Amburi Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Tuli
Omadus: Muutuv
Värv: Sinine
Päev: Neljapäev
Valitseja: Jupiter
Sobivus: Kaksikud, Jäär
Õnnenumbrid: 3, 7, 9, 12, 21
Kuupäevad: November 22 – Detsember 21

Amburi nädala horoskoopi loe siit »

Amburi Iseloomujooned

Tugevused: idealist, lahke, hea huumorisoon
Nõrkused: 
kohati ei suuda lubadusi täita, kannatamatu, ütleb välja kõik mis mõtleb, ükskõik kui ebadiplomaatiliselt
Meeldib:
vabadus, reisimine, filosoofia, looduses olemine
Ei Meeldi:
külge klammerduvad inimesed, lõksus olemine, pöörased teooriad, detailid

Uudishimulikud ja energilised, Amburi tähtkuju esindajad on ühed kõige suuremas reisijad. Nende avatud mõistus ja filosoofiline mõtteviis inspireerib neid elu mõtte otsingul reisima üle kogu maailma. Amburid on ekstraverdid, optimistlikud ja entusiastlikud ning neile meeldivad muutused. Amburi tähtkuju all sündinud on võimelised oma mõtted transformeeruma konkreetseteks tegudeks ning nad on valmis kõigeks, et plaanid lõpuni viia.

Nagu teised tähtkujud, kelle elemendiks on tuli, peab Ambur olema pidevalt maailmaga ühenduses, et kogeda võimalikult palju. Amburit juhib Jupiter, mis on kõige suurem planeet Sodiaagis. Nende entusiasm ei tunne piire mis tõttu Amburi tähtkujul on suurepärane huumorisoon ning ülisuur uudishimu.

Vabadus on nende jaoks primaarne. Ainult vabana saavad nad reisida ning uurida teisi kultuure. Tänu oma aususele on Amburid kohati väga taktitundetud ja kannatamatud, kui neil vaja midagi öelda või midagi teha, mis tõttu nad peavad kindlasti õppima ennast väljendama viisil, mis on sotsiaalselt vastuvõetav.

Amburi Sobivus Armastuses ja Seksis

Amburitele meeldib mängida ning neil on hea huumorimeel, mis tõttu neile meeldib oma partneritega lõbutseda. Partnerid, kes on võrdväärselt avatud, sobivad kindlasti kokku kirgliku ja väljendusrikka Amburiga, kes on üldiselt valmis proovima peaaegu kõike.

Selle tähtkuju jaoks on piir armastuse ja seksi vahel väga hõre. Nende janu muutuste ja vahelduse järele võib nende magamistuppa tuua väga palju erinevaid nägusid. Samas kui Ambur on armunud on ta väga lojaalne, truu ja pühendunud. Nad otsivad partnerit kes on intelligentne, tundlikud ja väljendusrikkad.

Amburi Sõbrad ja Perekond

Ambur on lõbus ja teda ümbritsevad alati sõbrad. Selle tähtkuju esindajad armastavad naerda ning neile meeldib erinevate kultuuride mitmekesisus ja sellest tulenevalt on neil sõpru üle maailma. Nad on lahked ning ei kuulu nende inimeste hulka kellele meeldib loenguid pidada. Mis puudutab perekonda siis on Ambur väga pühendunud ning valmis nende jaoks tegema peaaegu ükskõik mida.

Amburi Karjäär ja Raha

Kui ambur suudab midagi enda vaimusilmas visualiseerida siis nad teevad ka kõik, et see lõpuks reaalsuseks muuta. Nad teavad alati, mida igas olukorras öelda ning nad on suurepärased müügiinimesed. Amburile meeldivad erinevad ülesanded ning dünaamilised keskkonnad. Amburile ja tema vabale hingele sobivate ametite hulka kuuluvad reisikorraldaja, fotograaf, uuringute läbiviija, kunstnik, saadik, importija või eksportija.

Ambur armastab lõbu ning talle meeldib raha teenida ja seda kulutada. Amburist on tihti mõeldud kui kõige õnnelikumast tähtkujust ja sellest tulenevalt ei muretse ta väga selle pärast, et kust see raha üldse tuleb. Nad võtavad riske ning on väga optimistlikud, olles kindlad, et universum pakub neile kõik, mis neil on vaja.

Kuidas kütkestada Amburi tähtkujus sündinud Meest

Amburi tähtkuju mehed on igavesed reisijad kellele meeldib palju lõbutseda ning keda huvitavad asjad nagu religioon, filosoofia ja elu mõte. Antud mehele meeldivad seiklused ning ta näeb alati kõiki võimalusi, mida elu pakub. Tal on soov neid kõiki uurida ning kindlaks teha, et kus asub tõde.

Mõned Amburi kõige paremad omadused on otsekohesus, julgus ja optimism. Ta on üks rahutu uitaja, mis tähendab, et parim viis tema tähelepanu köita, on tema seiklustes kaasa lüüa, austada tema teadmisi ning pidada lugu tema arvamustest. Mõned negatiivsed iseloomujooned on hoolimatus ning rahutus. Amburist mees võib samuti kohati olla taktitundetu, pealiskaudne ning liialt enesekindel.

Amburile meeldib vabadus ning talle ei meeldi klammerduvad naised. Sellise mehe saamiseks pead õppima kuna on õige aeg kinni hoida ja kuna on õige aeg lahti lasta.
Selline mees on loogiline mõtleja ning entusiastlik kuulaja, kes paneb hoolikalt tähele kõike, mis sul öelda on, ning alles siis jõuab oma enda loogilise järelduseni.

Kuidas kütkestada Amburi tähtkujus sündinud Naist

Selle tähtkuju naised on metsikud, iseseisvad, lõbusad ja neile meeldib käia väljas. Neile meeldib ennast kogeda seksuaalses viisil ning nad võtavad elu täiel rinnal. Selline iseloom on väga erutav, värvikas ja uudishimulik.

Amburi tähtkuju naised on ausad, kes alati räägib seda, mida ta mõtleb ning kes on ühtlasi ka vabadust armastav ja iseseisev. Kui soovid sellist naist võita siis võiksid temaga minna kohtingule kuskile loodusesse. Talle meeldivad seiklused ja pikad vestlused. Sellise naisega suhtlemine eeldab sinu poolt seiklushimulist suhtumist, sest ta ei talu igavust ning kõik on tema jaoks justkui väljakutse.

Vaatamata sellele, et taoline naine on metsik, ei tasu loota, et ta sinusse silmapilkselt armub. Aga kui see lõpuks juhtub, on Amburist naine väga lojaalne. Kui sa annad talle põhjuse arvata, et sinuga suhtlemine võib olla raske, siis ta jätab su lihtsalt maha. Sellisel naisel on elu jooksul tavaliselt päris mitu suhet, kuna ta ei ole nõus leppima suhetega, mis ei tee teda õnnelikuks.

Et sellise naisega edukalt kohtamas käia peab sul olema reisijanu ja seiklushimu. Tema jaoks on elu justkui üks suur seiklus ning ta eeldab et ka tema partner on seiklusjanuline, spontaanne ja romantiline.

Amburiga sobivad tähemärgid: Lõvi, Kaksikud, Veevalaja, Kaalud, Jäär

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top