fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 19. märts – 26. märts 2023 – Ennustused 20 Aastaks!

Siin on Sulle nädala horoskoop 19. märts – 26. märts 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Saturni liikumine Kaladesse – uuri rohkem siit lingilt.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Teie unistused, eesmärgid ja pikaajalised projektid läbivad täieliku muutuse. Mõned asjad, mille kallal olete töötanud, ei tundu mõttekad ning soov nendest täielikult loobuda on suur. Selleks Teid ka sunnitakse kui Te ei alata vajalikke muudatusi. Kriis mõne suurema projektiga on paratamatu. Pidage meeles – see on Teie pikaajalise heaolu jaoks kõige parem.

Teine valdkond, mis läbib täieliku muutuse, on teie sotsiaalsed ringkonnad ja sõbrad. Te tõmbate oma ellu võimsaid inimesi, kuid mõned vanemad sõprussuhted lagunevad. Mündi tumedam pool – mõned inimesed, kellest Te hoolite, lahkuvad planeedilt.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Teie karjäär ja tööelu vajavad muutuste algatamist. Kui seda ei tehta, siis algab kriis või langus maines (või isegi mõlemad). Eriti avalikult ja valitud elukutses. Olge ise aktiivsed ja ennatlikud. Kui on kuskil midagi, mida saaks teisiti – tehke seda! Lihtne on silmad kinni panna ja oodata raskeid kogemusi, sest hetkel on “kõik hästi”.

Teisisõnu, vajate oma tööelus muutusi ja need on tulekul! Pole paremat aega alustamiseks kui praegu.

Uued kursused, uued huvid, uus viis äritegemiseks. Nii tuleks edasi liikuda. Vastasel korral tuleb Pluuto ja paneb kannatama ning see omakorda viib vajalike kohandusteni.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kriis uskumustega. Teie arusaam maailmast muutub täielikult ja põhjalikult.

See algab küsimustega nagu “Kui see läheb halvasti ja sellised asjad toimuvad maailmas, millele ma veel võin loota?” Need on küsimused, mida peaksite selle aja jooksul esitama. Andke endast parim, et loobuda kõikidest ideededest ning mõttemallidest, mis Teid enam ei teeni.

Te teate väga hästi millised need on! Eriti akuutselt saate aru kui avastate ennast kannatamas…

Turbulents isa elus. Kahjuks võib mõnes äärmuslikus olukorras see tähendada ka isa planeedilt lahkumist.

Samuti on vaja üle vaadata oma haridus. Uute veebiseminaride ja diplomite alustamine/lõpetamine võib olla hea viis oma teadmiste muutmiseks ning suurendamiseks.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Väga suur ja raske emotsionaalne ümberkujundus ootab Vähke ees ning see võtab kaua aega. Kõik, mis on minevikus valu tekitanud, saab teile paljastatud. See võib olla valulik protsess.

Head valdkonnad kuhu sügavamale kaevuda – astroloogia, psühholoogia, numeroloogia, tarot, energiaravi, tantra (lähedus ja seksuaalsus) ja teraapia.

Veelgi materiaalsemad valdkonnad, mis on muutuste eel – Teie partneri ressursid, ressursid, mis pärinevad teistelt (näiteks klientidelt, pankadelt, investoritelt, kindlustuselt ja pärandist). Kõik need vajavad Teie poolt initsieeritud muutust.

Ka see, kuidas Te isiklikult kriisidega toime tulete ja nendest läbi lähete, tuleb asendada uute ja paremate viisidega.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Pluto lendab salarežiimis ja metamorfoosib Lõvide suhteid ja partnerlusi. Tõde ja pimedus (mõnikord hea ja teinekord halb) paljastavad Teie pikaajalise partneri või isegi ärisuhete kohta palju. Kes nad tegelikult on – küsimus, mida peaksite küsima.

Võimudünaamika ja kontrolliprobleemid tulevad esile ning paljud Lõvid meelitavad oma ellu Pluutolikke partnereid. Kas võimsad ja sügavad? Või hoopis kuritarvitavad ja kontrollivad? Teie valik!

Kinnisideed või kinnisideeks saamine suhetes on samuti oluline temaatika järgmiseks 20 aastaks!

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kõik, mis puudutab Teie dieeti, tervist ja treeningrutiine ning mis vajab parandamist, ilmneb Teile raskuste kaudu. Haarake juba praegu härjal sarvist ja viige sisse muutused.

Vaadake, mida Te oma kehasse panete või kuidas trenni teete (kas üldse?). Kas teete tervislikke valikuid või jääte pidevalt sõltuvuste küüsi?

Pluuto tumedam pool võib tekitada Teis sundmõtteid saleda keha või tervisliku eluviisi poole, kuid peate leidma tasakaalu, et tõeliselt oma tervist muuta.

Teile ilmnevad ootamatud ja varjatud probleemid seoses Teie alluvate või Teie enda töökohaga. Kas kõik on tõesti nii, nagu paistab?

Üle tuleb vaadata ka iga päevased toimetused.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaaludel tuleb oma loomingulist lähenemist maailmale (olgu see siis ärivormis või projektides) teatud määral puhastada. Pikale transiidile iseloomulikel hetkedel peavad Kaalud kaaluma, kas nende äri on tegelikult endi peegeldus või pigem vana osa, mis ajale jalgu jäänud?

Muutust vajavad suhted laste ja romantiliste partneritega. Suhte võimudünaamika tuleb üle vaadata.

Seksuaalne eneseväljendus võib muutuda ja süveneda. Detailsete ja esoteeriliste teemade uurimine nagu astroloogia muutub lõbu allikaks.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Teie soov ja vajadus seksuaalse väljenduse järele suurenevad drastiliselt. Eriti siis, kui Pluuto kohtub Teie IC-ga (kõige madalam punkt Teie sünnikaardist)!

Ümberkolimine teise riiki on kaartides. Vähemalt tuleb Teil oma kodu täielikult ümber kujundada. Kuid paljud Teist kolivad kindlasti ka täiesti uude majja või korterisse.

Teine, veidi raskem lugu on Teie enda emotsionaalse turvalisuse ja pere suhetega. Teile paljastatakse tumedad saladused ja see raputab Teid läbinisti! See pole karistus, vaid teenib Teid pikaajaliselt. Emotsionaalne tugevus suureneb ja suudate lõpuks kõigest läbi minna.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Pika ja kohati lõppematuna tunduva transiidi jooksul vaevlete kinnisideede küüsis. Teie mõtted muutuvad üha tumedamaks ning kohati lausa “piinavaks”. Positiivne külg on see, et lõikate oma kriitilise mõtlemise ja sügava taju abil läbi kõigest sellest jamast, mida teised Teile ette söödavad. Intuitsioon muutub tugevamaks.

Leiate ennast mõtlemas seksuaalsusest ja tabudest – peaaegu sunduslikult.

Suhted sugulaste, õdede-vendade (isegi naabrite ja tiimikaaslastega) võivad olla kontrolliva alatooniga või keeruliste muutuste all. Mõned kappi peidetud luukered tulevad päevavalgele.

Teie kohalik keskkond läbib transformatsiooni ning muutub täielikult!

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Olge valmis oma väärtuseid ja enesehinnangut põhjalikult läbi vaatama ning ka korrigeerima! Pärast seda kui Pluto Teiega lõpetab – ei ole miski endine.

Teie raha investeerimise ja teenimise viisid vajavad muutmist. Vanad harjumused enam ei toimi ja kui võimalik, mõelge “Kuidas saaksin oma rahaga asju teisiti teha?”

Ressursid kogevad suuri tõuse ja mõõnu. Peate sellega arvestama.

Vaadake oma investeeringud üle ja mõelge, kas need on ikka nii kindlad kui arvate? Võimalus teha palju raha on olemas, aga see tuleb läbi põhjaliku uurimistöö, tugevate kontaktide ja Teie enda enesehinnangu muutumise. Rahaga saate raha teha!

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Just siis, kui arvasite, et enam ei saa veidramaks minna, siseneb Pluuto järgmiseks  20 aastaks Teie tähemärki!

Loodan, et kannate oma suure tüdruku või poisi pükse. Ees ootab metsik teekond muutumiste, surma, võimu (isegi võimu kaotamise), oma tajumise ja intuitsiooni kasvu ning isegi huvi esoteeriliste teemade nagu astroloogia vastu.

Oma isikliku kogemuse põhjalt võin öelda (sündisin Pluutoga esimeses majas) –  peate muutuste, äärmuste ja täieliku hävitamise meistriks saama. Pärast seda tõusma tuhast uue jõuga!

Kriisid, väärkohtlemine ja seejärel kõige enda kasuks pööramine – see on mäng, mida peate nüüd valdama!

Soovin Teile tõeliselt head õnne ja palju jõudu, sest seda läheb Teil vaja! Püüdke oma varasemast elust (või inimestest) lahti lasta, kui lumepall hakkab selles suunas veerema. Kedagi või midagi kinni hoida pole mõtet.

See on kindlasti valus, aga teeb ruumi uuele!

Kui avastate ennast vanadest asjadest kinni hoidmas (eriti nendest, mis enam kasu ei too) – on aeg edasi liikuda. Vastasel juhul teeb elu äärmuslikud korrektuurid!

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kui peaksin valima siis saab Kalade tähemärk Pluuto hävitavate, kuid vabastavate jõududega hakkama kõige lihtsamalt. Aga!

Teie alateadlikud uskumused ja mustrid tulevad mängu ning pimedus, mida olete alla surunud, ilmneb Teile.

See toob kätte ka mõningad “kingitused”, mille olete sügavale oma psüühikasse matnud. Vaimsed praktikad, uneanalüüs ja sügav uurimistöö asjades on teadlikult teretulnud. See aitab Teil minevikust lahti lasta.

Kohtumised võimsate, kuid mõnikord kontrollivate inimestega kulisside taga on veel üks teema, millest peaksite teadlikud olema.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Pluuto Veevalajas on meie ühiskonnas totaalsete äärmuste aeg!

Oleme järjekordse suure tsükli alguses. Nimelt liigub Pluuto Veevalajasse ja toob suured ühiskondlikud muutused järgmiseks 20 aastaks.

Paar aastat tagasi kirjutasin massiivsest muutusest kui kohtusid Jupiter ja Saturn – samuti Veevalajas. Mõjutused on omavahel seotud. Mine loe siit ja värskenda mälu.

Aga mida ometi toob Pluuto liikumine Veevalajasse?

Pluuto Veevalajas 2023-2044

Inimeste ja ühiskonna revolutsioon on Pluuto Veevalajas ajal vältimatu!

Panin kokku üldised märksõnad. Kui soovid mõjutusest pikemalt lugeda – vaata siia. NB! Lingitud artikli kirjutasin inglise keeles.

Peame meeles pidama, et meil inimestena on alati vaba tahe. Me saame valida, mida järgime ja millele pöörame tähelepanu ja energiat.

 • Uued kontrollimehhanismid masside üle võimu kehtestamiseks valitsuste poolt
  • Sotsiaalse krediidisüsteem, mis juba Hiinas kasutusel on, on vaid üks näide. Kuid me näeme kontrolli suurenemist kõigis meie inimühiskonna valdkondades.
  • Inimesed on mikrokiibitud, et neid kogu aeg jälgida. Iga liigutus ja tegevus logitakse võimude poolt. Kõik teie andmed ja vara hoitakse selles mikrokiibis. Ja seda müüakse kui “hea ideed”. Peame ise valima kas oleme sellega nõus!
  • Sotsiaalse krediidisüsteemi lai tutvustus. CBDC-de rakendamine.
 • Pluuto toob inimestele tehnoloogiatööstuses tohutut rikkust.
  • Sellega kaasneb võim. Alguses näeme nende üksikisikute (Elon, Jeff ja teised) suurt mõju (jah, isegi rohkem kui praegu) inimühiskonnas.
 • Megakorporatsioonid moodustuvad ja omandavad veelgi enam jõudu.
  • Massidele (Veevalaja) paljastatakse nende tegelikud varjuküljed, võim ja kontroll. See saab kindlasti enamikule inimestest šokeerivaks.
  • Mõned neist üksikisikutest ja ka korporatsioonidest sunnitakse transformeeruma või silmitsi hävinguga.
  • Hullumeelsed tehnoloogiaettevõtete (Google, Meta, Amazon jne) väärtused.
  • Tehnoloogiaettevõtted võtavad riike üle või moodustavad enda riigid.
 • Kosmoses või kosmose enda kaevandamine – uus tööstusharu alustab.
Kosmose kaevandamine ressursside tõttu ootab meid ees! Kas suudame leida paremaid lahendusi?
 • AI või tehisintellekti massiline kasutamine ning areng. Suured muutused tänu sellele ka tööjõu turul.

Loe Pluuto Veevalajas mõjust majandusele ja krüptoraha turgudele minu pikemast postitusest inglise keeles.

Suhted

Kas muutume küborgideks või suudame oma inimlikkuse säilitada?

Suhetes mängivad rolli mitmed eelmisel nädalal mainitud mõjutused. Loe siit nende kohta.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog