Kaljukitse Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Maa
Omadus: Kardinaal
Värv: Pruun, Must
Päev: Laupäev
Valitseja: Saturn
Sobivus: Sõnn, Vähk
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 22
Kuupäevad: Detsember 22 – Jaanuar 19

Kaljukitse nädala horoskoopi loe siit »

Kaljukitse Iseloomujooned

Tugevused: Vastutustundlik, distsiplineeritud, ennast valitsevad, head juhid
Nõrkused:
targutajad, ei andesta teistele, üleolev, ootab alati kõige hullemat
Kaljukitsele Meeldib:
perekond, traditsioon, muusika, alatähtsustatud staatus, hea käsitöö
Kaljukitsele Ei meeldi:
kohati peaaegu kõik asjad

Kaljukits on tähtkuju, mis esindab aega ja vastutustundlikkust, mis tähendab, et nad on traditsioonilised ja väga tõsised inimesed. Sellistel inimestel on saavutatud teatud sisemine iseseisvus, mis lubab neile saavutada edu nii isiklikus elus kui ka professionaalselt. Nende tugevuseks on enesekontroll ning neil on võime inimesi juhtida, teha reaalseid plaane ning vastutada paljude inimeste eest, kes nende heaks töötavad. Nad õpivad alati oma vigadest ja jõuavad tippu toetudes oma kogemustele ja tööalalistele teadmistele.

Nagu ka Sõnn ja Neitsid, kuulub Kaljukitse tähtkuju Maa elementide hulka ning just tema on viimane sodiaak selles trios, mis esindab stabiilsust. Mitte ainult ei keskendu nad materiaalsele maailmale, aga neil on ka võime seda väga hästi ära kasutada. Maa element aga tähendab ka seda, et kohati on see tähtkuju väga põikpäine ning ei ole nõus muutma oma perspektiivi või oma suhteid. Neil esineb raskusi teiste vaatepunktide omaks võtmisel ning nad võivad tänu oma hirmule üritada oma traditsioonilisi vaateid läbi suruda üpris agressiivselt.

Saturn on Kaljukitse valitsev planeet ning see taevakeha esindab eelkõige kõikvõimalike piiranguid. Inimesed keda see planeet mõjutab on praktilised ja vastutustundlikud, aga samuti ka külmad, kauged, andestamatud ning neid kummitavad süütunded ja mõtted minevikust. Nende jaoks on oluline õppida andestama, et teha oma elu kergemaks ja positiivsemaks.

Kaljukits – Hirmu Kits. Kala sabaga kits on loodud, et vastu astuda hirmudele ning luua paanikat. See on märk otsustest mis on tehtud, et kaitsta meid koletiste eest meie mõistuses, meie elus ja meie igapäevases ümbruses. Alati valmis transformeeruma millekski, mis need hirmsad asjad eemale peletab, Kaljukits räägib naturaalsest hirmude ahelreaktsioonist, kus üks õudne asi viib teiseni, ning mis viib kaitsemehhanismide ilmnemisele, mis teevad asju aina hullemaks. Olles oma saladuskatte all astuvad nad maailmale vastu täpselt nii nagu nad on – piisavalt julged, et mitte kunagi ära joosta, aga alati kartlik oma sisemiste koletiste suhtes.

Kaljukitse Sobivus Armastuses ja Seksis

Ei ole lihtne võita Kaljukitse südant, aga kui lõpuks nende barjäärid maha tulevad ning nende süda sulab, on nad truud elu lõpuni. Nende suhtes teiste tähtkujudega võivad olla rasked tänu nende keerulisele iseloomule, aga igasugused jagatud tunded, mis pärinevad nii sügavast emotsionaalsest kohast, on auhinnaks nende partneri pingutuste eest. Tundlikkus väljendub pigem tegudes ja mitte mõtetes ning Kaljukitsel võib minna aastaid enne kui ta on valmis ennast avama ja oma tõelistest emotsionaalsetest muredest rääkida.

Kuna nad on keskendunud oma sisemistele probleemidele siis võivad Kaljukitse esindajad olla hoolimatud ning tundetud kui nad käivad läbi oma lähedastega. See teatav “kergus” mida normaalne elu pakub on midagi, mida Kaljukits saab võimaldada täie pühendumusega ning nende partneril on võimalus Kaljukitse peale loota ning võtta neid abiks oma isiklike tegevuste läbiviimisel. Partneriga side on püsiv ning soodustab mõlema pidevat kasvu. Vaatamata sellele on tegu tähtkujuga, kes ei ole eriti nõus kompromissideks ning kellele kohati meeldib luua probleeme ise, lihtsalt et neid lahendada, või tunda süüd selle üle, kui mingid vanad probleemid jäid lahendamata.

Kaljukitse Sõbrad ja Perekond

Sõbrad – Kaljukits on intelligentne, stabiilne ja usaldusväärne, mis tõttu on nad väga head sõbrad ning suudavad oma unelmate eest seista. Neid peavad ümbritsema inimesed, kes ei küsi liiga palju küsimusi, teavad kus on piirid, aga on ühtlasi ka piisavalt sooja südamega ja lojaalsed, et Kaljukitse juhtimist jälgida. Sellised inimesed ei kogu elu jooksul liiga palju sõpru, aga hoiavad ligi neid, kes panevad neid tundma rahulikuna, intelligentsena ning ausana.

Perekond – Sellele tähtkujulik on täielik arusaam pere traditsioonidest. Kaljukitsed tunnevad sidet iga viimase asjaga, mis on nende minevikust ja lapsepõlvest ning neile meeldib neid asju meenutada iga kord kui on käes pühad või mõni sünnipäev. See on tähtkuju kelle elus võib esineda peresiseseid konflikte selle üle, kes on domineeriv jõud ning nende elus on kindlasti väga tähtsal kohal nende isa, kelle suhte põhjal moodustab Kaljukits kuvandi iseendast. Lastevanematena on nad karmid aga õiglased ning astuvad vanemalt nõutavalt vastutustele julgelt vastu.

Kaljukits Karjäär ja Raha

Kaljukitsed seavad endale väga kõrged standardid, aga nende ausus, järjepidevus ja vastupidavus viivad nad lõpuks eesmärkideni. Nad väärtustavad lojaalsust ja rasket tööd kõige enam ning hoiavad oma seltskonnas nende omadustega inimesi, isegi kui antud inimesed jäävad neile tarkuselt alla. Keskendunud ja leidlikud, Kaljukitsed on inimesed, kes saavad töö tehtud, kes ei pane pahaks pikki tööpäevi ning pühendavad ennast lõpptootele täielikult. Nad säravad ametikohtadel nagu juhtimine, finants ekspert, programmeerimine ja kalkuleerimine. Olles sügaval sees selles süsteemis, kus nad elavad, nõuab Kaljukits, et tema dokumendi oleksid korras, paberid oleksid korralikud ning nende elu laitmatu.

Raha on selle tähtkuju jaoks väga oluline ning Kaljukitsedel ei ole probleemi selle saamisega ning vihmaste päevade jaoks säästmisega eeldusel, et nende laenud ei neela ära nende reaalseid võimeid. Töökad inimesed kellel on mingisugune suurem kutsumus, nad teevad ükskõik mis vaja, et vabaneda oma laenudest, aga nad on ühtlasi ka teadlikud, et tõeline edu tuleb ainult pikas perspektiivis.

Kuidas kütkestada Kaljukitse tähtkujus sündinud Meest

Kaljukitse tähtkujust mehed on sihikindlad ja ambitsioonikad ning tahavad jõua tippu, et võita elu auhindu. Nad eelistavad reaalsust fantaasiale, aga ei karda mõne oma unelma järgi minna. Sellise mehe vajadus kontrolli järgi on suur ning nad võivad suhtuda oma partneritesse hukkamõistvalt sest nad loodavad, et partner oleks nende jaoks keegi, kes sa tegelikult ei ole. Tema loomust defineerivad tema saavutused ja tema vastutused nii et romantilised suhted ei ole tihti tema prioriteetide nimekirja tipus.

Selline mees tahab suhet juhtida ning olla see, kes loob reegleid kohe algusest. Nad otsivad praktilist ja maa peal püsivat partnerit, aga peaaegu alati leiab hoopis mõne emotsionaalne inimese, kellel on väga raske Kaljukitse südant kontrollida. Uue suhte alguses proovib ta lugu pidada normaalsetest tavadest ja samal ajal oma emotsioone näidata, aga tema eeldus oma partneril on, et viimane tunneb ennast mugavalt ja ilusalt olenemata sellest, kui palju armastust Kaljukits demonstreerib.

Kuidas kütkestada Kaljukitse tähtkujus sündinud Naist

Selle tähtkuju naissoost esindajad on ambitsioonikad, järjepidevad, vastutustundlikud ning nendele saab loota. Tema ainuke soov on leida keegi, kes paneb teda naerma ning ta ei jõua ära oodata, et ennast avada tõelistele emotsioonidele, mis panevad teda mõtlema kõikidele tuleviku võimalustele. Läheb pisut aega enne kui selline naine on valmis oma kaitse langetama ning näitama, kui tundlik ja hooliv võib ta olla siis, kui ta on armunud.

Ta nõuab oma partneritelt, et nad oleksid vastutustundlikud, rahulikud ja töökad ning ta peab teadma, et tema eest hoolitsetakse tulevikus, kui midagi läheb valesti. Kaljukitse tähtkuju naine peab ennast tundma mugavalt inimestega, kellega ta käib kohtingul ning tal läheb aega, et otsustada, mida täpselt ta igast suhtest otsib. Sündinud Päikese tähtkujus kelle valitsejaks on Marss, tema instinktid ja initsiatiiv on tugev ning see teeb temast kirgliku armastaja, olenemata sellest, millised on tema elu välised tegurid.

Kaljukitsega sobivad tähemärgid: Sõnn, Neitsi, Skorpion, Vähk

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top