Veevalaja Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Õhk
Omadus: Fikseeritud
Värv: Helesinine, Hõbe
Päev: Laupäev
Valitsev Taevakeha: Uraan, Saturn
Sobivus: Lõvi, Ambur
Õnnenumbrid: 4, 7, 11, 22, 29
Kuupäevad: Jaanuar 20 – Veebruar 18

Veevalaja nädala horoskoopi loe siit »

Veevalaja Iseloomujooned

Tugevused: Progresiivsed, originaalsed, iseseisvad, humaansed
Nõrkused:
Hoidub emotsioonidest, temperamentsed, ei anna järele, reserveeritud
Meeldib:
Sõpradega lõbutsemine, teiste aitamine, millegi eest võitlemine, intellektuaalsed vestlused, head kuulajad
Ei Meeldi:
piirangud, murtud lubadused, üksindus, igavad või tüütud situatsioonid, inimesed kes nendega ei nõustu

Veevalaja tähtkuju inimesed on ujedad ning vaiksed, aga võivad kohati olla ka energilised ja iseäralikud. Mõlemal juhul on nad kindlasti väga intelligentsed inimesed, kellele meeldib teisi aidata. Nad on võimelised lahendama inimeste probleeme kuna suudavad näha mõlema osapoole vaatepunkti. Kuigi nad on võimelised võtma ennast ümbritseva energia omaks siis on nad ühtlasi ka inimesed kes vajavad aega, et puhata ja omaette olla. Selle tähtkuju esindajad vaatavad maailma nagu kohta, mis on täis võimalusi.

Veevalaja elemendiks on Õhk, mis tähendab, et antud tähtkuju inimesed kasutavad oma mõistust igal võimalusel. Kui vaimne stimulatsioon puudub siis hakkab neil igav ning neil puudub motivatsioon saavutada parimaid tulemusi.

Veevalaja valitsev taevakeha on Uraan, millel on tagasihoidlik, aga samas ka plahvatuslik ja kohati agressiivne loomus, mis annab Veevalajale visionääri omaduse. Nad on võimelised nägema tulevikku ning teavad täpselt, mida nad elult ootavad viie või kümne aasta pärast.

Uraanilt pärineb ka Veevalajate võime kiirelt ja lihtsalt transformeeruda. Neid tuntakse kui mõtlejaid, humaniste ja progressiivseid inimesi. Nad tunnevad ennast hästi gruppides ja proovivad alati olla teiste poolt ümbritsetud.

Suurim probleem antud tähtkuju jaoks on tundmine, et on limiteeritud või kuidagi piiritletud. Kuna tähtkujul on tugev soon vabaduse ja inimeste võrdõiguslikkuse järgi siis on nad alati võitlemas sõnavabaduse eest. Selle tähtkuju inimestel on maine justkui nad oleksid külmad ja tundetud, aga see on lihtsalt nende kaitsemehhanism, mis kaitseb neid liiga varajase intiimsuse eest. Nad peavad õppima teisi usaldama, et oma tundeid väljendada.

Veevalaja Sobivus Armastuses ja Seksis

Mitte miski ei eruta Veevalajat rohkem, kui intellektuaalne stimulatsioon. Mitte miski ei tõmba neid rohkem ligi, kui üks hea vestlus. Avatus, kommunikatsioon, kujutlusvõime ning julgus võtta riske on perspektiiv, mis on sellele tähtkujule omane. Sobivus teiste tähtkujudega võib olla keerukas. Eelkõige peab olema sellistel inimestel ausust ja terviklikkust kui nad soovivad pikemat aega läbi saada dünaamilise Veevalaja isiksusega.

Sõbrad ja Perekond

Kuigi Veevalajad suhtlevad palju siis läheb neile aega, et inimesi tundma õppida. Võttes arvesse, et nad on väga tundlikud inimesed, siis tähendab intiimsus nende jaoks haavatavust.

Nende otsekohene käitumine, mis on kombineeritud väga tugevate vaadetega, teeb nendest korraliku väljakutse. Veevalaja teeb enda armastatute heaks ükskõik mida ja on valmis nende nimel suurteks ohverdusteks.

Nende sõpradel peaks olema kolm omadust: loovus, intelligents ning ausus. Perekonna suhtes on neil täpselt sama kõrged nõudmised. Kuigi nad tunnevad vastutustunnet oma sugulaste ees siis on Veevalaja valmis nad ka hülgama kui tunneb, et samaga ei vastata.

Karjäär ja Raha

Veevalajad oskavad tööl ära kasutada oma kujutlusvõimet ning nad teevad seda alati entusiastlikult. Karjäärid, mis võimaldavad neid omadusi arendada sobivad sellele tähtkujule.
Nende kõrge intelligents ning valmidus oma teadmisi jagada inspireerib paljusid koos nendega töötama. Veevalajad on visionäärid, kellele meeldivad tegevused, mis on kasulikud inimkonnale.

Kui rääkida rahast siis võib öelda, et antud tähtkuju oskab leida tasakaalu raha kulutamise ja säästmise vahel. Paljudel nendest on väga hea stiilitunnetus ning nad ei häbene seda näidata. Ei ole sugugi ebatavaline näha Veevalajat riietatuna mõnda erksasse ülikonda.

Kuidas kütkestada Veevalaja tähtkujus sündinud Meest

Peaksid olema hästi kursis kõikide nii negatiivsete kui ka positiivsete Veevalajate omadustega, kui sellist meest võrgutama asud. Sellised mehed on etteaimamatud, intelligentsed, sotsiaalsed, iseseisvad ja väga head suhtlejad. Mõned negatiivsed omadused on ebausaldusväärsus, põikpäisus, otsustusvõimetus ning paindumatus.

Veevalajast mehe võrgutamiseks pead olema rahulik. Kui seda sorti mehele liiga jõuliselt läheneda ei mõtle ta eales sinuga voodisse hüppamise peale.

Veevalaja mees elab tihti oma enda peas seega tal on vaja kaaslast kellega oma progressiivseid mõtteid jagada. ET teda võrgutada peaksid eelkõige olema tema sõber. Enamus nende suhetest saavad alguse sõprustest mis tasapisi arenevad palju tõsisemaks suhteks. See tähendab, et Veevalaja mees ei astu mitte kunagi kellegagi tõsisesse suhtesse, kui ta ei ole juba sõber. Ole kannatlik ning hoia asjad platoonilisena seni kuni oled valmis tegema oma esimese suure liigutuse. Pea lugu tema vabaduse vajadusest, tema individualismist ning tema soovist maailma muuta.

Kuidas kütkestada Veevalaja tähtkujus sündinud Naist

Veevalaja isiksus on iseseisev, müstiline, vaba hingega ja ekstsentriline. Sellistel naistel on väga unikaalne huumorimeel ning väga praktiline maailmavaade. Pidevaks probleemiks nende jaoks on nende isiksuse ebakõla.

Veevalaja naine tahab romantikat ja head vestlust, kuigi kohati võib ta tunduda nagu külm ja reserveeritud inimene. Ta on suurepärane voodipartner, aga ainult siis, kui ta on kindel, et sina oled huvitatud rohkemast, kui üheöösuhtest.

Sellise naise võrgutamiseks pead sa meeldima tema mitmele isiksusele. Veevalaja naistele meeldivad inimesed, kes paistavad rahva seast välja, nii et tema tähelepanu köitmiseks tuleb jätta mulje nagu sa oleksid teistest tema tuttavatest pisut teistsugune.

Veevalaja tähtkujust naine on väga leidlik voodikaaslane, kes tahab proovida uusi asju regulaarselt. Vaatamata sellele tee kindlaks, et ta teab, et on sinu jaoks rohkem, kui seks partner.

Kõige suurem viga, mida sellise naisega teha, on liigne nõudlikkus ning pealetükkivus. Anna talle hästi palju vabadust sest tegu on iseseisva naisega ning ta ei talu mingisugust kontrolli. Et tema tähelepanu köita näita talle, et oled lahedat ja rahulikku tüüpi. Veevalaja naine võib tunda ennast ebamugavalt, kui inimesed tema ümber oma emotsioone vabalt väljendavad, nii et väldi taolisi teemasid ning proovi talle läheneda läbi intellekti.

Veevalajaga sobivad tähemärgid: Kaksikud, Jäär, Kaalud, Ambur, Lõvi

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top