Skorpioni Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Vesi
Omadus: Püsiv
Värv: Punane, Rooste, Helepunane
Päev: Teisipäev
Valitsev Taevakeha: Pluuto, Marss
Sobivus: Sõnn, Vähk
Õnnenumbrid: 8, 11, 18, 22
Kuupäevad: Oktoober 23 – November 21

Skorpioni nädala horoskoopi loe siit »

Skorpioni Iseloomujooned

Tugevused: Leidlik, julge, kirglik, põikpäine, truu sõber
Nõrkused:
ei usalda teisi, kade, salapärane, vägivaldne
Meeldib:
tõde, faktid, kui nendel on õigus, vanad sõbrad, sõbralik kiusamine, suur kirg
Ei Meeldi:
valelikus, saladuste avaldamine, passiivsed inimesed

Skorpioni tähtkuju inimesed on kirglikud ja jõulised inimesed. Nad on otsusekindlad ning valmis iga teemat läbi uurima, et tõeni jõuda. Skorpion on hea juht olles igast olukorrast alati väga hästi teadlik ning ta näitab ülesse ka väga head leidlikkust.
Skorpioni tähtkuju element on vesi mis tähendab, et ta elab emotsioonide väljendamiseks ja nende kogemiseks. Kuigi emotsioonid on Skorpioni jaoks väga olulised siis väljenduvad need tema jaoks pisut teisiti kui teistel Vee elemendi tähtkujudel. Igal juhul võid kindel olla, et Skorpion valvab sinu saladusi, ükskõik millised need on.

Pluuto on transformatsiooni ja taassünni planeet ning valitseb Skorpioni. See tähtkuju on tuntud oma rahuliku käitumise ja müstilise väljanägemise poolest. Inimesed on öelnud, et Skorpionid on tihti väga metsikud, ilmselt kuna nad tunnevad universumi seaduseid väga hästi. Mõned Skorpionid võivad näha välja palju vanemad, kui nad tegelikult on. Nad on suurepärased liidrid sest on täielikult pühendunud oma tegevusele. Skorpionid vihkavad ebaausust ning võivad olla väga kahtlustavad seega nende jaoks on vajalik õppida kohanema erinevate inimtüüpidega. Tänu oma julgusele on sellel tähtkujul väga palju sõpru.

Skorpioni Sobivus Armastuses ja Seksis

Skorpion on kõige sensuaalsem tähtkuju: nad on ekstreemselt kirglikud ning intiimsus on nende jaoks ülioluline. Skorpionile meeldivad intelligentsed ja ausad partnerid. Siis kui Skorpionid armuvad saavad nendest väga truud kaaslased. Suhteid alustavad nad siiski väga ettevaatlikult sest nad vajavad aega, et partneri suhtes usaldust ja austust ülesse ehitada.

Skorpioni Sõbrad ja Pere

Ausus ja õiglus on kaks aspekti mis teevad Skorpionist hea sõbra. Selle tähtkuju inimesed on väga pühendunud ja lojaalsed ka töö asjades. Nad on kiire taibuga ja vaimukad ning sellest tulenevalt sobib ka neile seltskond täis taibukaid ja humoorikaid inimesi. Skorpionid on täis üllatusi ning annavad sulle kõik, mida vajad, aga kui sa neid alt vead siis sellest ei ole tagasiteed. Selle tähtkuju esindajad on väga emotsionaalsed: kui neil on valus, siis on üpris võimatu panna neid paremini tundma. Nad on väga pühendunud ja hoolitsevad oma perekonna eest.

Skorpioni Karjäär ja Raha

Skorpioni oskuste hulka käib juhtimine, asjade lahendamine ja loomine. Kui Skorpion annab endale ülesande siis saab see ka lõpuni viidud. Eriti hästi oskavad nad lahendada probleeme mis vajavad teaduslikku ja väga põhjalikku lähenemist. Nende võime kindlameelselt keskenduda teeb nendest suurepärased juhid. Kunagi ei aja nad segamini sõprust ja äritegevust.

Sellise võimsa tähtkuju nagu Skorpioni jaoks on sobivad ametid teadlane, arst, uurija, meremees, detektiiv, politseinik, ärijuht või psühholoog. Skorpionid peavad lugu teistest inimestest ja ootavad, et vastatakse samaga.

Rahaline distsipliin ei ole Skorpionite jaoks raske ning samuti ei karda nad rasket tööd, et oma rahalist olukorda parandada. Vaatamata sellele ei ole neil harjumust väga palju kulutada. Raha tähendab nende jaoks eelkõige turvatunnet ja võimaldab neil saavutada kontrolli oma elu üle, mis tähendab, et nad oskavad säästa raha ning mõtlevad alati hoolikalt asjad läbi enne, kui teevad mõne investeeringu.

Kuidas kütkestada Skorpioni tähtkujus sündinud Meest

Et selgeks saada, kuidas enda elusse meelitada Skorpionist meest, see ei ole lihtne. Sellised mehed on väga enesekindlad, pingelised, seksuaalsed ja armastavad võistelda. Nende asjade negatiivne külg aga see, et sellised mehed võivad olla väga kompulssiivsed, kinnisideedega ning kadedad. Et Skorpionile meeldida peaksid endast jätma müstilise mulje. Skorpioni astroloogilise tähe all sündinute jaoks on mängud väga huvitavad asjad, mis tähendab, et pead vaeva nägema, et nende huvi sinu vastu säilitada.

Skorpionite meeste jaoks on oluline väljakutse, neile meeldib midagi taga ajada, seega ära tee tema jaoks elu lihtsaks. Ausus ja siirad südamlikud tunded on selle tähtkuju puhul väga olulised. Neile meeldivad enesekindlad ja flirtivad naised. Vaatamata sellele peab sinu juures olema ka midagi enamat kui ainult füüsiline ilu, et Skorpioni mees võimaldaks sinul ennast võrgutada. Tundeline side on samuti oluline arvestades, et Skorpion on tähemärk, kes tunneb oma emotsioone kõige intensiivsemalt. Ta ihkab seksuaalselt kogemust, mis ei piirdu vaid füüsilise poolega, seega kui soovid teda võluda, ava temale ka oma hing. Ära mitte kunagi proovi sellist meest kontrollida, talle on oluline, et tema elu ohjad oleks tema enda käes.

Kuidas kütkestada Skorpioni tähtkujus sündinud Naist

Skorpioni isiksus on üheaegselt keeruline ja kütkestav. Selle tähtkuju naised on salapärased, seksikad, külgetõmbavad, aga samuti on nad pisut reserveeritud ja rahulikud. Kui soovid tema tähelepanu köita pead olema kannatlik ning lubama temal suhte ohjad enda kätte haarata. Ole hea kuulaja ning pööra tähelepanu kui ta räägib. Antud tähtkuju naisega kohtingutel käimine võib olla väga lõbus, aga ära lase tema pöörasel küljel ennast veenda, et tegemist on lihtsasti vallutatava isiksusega. Ära looda saavutada seksuaalselt kontakti esimesel kohtingul.

Sellise naise armastuse ära teenimine nõuab väga palju aega ja kannatlikkust, aga siis, kui ta lõpuks sinusse armub, annab ta suhtesse endast kõik. Skorpioni naine võib suhtes olla väga omastav aga samuti ka täiesti pühendunud partner. Ole aus ning väldi sellise naisega liigseid argumente sest tegemist ei ole isiksusega kes lihtsalt unustab ja lihtsalt andestab. Skorpioni tähtkuju all sündinud naine on uudishimulik seega tema õnne nimel pead sa leidma uusi viise kuidas seda uudishimu rahuldada. Kui sa võimaldad tal säilitada enda autunnetus siis austab ta sind selle eest väga ning armub sinusse kiirelt.

Skorpioniga sobivad tähemärgid: Vähk, Neitsi, Kalad, Kaljukits, Sõnn

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top