Lõvi Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Tuli
Omadus: Fikseeritud
Värv: Kuldne, Kollane, Oranž
Päev: Pühapäev
Valitseja: Päike
Sobivus: Kaksikud, Veevalaja
Õnnenumbrid: 1, 3, 10, 19
Kuupäevad: Juuli 23 – August 22

Lõvi nädala horoskoopi loe siit »

Lõvi Iseloomujooned

Tugevused: loov, kirglik, lahke, sooja südamega, rõõmus, humoorikas
Nõrkused: ennast täis, põikpäine, enesekeskne, laisk, paindumatu
Meeldib: teater, puhkused, kui neid imetletakse, kallid asjad, erksad värvid, sõpradega lõbutsemine
Ei meeldi: ignoreeritud olemine, karmi reaalsuse vastu astumine, kui neid ei kohelda kui kuningat või kuningannat

Lõvi tähtkuju inimesed on sündinud juhid. Nad on dramaatilised, loovad, enesekindlad, domineerivad ja ekstreemselt vastupandamatud, olles võimelised saavutama ükskõik mida, millele nad keskenduvad. Lõvi kui “Džungli Kuningas” omab erilist staatust ja jõudu. Lõvil on tihti palju sõpru kuna nad on lahked ja lojaalsed. Enesekindlad ja atraktiivsed, selle tähtkuju esindajad on võimelised kokku tooma erinevaid inimesi ning juhtima neid ühise ülesande suunas ning nende hea huumorimeel teeb koostöö teiste inimestega väga lihtsaks.

Lõvi elemendiks on Tuli, täpselt nagu Amburil ja Jääral. See teeb nendest tähtkuju, kellel on soe süda, kes armastavad elu, proovivad naerda ja lõbutseda. Olles terava mõistusega võimelised lahendama ka keerulisemaid probleeme võtavad nad hea meelega initsiatiivi enda kätte rasketes olukordades. Lõvi valitseb Päike ning ta kummardab seda taevas olevat jumalust sõna otseses mõttes ja ka metafooriliselt. Nad on alati eneseteadlikkuse otsingutel ja üritavad iseenda mõistmist suurendada. Olles teadlikud oma soovidest ja oma isiksust, oskavad nad kergesti küsida seda, mis neil vaja on, aga võivad selle staatuse taga ajamise käigus täiesti alateadlikult ära unustada teiste inimeste vajadused. Kui Lõvi tähtkuju esindajad on liiga kiindunud oma enda saavutustesse ja sellesse kuvandisse, mis teistel inimestel nendest on, saavad Lõvidest lihtsad sihtmärgid, valmis alla kukkumiseks.

Lõvi Koopas – Lõvi lugu räägib alati vaprusest. See on loom, kes on hirmutu ning kellele on võimatu väljakutset esitada, viga teha või hävitada. Nende ainukeseks nõrkuses on hirm ja agressioon nende suhtes kellega nad konflikti satuvad. Koopas elades peab Lõvil alati olema üks, kellega pesa luua ja kellelt rasketel aegadel toetust leida. Aga nad ei tohiks seal kunagi liiga kaua pesitseda. Hoides pead kõrgel, peavad nad teistele vastu astuma, auväärselt ja neid austades, mitte kunagi häält tõstes, kätt või relva tõstes, julgelt kõndides läbi metsa, mida nad valitsevad.

Lõvi sobivus Armastuses ja Seksis

Tule tähtkuju on siiras ja kirglik ning selle esindajad näitavad oma tundeid välja julgelt ning selgelt. Armastades on nad lojaalsed, lõbusad, lugupidavad ning väga lahked oma lähedaste suunas. Nad võtavad igas suhtes liidri rolli ning sõltuvad oma vajadusest näidata initsiatiivi ning iseseisvust. See võib kohati nende partnerite jaoks põhjustada frustratsiooni, eriti kui Lõvi üritab kontrollida asju, mis ei ole tegelikult üldse nende asi kontrollida. Iga Lõvi vajab partnerit kes tunneb ennast, on mõistlik ning on samuti samal intellektuaalses tasemel, kui nemad. Nende partner peab tundma ennast vabana ennast väljendada ning enda eest seista, vastasel juhul võib Päike, millest Lõvi võtab energiat, ära põletada ka neid.

Lõvi intiimelu on seiklus, see on lõbus ja energiline. See on keegi, kes tajub väga selgelt piire, mis asuvad seksi ja armastuse vahel, aga võib kohati unustada, kui oluline on emotsionaalne side ja intiimsus kvaliteetse suhte puhul. Igal Lõvil on vaja partnerit, kes on valmis nende alateadvusliku tuumani laskuma, et siis leida sealt tõeliselt rahuldust pakkuv suhe.

Lõvi Sõbrad ja Perekond

Sõbrad – Lõvi on lahke, ustav ja tõeliselt lojaalne sõber, kellele on kaasa antud teatud väärikus ning pühendumus oma isiklike väärtustele. Sündinud vajadusega aidata teisi, nad teevad seda isegi siis kui see nõuab palju aega ja energiat. Tugevad ja ustavad, see on isiksus, kes meeldib peaaegu kõigile ning kellel on energiat, et panna alguse suurtele tähistustele ning sündmustele, mis aitavad teistes inimestes tuua välja parima. Nad on harva üksi, teistega suhtlemine annab neile juurde eneseväärikust, aga võivad kohata raskusi sõprade leidmisel, kes on valmis samas tempos kaasas käima.

Pere – Perega seonduvad probleemid ei ole esimesed asjad, millele Lõvi hommikul mõtleb või viimased, kui ta õhtul magama läheb. Rohkem endale keskendunud, neid huvitab eelkõige iseseisvus, mida nad proovivad saavutada võimalikult varakult. Vaatamata sellele teeb Lõvi kõik, et oma lähedasi kaitsta, olles uhke oma eelkäijate ja juurte üle nii heas kui ka halvas.

Lõvi Karjäär ja Raha

Lõvid on energilised ja on alati tegemist täis, olenemata sellest, millised on nende töökoha nõuded. Nad on ambitsioonikad, loovad, optimistlikud ning kui nad on oma tööle pühendunud teevad nad kõik täpselt nii nagu peab. Parim olukord nende jaoks on kas olla iseenda ülemus või juhtida teisi inimesi ilma, et keegi teine nende asjadesse sekkuks. Ametid mis võimaldavad kunstilist eneseväljendust nagu näitlemine või tööd meelelahutuses on Lõvi jaoks ideaalsed. Juhtimine, haridus ja poliitika on samuti sobivad ning samuti igasugused ametid, kus Lõvi on juhtival positsioonil.

Lõvile meeldib olla ümbritsetud modernsete ja trendikate asjade poolt, ja kuigi raha tuleb nende kätte kergelt, kulutavad nad seda hooletumalt, kui mõned teised tähtkujud. Ekstreemselt lahked, Lõvi on võimeline oma sõpru rahaliselt aitama, aidates neid läbi raskete aegade. See ei ole alati kõige targem, aga see annab alati hea enesetunde.

Kuidas kütkestada Lõvi tähtkujus sündinud Meest

Lõvist mees tahab, et teda koheldakse kui kuningat ning sellest ei tasu mõelda, kui tema  nartsissistlikust omadusest vaid vajadusest, mida iga endast lugupidav inimene omab. Plaanid Lõviga on alati suured ja dramaatilised ning Lõvi jaoks ei ole raske oma partnerit imetluse, tähelepanu ja pühendumusega kostitada. See on mees kes jagab ära palju kinke, kui ta on armunud, tihti on need kallid ja näitavad, kui palju ta üritab. Partner, kes tahab jääda kokku Lõviga, peab olema kuningliku kohtlemise vääriline ning olema valmis ka samaga vastama. Lõvi tähtkuju mehele meeldivad komplimendid ja vaatamata sellele, et ta tundub väga enesekindel, vajab ta päris palju häid sõnu, et tunda ennast oma armastatud inimeste seltsis ohutult.

Ükskõik kui romantiline või kirglik, Lõvi mees ei vali kunagi naist, kes ei “sobitu” tema välimusega või kes ei jäta temast head muljet teatud gruppide silmis laias maailmas. Lõvi on tihti igavene poissmees, olles alati jahil ning tähistades elu ning armastust. Lõvi asetab ennast tähelepanu keskpunkti ning tema partner võib leida, et võistleb Lõvi tähelepanu eest mitmetega inimestega korraga, aga Lõvi on kokkuvõttes truu, kui teda imetleda nii nagu talle see meeldib. Kui teda õigesti kohelda jääb Lõvi koos sinuga igaveseks.

Kuidas kütkestada Lõvi tähtkujus sündinud Naist

Lõvi tähtkuju naised on väga sooja südamega ning neid juhib soov olla armastatud ja imetletud ning nagu kõik Lõvi tähtkuju all sündinud inimesed armastavad nad olla tähelepanu keskmes. Et teda võrgutada, peab teda hästi kohtlema, temast lugu pidama, talle komplimente andma ning pakkuma talle luksuslikku elustiili. Talle meeldivad romantilised partnerid ning eeldab, et ta saab olla kellegi maailma keskmes ning vastab samaga. Lõvi naisega käimine tähendab seda, et tema vead tuleb omaks võtta ning tema häid omadusi tuleb imetleda. Talle ei meeldi võistelda sinu armastuse eest ning soovib, et tema roll oma partneri elus oleks selge.

Naine kes on sündinud Lõvina käib alati meelsasti teatris, kunstimuuseumis või uhkes restoranis. Talle meeldivad kingitused ja lilled, aga rohkem kui suurejoonelised armastusavaldused, mitte hinnalise ja kalli rutiinina. Ta võib olla kontrolliv ning peab valitsema oma enda elu. Kui tema partner väärtustab teda kui kuningannat siis ootab teda lõputu soojus, hoolivus ja tähelepanu Lõvi naise poolt.

Lõviga sobivad tähemärgid: Jäär, Kaksikud, Kaalud, Ambur, Veevalaja.

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top