Skorpioni Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Vesi
Omadus: Püsiv
Värv: Punane, Rooste, Helepunane
Päev: Teisipäev
Valitsev Taevakeha: Pluuto, Marss
Sobivus: Sõnn, Vähk
Õnnenumbrid: 8, 11, 18, 22
Kuupäevad: Oktoober 23 – November 21

Skorpioni nädala horoskoopi loe siit »

Skorpioni Iseloomujooned

Tugevused: Leidlik, julge, kirglik, põikpäine, truu sõber
Nõrkused:
ei usalda teisi, kade, salapärane, vägivaldne
Meeldib:
tõde, faktid, kui nendel on õigus, vanad sõbrad, sõbralik kiusamine, suur kirg
Ei Meeldi:
valelikus, saladuste avaldamine, passiivsed inimesed

Skorpioni tähtkuju inimesed on kirglikud ja jõulised inimesed. Nad on otsusekindlad ning valmis iga teemat läbi uurima, et tõeni jõuda. Skorpion on hea juht olles igast olukorrast alati väga hästi teadlik ning ta näitab ülesse ka väga head leidlikkust.
Skorpioni tähtkuju element on vesi mis tähendab, et ta elab emotsioonide väljendamiseks ja nende kogemiseks. Kuigi emotsioonid on Skorpioni jaoks väga olulised siis väljenduvad need tema jaoks pisut teisiti kui teistel Vee elemendi tähtkujudel. Igal juhul võid kindel olla, et Skorpion valvab sinu saladusi, ükskõik millised need on.

Pluuto on transformatsiooni ja taassünni planeet ning valitseb Skorpioni. See tähtkuju on tuntud oma rahuliku käitumise ja müstilise väljanägemise poolest. Inimesed on öelnud, et Skorpionid on tihti väga metsikud, ilmselt kuna nad tunnevad universumi seaduseid väga hästi. Mõned Skorpionid võivad näha välja palju vanemad, kui nad tegelikult on. Nad on suurepärased liidrid sest on täielikult pühendunud oma tegevusele. Skorpionid vihkavad ebaausust ning võivad olla väga kahtlustavad seega nende jaoks on vajalik õppida kohanema erinevate inimtüüpidega. Tänu oma julgusele on sellel tähtkujul väga palju sõpru.

Skorpioni Sobivus Armastuses ja Seksis

Skorpion on kõige sensuaalsem tähtkuju: nad on ekstreemselt kirglikud ning intiimsus on nende jaoks ülioluline. Skorpionile meeldivad intelligentsed ja ausad partnerid. Siis kui Skorpionid armuvad saavad nendest väga truud kaaslased. Suhteid alustavad nad siiski väga ettevaatlikult sest nad vajavad aega, et partneri suhtes usaldust ja austust ülesse ehitada.

Skorpioni Sõbrad ja Pere

Ausus ja õiglus on kaks aspekti mis teevad Skorpionist hea sõbra. Selle tähtkuju inimesed on väga pühendunud ja lojaalsed ka töö asjades. Nad on kiire taibuga ja vaimukad ning sellest tulenevalt sobib ka neile seltskond täis taibukaid ja humoorikaid inimesi. Skorpionid on täis üllatusi ning annavad sulle kõik, mida vajad, aga kui sa neid alt vead siis sellest ei ole tagasiteed. Selle tähtkuju esindajad on väga emotsionaalsed: kui neil on valus, siis on üpris võimatu panna neid paremini tundma. Nad on väga pühendunud ja hoolitsevad oma perekonna eest.

Skorpioni Karjäär ja Raha

Skorpioni oskuste hulka käib juhtimine, asjade lahendamine ja loomine. Kui Skorpion annab endale ülesande siis saab see ka lõpuni viidud. Eriti hästi oskavad nad lahendada probleeme mis vajavad teaduslikku ja väga põhjalikku lähenemist. Nende võime kindlameelselt keskenduda teeb nendest suurepärased juhid. Kunagi ei aja nad segamini sõprust ja äritegevust.

Sellise võimsa tähtkuju nagu Skorpioni jaoks on