ta kiiresti oma ihadele järele annab, ja kui keegi tema südant soovib, tuleb tal naise südame võitmiseks pikalt aega ja energiat panustada, tekitades temas turvatunnet. Peale ära armumist muutub sõnn-naine tundeliseks, intiimseks, lähedaseks ja lojaalseks, seistes oma partneri kõrval kuniks too on naisele truu. Tal on ilusatele asjadele silma ning hindab elus lihtsust ja peeneid asju. Seega, tuleks sellise naiseni jõuda läbi jagatud meeldejäävate ja nauditavate sündmuste, privaatsue tagamise, peene toidu ja õrnade puudutustega. See naine ei taha suhtes kiirustada, ega soovi, et teda kohtingutel millekski survestatakse ja ta vajab enda otsuste jaoks aega. Kui ta ühel hetkel tunneb end turvaliselt, jagab ta oma südant ilma ühegi piiranguta.

Sõnniga sobivad tähemärgid: Vähk, Neitsi, Kaljukits, Kalad, Skorpion.

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top