Neitsi Tähtkuju ja Horoskoop

Neitsi Element: Maa
Omadus: Muutuv
Värv: Hall, beež, hele-kollane
Päev: Kolmapäev
Valitseja: Merkuur
Sobivus: Kalad, Vähk
Õnnenumbrid: 5, 14, 15, 23, 32
Kuupäevad: August 23 – September 22

Neitsi nädala horoskoopi loe siit »

Neitsi Iseloomujooned

Tugevused: Lojaalne, analüütiline, lahke, töökas, praktiline
Nõrkused: uje, muretseb, liiga kriitiline enda ja teiste suhtes, ainult töötab ja ei puhka
Meeldib: loomad, tervislik toit, raamatud, loodus, puhtus
Ei meeldi: ebaviisakus, teiselt abi palumine, tähelepanu keskpunktis olemine

Neitsid pööravad alati tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele ning nende sügav inimlikkus teeb nendest ühe kõige ettevaatlikuma tähtkuju. Nende metoodiline lähenemine elule teeb kindlaks, et mitte miski ei jää juhuse hoolde ja kuigi nad on tihti väga hellad siis võib nende süda olla välisele maailmale suletud. See on tähtkuju, keda tihti ei mõisteta, mitte kuna nad ei ole võimelised oma tundeid väljendama, vaid kuna nad ei võta ise oma tundeid omaks kui tõeseid ja olulisi, kui neid vastandada mõistusega. Nende nimes peituv sümbolism on räägib nende loomusest hästi sest Neitsi on sündinud tundega nagu ta kõik tema elu kogemused on esmakordsed.

Neitsi elemendiks on Maa, täpselt nagu Sõnn ja Kaljukits. Sellest tuleneb nende tugev iseloom, mis armastab konservatiivseid ja hästi organiseeritud asju ning palju praktilisust argielus. Neitsi tähtkuju inimestel on organiseeritud elu ja isegi siis, kui kohati leiab aset kaos, on nende unistused ja eesmärgid üpris rangelt defineeritud. Kuna nad muretsevad pidevalt, et on mingi tähtsa detaili vahele jätnud ja seda ei ole enam võimalik parandada, siis on nad pidevalt üksikasjades kinni ning muutuvad liialt kriitiliseks, hõivatud probleemidega, mida teised ei panegi tähele.

Kuna Merkuur on Neitsi valitsev planeet siis on selle esindajad head kõnepidajad, kirjutajad ja valdavad ka muid kommunikatsioone vorme. Paljud Neitsid valivad karjääriks just kirjanduse, ajakirjanduse e või trükkimise, ent nende soov teisi teenida ja nende selge missioonitunnetus võimaldab neil ka töötada hooldajatena.

Neitsi – Pettunud Jumalanna. Inimkonnast headuse otsimine on neitsi lugu ning pettumus paistab sellest vaatepunktist olevat vältimatu. Esimest korda kui nad pilve pealt alla Maa peale tulid tundsid nad kohe, et peaksid oma olemasolu kasutama headuse nimel ning et avastada õigluse ja puhtuse märke teistes inimestes. Kui nende asjade leidmine osutub liiga raskeks tõmbuvad Neitsid tagasi, kaovad ära, hakkavad kasutama narkootikume või tõmbuvad lihtsalt teistest inimestest eemale, et istuda rannal ja teisi hukka mõista.

Sobivus Armastuses ja Seksis

Neitsi tähtkuju viib Veenuse oma traagilise languseni ning see räägib võimetusest tunda ennast väärilisena, ilusana, või armastatuna. Neitsi sobivuse teiste tähtkujudega määrab peamiselt partneri võime jagada neile piisavalt armastust, et Neitsi tunneks ennast ohutult enda pehme ja haavatava südame näitamiseks. Harva võtavad nad vastu otseseid armastuse avaldusi, aga intiimsus toob välja nende eneseväljenduse ja ilu. Neitsile meeldib stabiilne suhe pideva lõbutsemise asemel ning neile ei meeldi mööduvad armastajad, kui nad just ise üheks ei hakka, kasutades oma veetlevust ja pealiskaudset suhtlemist, et võita teiste südameid, ilma enda oma avamata. Metoodilised ja intellektuaalselt domineerivad, igal Neitsil paistab peas olevat mingisugune valem, mida nende partner peab jälgima.

Neitsi tähtkuju inimestel ei ole väga palju seksuaalseid partnereid kuna neile meeldib tunda, et nad on ühe ja ainsa inimese jaoks kõige tähtsamad ning nad peavad leidma tõelist füüsilist naudingut, et kogu oma loomus kellelegi usaldada. Neitsi tähtkuju kiindub väga kiirelt süütuse sümbolismi, aga kuna nende omadus on Muutlikkus, siis tihti annavad nende põhimõttelised piirangud järele, kui asi puudutab seksi.

Neitsiga suheldes peab usaldust ülesse ehitama, aeglaselt, järjepidevalt ja kannatlikult, ning igal partneril keda nad elus kohtavad on võimalus olla hoolitsetud, aga ainult siis kui nad on väärt Neitsi erilist kohtlemist.

Neitsi Sõbrad ja Perekond

Sõbrad – Neitsid on suurepärased nõustajad, alati valmis probleem lahendama. Selle tõttu on nendest palju abi ning nad võivad olla ekstreemselt kasulikud, aga kohati võib see tähendada ka seda, et nad üritavad leida probleeme ka seal, kus neid tegelikult ei ole. Nad hoolivad inimestest väga, kellega nad on loonud pikaajalise suhte ning nad hoolitsevad nende eest igal võimalikul viisil. Lähedase suhte Neitsiga teenib alati ära läbi heade tegude.

Perekond – Inimesed kelle sünni ajal oli Päike just Neitsi konstellatsioonis on väga hoolivad oma perekonnas ning väga tähelepanelikud vanemate inimeste ja haigete suhtes. Nad mõistavad traditsiooni ning seda kui oluline on vastutustunne, olles uhke oma üleskasvatuse üle ja kõige üle, mis tegi nende mõistuse nii domineerivaks.

Neitsi Karjäär ja Raha

Neitsid on praktilised, analüütilised ja teevad kõvasti tööd, teades alati kus iga probleemi tuum asub. Nende metoodika võimaldab neile silma paista töödes, mis vajavad asjade organiseerimisvõimet, paberitöö tegemist, probleemide lahendamist ning käte ja mõistusega töötamist. Kui nad keskenduvad, siis on oodata nende töölt täiuslikkust, sest just Neitsi tähtkujul on kõige parem silm detailide peale. Nad armastavad raamatuid ja kunstlikku eneseväljendust, nad on hea kriitikud, ja nende soov aidata maailma teenib neid hästi, kui nad otsustavad hakata arstiks, õeks või psühholoogiks.

Neitsi seisab kõikide praktiliste ja kasutatud asjade eest ning see on nende loomuses panna raha kõrvale ning raha säästa. Nende jaoks on irratsionaalne kulutamine halb nähtus ning viitab sellel, et inimene on ära hellitatud. Nende jaoks on praktilised ja soodsad lahendused alati parim lahendus. Kahjuks võib see lähenemine kohati jätta mulje, et Neitsi on pisut kitsi ning muretseb liialt kõige pärast, mis neil võib homme puudu olla. Natuke hedonismi ei teeks nende jaoks paha.

Kuidas kütkestada Neitsi tähtkujus sündinud Meest

Et võluda Neitsi tähtkujust mees peab lugu pidama tema vajadusest puhtuse ja korra järele. Enamasti alustab ta uut suhet aeglaselt ning talle meeldib veeta aega inimest tunda õppides enne, kui asi tõsiseks läheb. Kui talle laekub info selle kohta, milline tema partner olema peaks, siis see inimene olgu valmis ka need ootused täitma. Neitsi tähtkujust mees võib teeselda, et on rahulik, aga ära lase tal ennast lollitada. Tal on sügavad ja sensuaalsed vajadused ning ainult siis kui tema partner suudab ära kannatada Neitsi mehe vajaduse kõike analüüsida, soojeneb ta lõpuks partneri suhtes.

Vaja läheb iseenesestmõistetavat ja rasket tööd, et Neitsi meest pikali lüüa. Tal on vaja kedagi kes teda inspireerib, kes talle tema enda talente meelde tuletaks. Sellise inimese leiab ta tihti väga platoonilistest ja irratsionaalsetest kohtadest. Otsides kedagi ausat, kannatlikku ja korralikku, on ta alati valmis õige inimesega pikaks ajaks kokku jääma.

Kuidas kütkestada Neitsi tähtkujus sündinud Naist

Neitsi iseloom on segi intelligentsusest, üksikasjadele tähelepanu pööramisest, mõistusest ning pühendumusest. Naine kes on Neitsi tähtkujust on väga tark, tagasihoidlik ja võimekas. Sellise naise meelitamine võib esialgu tunduda hirmuäratav kuna ta võib jätta väga ükskõikse mulje. Siiski, ta ei ole külm vaid praktiline, realistlik ja ettevaatlik, kui asi puudutab uute suhete alustamist. Ta ei anna ennast kunagi kellelegi niisama ära enne, kui ta on saanud ülevaate inimese karakterist ja emotsioonidest kogu suhte algusest alates.

Mitte mingil juhul ei kuku Neitsi tähtkuju naine ära hellitatud ja materialistlike naiste kategooriasse. Nagu kõik Maa tähtkujud siis talle meeldivad materiaalsed asjad ja kingitused, mis on tema jaoks kui õnnistused, aga kõige rohkem meeldivad talle ikkagi asjad, mis on praktilised ning lihtsalt kasutatavad, seeditavad, või kui nad vajavad parandamist. Neil meeldivad intelligentsed aga kauged isiksused ning nad on võimelised suureks armastuseks, aga eelistavad emotsioonide jagamisega oodata seni, kuni nad on valmis. Privaatne ja ennast kaitsev, see on inimene kelle kaitsemehhanisme peab austama, aga õige inimene võib neid lõhkuda ka. 

Neitsiga sobivad tähemärgid: Sõnn, Vähk, Skorpion, Kaljukits, Kalad.

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top