Vähi Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Vesi
Omadus: Kardinaalne
Värv: Valge
Päev: Esmaspäev, Teisipäev
Valitseja: Kuu
Sobivus: Sõnn, Kaljukits
Õnnenumbrid: 2, 3, 15, 20
Kuupäevad: Juuni 21 – Juuli 22

Vähi nädala horoskoopi loe siit »

Vähi Iseloomujooned

Tugevused: järjekindel, hea kujutlusvõimega, lojaalne, emotsionaalne, sümpaatne, veenev
Nõrkused: tujukas, pessimistlik, kahtlustav, manipuleeriv, ebakindel
Meeldib: kunst, kodused hobid, vee lähedal või vee sees lõõgastumine, lähedaste aitamine, hea eine sõpradega
Ei meeldi: võõrad, ema pihta käiv kriitika, enda isikliku elu lahkamine

Vähk on üks raskemaid tähtkujusid, keda tundma õppima, kuna tegemist on sentimentaalsete ja vaistlike inimestega. Nad on väga emotsionaalsed ja tundlikud ning hoolivad sügavalt asjadest, mis puudutavad nende perekonda ja kodu. Vähk on hooliv ning lähedane inimestega kellest nad lugu peavad. Need, kelle sünni ajal on Päike Vähi konstellatsioonis, on võimelised teiste inimeste valu ja kannatustega ühtima.

Vähi tähtkuju kuulub Vee elemendi alla, täpselt nagu Skorpion ja Kalad. Neid juhib eelkõige süda ja tunded, mis tõttu võib olla neid raske ennast ümbritsevasse maailma sulanduda. Nende elu kontrollib kuu ja selle mitmed faasid, mis süvendavad nende sisemisi müsteeriume ning loovad mööduvaid emotsionaalseid mustreid, mis on nende kontrolli alt väljas. Lapsena ei ole neil välja arenenud mehhanismid eluga hakkama saamiseks, mis tõttu peab neile lähenema ettevaatlikult ja arusaamisega, sest just sama annavad nad tagasi ka.

Vähi vastu kannatamatuse või armastuse puudumise ülesse näitamine võib esile kutsuda tuju kõikumist, enese haletsemist ja isegi manipulatsiooni. Nad on kiired teisi aitama ning kiired konflikti vältima; harva on neil kasu otsesest konfliktist, sest norivad tüli endast võimsamate vastastega, kes osutuvad tugevamaks, kui nad esialgu ootasid. Kui Vähi tähtkuju esindajad on oma elu valikutega rahul on nad õnnelikud, kui saavad olla armastava perega rahulikus kodus.

Julge Vähk – Sattunud siia Maale tänu millelegi, millesse nad usuvad ning kelle saatuseks on kiskuda tüli endast suurematega, see ei ole loom, kes tunneb oma enda jõudu. Patriotismist võib nende jaoks ohtlik tegevus, võideldes kellegi teise eest, justkui teised võiksid olla Vähi kõrgema kutsumuse eest. Vähk teab, kuhu nad on teel, aga tihti on see vales suunas, vähemalt seni, kuni nad õpivad oma enda õppetunnid ning hakkavad ise ennast kuulama.

Vähi Sobivus Armastuses ja Seksis

Vähk on väga emotsionaalne Tähtkuju ning armastus on nende jaoks üks kõige olulisemaid asju suhtes. Hellad ja hoolivad, nad avavad ennast maailmale isegi mõtlemata sellele, et nad võiksid viga saada. Partneriks valib Vähk inimese, kes mõistan teda läbi mitte-verbaalse kommunikatsiooni, vaikse kontakti, ja kellega saab jagada päevast rutiini, ja nende armastus ei kesta kaua inimeste suhtes, kes on pealiskaudsed, veidrad, või ebausaldusväärsed. Initsiatiivi puudumine ei tee Vähi tähtkuju inimestel lihtsaks luua intiimseid suhteid, mida nad tahavad, kui nende partner ei ole valmis neid panema tundma rahulikult, kaitstult, ning vabalt enda väljendamiseks.

See on pühendunud tähtkuju, mis on valmis vastu võtma päris mitmeid ebameeldivaid kompromisse, et pere koosluse muljet säilitada ning võib samuti paari sattuda inimestega, kes on isekad ja ahistavad. Jagatud vastutus ning elu koos partneriga annab turvatunde, et teha elus olulisi samme, on siis selleks kas lapse saamine, uus töökoht, või lihtsalt vanade suhete lõpetamine, mis ei ole enam vajalikud või teevad valu. Kuigi nad armastavad lapsi, lapsevanemaks olemist, abielu ja traditsioonilist elustiili, võivad inimesed keda nad usaldavad neid ikkagi eksistada, pannes neid muutma oma lähenemist kaasaegsemaks ning see ei sobi nende isiksusega.

Kaastunde ja mõistmise üle mille Vähk sinu suunas saadab peaksid olema alati tänulik, vastasel juhul näitab Vähk sulle täpselt, kui halb kooslus te tegelikult olete.

Vähk – Perekond ja Sõbrad

Sõbrad – Mis puudutab sõpru, siis Vähid on valmis looma kontakti uute inimestega, aga on tundlikud inimeste suhtes, keda nende olemasolev ring ei ole eelnevalt heaks kiitnud. Vähkidel on austus inimeste vastu, kellega nad saavad kiiresti ühele lainele ning nad suhtlevad peamiselt läbi enda emotsionaalse prisma, pöörates vähem tähelepanu staatusele või uudishimule. Eelkõige meeldib nendele suhelda koduses keskkonnas, kus on võimalik luua intiimne atmosfäär ning on võimalik saavutada sügav arusaam nende enda poolt kontrollitud tingimustes. Vaistlikud ja kaastundlikud, Vähkidest võib olla raske aru saada lähtudes ekstreemselt ratsionaalsest vaatepunktist.

Pere – Vähk on perele pühendunud tähtkuju ning just nemad hoolivad oma perekonnast rohkem kui ükski teine tähtkuju. Nad on sügavalt sentimentaalsed inimesed, kes hoiavad oma perekonna mälestusi hoolikalt ja teevad seda aastaid. Kui nende isiklikud elud on rahuldavad on nad suurepärased vanemad, kes paistavad oma laste tundeid aimavat isegi siis, kui nad on nendest miilide kaugusel.

Vähi Karjäär ja Raha

Kui töö on vaja ära teha siis Vähk keerab oma käised ülesse ja viib asja edukalt lõpuni. Üksi olles saavad nad tihti oma tööga paremini hakkama kui siis kui neid ümbritsevad teised inimesed. Nad on lojaalsed oma tööandjale ning keskendunud oma ülesandele. Vähi tähtkuju inimestel on head karjäärid õdedena, majahoidjatena, aednikena, poliitikutena ning dekoraatoritena.

Vähi jaoks on turvatunne ja raha väga olulised ning just need kaks asja on nende põhiliseks töötamise ajendiks. Nad teenivad raha kergesti kuid ei ole harjunud seda ühe päevaga kulutama. Nende eesmärk on säästa, investeerida ja siis jälgida, kuidas nende investeeringud päevast-päeva kasvavad. Leidlikud ja osavad oma raha ja aja eest hoolitsemisel, Vähi tähtkuju inimesed on tihti need, kes hoolitsevad pere rahaasjade eest, hoides oma partnerit ja pereliikmeid kontrolli all.

Kuidas kütkestada Vähi tähtkujus sündinud Meest

Vähi tähtkujust mees on piisavalt konservatiivne teadmaks, et initsiatiiv on väga oluline, aga kohati ei julge ta seda ise välja näidata enne, kui tunneb ennast ohutult. Tema partnerid peaksid tegema esimese liigutuse aga seda just nii, et Vähi mehel jääks mulje, et tema on ikkagi asju juhtimas. See on keerukas isiksus, väga häbelik, tundlik ja üleliia lähedasi kaitsev. Kui ta eelistab naisi siis otsib ta alateadvuslikult ideaalset naist või ema.

Vähi tähtkuju mees on emotsionaalne inimene kellel meeldib teiste eest hoolitseda. Ta tahab tunda nagu teda vajatakse, ja et teda vajatakse teiste kaitseks. Samuti meeldivad talle komplimendid ja tähelepanekud, mis tema päeva rõõmsaks teevad. Kuigi ta võib olla tujukas, pessimistlik ja klammerduv, on ta ühtlasi ka loov partner kes otsib kedagi, kellega oma elu jagada.

Kuidas kütkestada Vähi tähtkujus sündinud Naist

Vähi iseloom võib olla päris keeruline, aga sügaval sees on nad kodu armastavad ja konservatiivsed inimesed. Vähist naine on haavatav, emotsionaalne ja ilmselt ei armu kuigi kiiresti. Siis kui tema usaldus on teenitud on ta kirglik ja lojaalne. Et teda võrgutada, peab inimene olema proaktiivne ja tegema esimese liigutuse ise, võttes arvesse naise soovi olla koheldud justkui leedi. Selline naine ei ole õige valik neile, kes otsivad üheöö suhet sest ta vajab rohkem oma partnerilt, kui juhusliku kohtumist. Romantiline ja valmis armastuseks, see naine vajab romantilist kaaslast, kes usub armastusse, olles samal ajal tema välja ütlemata tunnetega ühel lainel.

Vaatamata tema kartlikule loomusele on Vähist naine sügavalt erootiline ning kui ta tunneb ennast ohutult ei karda näidata oma tõelist isiksust ja emotsioone, need väljenduvad suurepärases intiimelus.

Vähiga sobivad tähemärgid: Sõnn, Neitsi, Skorpion, Kalad, Kaljukits

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top