Kalade Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Vesi
Omadus: Muutuv
Värv: Kahvatulilla, lilla, purpur, violetne, mere roheline
Päev: Neljapäev
Valitsev Taevakeha: Neptuun, Jupiter
Sobivus: Neitsi, Sõnn
Õnnenumbrid: 3, 9, 12, 15, 18, 24
Kuupäevad: Veebruar 19 – Märts 20

Kalade nädala horoskoopi loe siit »

Kalade Iseloomujooned

Tugevused: Kaastundlikud, loovad, leidlikud, hellad, targad, musikaalsed
Nõrkused:
kartlikud, kergesti usaldavad, kurvad, tahavad reaalsusest põgeneda, võivad olla ohvrimeelsed või märtrid.
Meeldib:
üksi olemine, magamine, muusika, romantika, visuaalne meedia, ujumine, spirituaalsed teemad
Ei Meeldi:
tarkpead, kriitika, siis kui minevik kummitab, igasugune julmus

Kalad on väga sõbralik tähtkuju, mis tõttu leiavad nad ennast väga tihti erinevate inimeste seltskonnas. Kalad on isetud, aitavad alati teisi, ilma et loodaks midagi tagasi saada. Kalade element on Vesi ja sellest tulenevalt on selle tähtkuju omaduseks empaatiavõime ning võimas emotsionaalne väljendus.

Valitsev planeet on Neptuun, mis tõttu kalad on vaistlikumad, kui teised tähtkujud ja neil on arenenud kunstianne. Kaladele meeldib muusika ning nad näitavad selle vastu huvi ülesse varajastes elustaadiumides. Nad on lahked, kaastundlikud ja ekstreemselt truud ja hoolivad.

Kalade tähtkujude inimestel on vaistlik arusaam elutsüklist ja nad saavad seda ära kasutada, et luua teiste olenditega emotsionaalne side.

Kalad on tuntud oma elutarkuse poolest, kuid Uraani poolt mõjutatuna võib sellest tähtkujust teiste tähelepanu võitmise eesmärgil saada märter.  Kalad ei ole kunagi hukkamõistvad ning nad on alati andestavad. Nad on samuti tuntud kui kõige tolerantsem sodiaak.

Kalade Sobivus Armastuses ja Seksis

Sügaval südames on Kalad parandamatud romantikud. Nad on väga lojaalsed, hellad ja  lahked ilma tingimusteta. Nad on kirglikud armastajad, kellel on vajadus reaalse ühenduse järele koos oma partneriga. See tähtkuju ei harrasta lühikesi suhteid ja mööduvaid seiklusi. Romantilises suhtes on nad pimesi lojaalsed ja väga hoolivad.

Kalade Sõbrad ja Pere

Hellad ja hoolivad, Kalad võivad olla sinu kõige paremad sõbrad. Tihti panevadki just nemad oma sõprade vajadused enda omadest ette. Nad on lojaalsed, pühendunud ja kaastundlikud ning iga kord, kui perekonnas või sõprade seas on mõni probleem, on nemad valmis aitama. Kalad on sügava vaistuga ja saavad tihti aru, et midagi on valesti, enne kui üldse midagi juhtub. Kalad on väljendusrikkad ning ei häbene enda tundeid väljendada ennast ümbritsevatele inimestele. Nad eeldavad, et ka teised on sama avatud, kui nemad ise on. Kommunikatsioon lähedastega on väga oluline.

Kalade Karjäär ja Raha

Kalad on vaistlikud ja unistavad seega nende jaoks on kõige paremad ametid, mis lubavad neil oma kunstiandeid kasutada ja seda eriti veel siis, kui seda saab teha heategevuse eesmärgil. Sobivad ametid Kalade jaoks on: advokaat, arhitekt, loomaarst, muusik, sotsiaaltöötaja, mängude disainer

Kalasid inspireerib võimalus aidata teisi inimesi ning nad on valmis minema väga kaugele, et seda saavutada. Antud sodiaak on kaastundlik, töötab kõvasti, on pühendunud ja temale saab loota. Selle tähtkuju esindajad võivad olla väga head probleemide lahendajad.

Enamus ajast ei mõtle Kalad väga palju raha peale. Üldiselt pakuvad nende unelmad ja eesmärgid rohkem mõtteainet, aga nad üritavad piisavalt raha teenida, et need ellu viia. Selles vallas on Kaladel kaks poolt – kohati võivad nad raha väga hooletult kulutada, samas kohati võivad nad olla ka ahned. Aga lõpuks on alati piisavalt raha alles, et elada normaalset elu.

Kuidas kütkestada Kalade tähtkujus sündinud Meest

Romantika valitseb sellise mehe maailma. Nad elavad armastuse nimel ja tahavad inimest õnnelikuks teha.

Mõned head isikuomadused sellise mehe puhul on sensitiivsus, kaastunne ning lahke iseloom. Ta on hell inimene, kes mõtleb välja, mis sulle meeldib ning on siis valmis ka sulle seda pakkuma.

Ta otsib alati uusi viise kuidas teisi aidata ning võib teada mida sul vaja on kohati ennegi, kui sa seda ise tead. See vajadus inimestele kasulik olla tähendab, et sellist inimest võib manipuleerida ja talle valetada. Ta kasutab oma kujutlusvõimet, et sulle meeltmööda olla.
Kalade tähtkuju mehele meeldib naerda, nii et kui ta leiab, et sa oled naljakas ja sinuga on tore olla siis on sul hea võimalus ta endale saada

Ta tundub väliselt väga rahulik, aga sees võid sa leida hoopis teistsuguse inimese, sest Kalade mees võitleb tugevate emotsioonide vahel. Julgusta teda ennast avama ning neid tundeid jagama. Kalade üks kõige paremaid omadusi on nende võime teiste inimeste tunnetega ühele lainele minna. Kalade tähtkuju mehega suhtest võid oodata, et see on emotsionaalselt rahuldav.

Kuidas kütkestada Kalade tähtkujus sündinud Naist

Selle tähtkuju naisi tuntakse kui lahkeid, hea kujutlusvõimega, kaastundlike, isetuid ja ekstreemselt sensitiivseid inimesi. Pead olema romantiline ja väga naljakas, et sellist naist võita. Samuti pead olema hea kuulaja.

Kalade iseloom on kaastundlik ja täis ilma tingimusteta armastust. Kui oled tema tähelepanu saanud avab ta ennast kiirelt. Seks sellise naisega on plahvatuslik ning voodis ei hakka teil kunagi igav.

Kalade tähtkuju naisele meeldivad elavad vestlused spirituaalsetel ja üleloomulikel teemadel. Tal on hea vaist ning saab kohe aru kui kõik mida sa otsid on seks. Ta nõuab, et teda koheldakse austusega ning sul ei õnnestu teda esimese paari kohtingu jooksul kindlasti kohe ära meelitada. Kui sa oled aus ja ennast talle avad tunneb ta ennast koheselt sinuga ühenduses olevat.

Selline naine on loomuselt väga tundlik, nii et ta ei ole valmis kiirelt unustama ja andestama. Kui ta on minevikus liiga saanud siis saab tema jaoks olema raske oma südant uuesti avada.

Kaladega sobivad tähemärgid: Sõnn, Vähk, Skorpion, Neitsi

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top