Kaalude Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Õhk
Omadus: Kardinaal
Värv: Roosa, Roheline
Päev: Reede
Valitsev Taevakeha: Veenus
Sobivus: Jäär, Ambur
Õnnenumbrid: 4, 6, 13, 15, 24
Kuupäevad: September 23 – Oktoober 22

Kaalude nädala horoskoopi loe siit »

Kaalude Iseloomujooned

Tugevused: koostöövõimeline, diplomaatiline, graatsiline, aus, suhtlev
Nõrkused:
otsustusvõimetu, väldib konflikti, peab pikka viha, haletseb ennast
Meeldib:
rahu, hellus, teistega jagamine, õues olemine
Ei Meeldi:
vägivald, ebaõiglus, lobisejad, liigne oludega kohanemine

Kaalude tähtkuju inimesed on rahumeelsed, ausad ning nad vihkavad üksi olemist. Partnerlus on nende jaoks väga oluline sest neile meeldib olla kellegi teise jaoks peegel ning neile meeldib kui keegi teine teeb nende jaoks sama. Selliseid inimesi köidab sümmeetria ja tasakaal, nad ajavad pidevalt taga õiglust ja võrdsust, mõistes et elu jooksul on nende jaoks kõige olulisem nende isiksuse tuum. See on inimene kes on valmis peaaegu kõigeks, et vältida konflikti ja hoida rahu.

Kaalude element on Õhk, asudes Kaksikute ja Veevalaja vahel, mis tähendab, et nende mõistus on pidevalt stimuleeritud ning neil on tugev intellekt ja terav mõistus. Neile meeldivad head raamatud, keerulised vestlused ning inimesed kellel on palju öelda. Kaalude esindajad peavad olema ettevaatlikud, kui nad suhtlevad teiste inimestega, sest kui on aega valida pooli ja teha otsuseid võivad nad avastada, et nad on üldse vales seltskonnas ja vales kohas. Ükski partner ei tohiks panna neid unustama, et ka neil on oma arvamus.

Kaalude tähtkuju valitseb planeet Veenus, mis tähendab, et selle tähtkuju esindajad on head armastajad, aga samuti, et neile meeldivad kallid ja materiaalsed asjad. Nende elu peab rikastama muusika, kunst, ilusad kohad kus neil on võimalus käia.

Kaalud – Meie Hingede Mõõdupuu. Kõige lühem müüt paistab olevat hea analoogia kõige lühema konstellatsiooni jaoks. Võiks öelda, et Skorpioni sõrgade vahele asetatuna tundub ta justkui olenematu. Kaalude tähtkuju on üks täpp tasakaalu meres  mis on täis ekstreemsusi, see on nähtav ainult viieteistkümne laiuskraadi sees, pisike objekt mis mahub teiste loomade ja esemete sekka. Kaalude juures on midagi kohutavalt ebakindlat, justkui nad ei teaks, millise vastutuse nad järgmisena kanda peaksid võtma ja teadlikud sellest, et asjad mööduvad ning et me peaksime inimeste ümber olema ettevaatlikud. Kõik mida me selles elus korda saadame suunab meie hingesid selle “kõrgema jõu” suunas, mis annab lõpliku hinnangu meie olemasolule. Andes meile aru, mida me tegime õigesti ja midagi valesti, õpetavad Kaalud meie alateadvuslikult, et tõeline vabadus peitub kerguses.

Kaalude Sobivus Armastuses ja Seksis

Sobiva kaaslase leidmine on Kaalude tähtkuju all sündinud inimeste peamine prioriteet elus. Siis kui romantiline partner on leitud saab peamiseks ülesandeks rahu ja harmoonia tagamine. Nende veetlev iseloom ja pühendumus igale suhtele teeb nende ühilduvuse teiste tähemärkidega väga rahuldavaks, aga see kukkunud päike, mida nad pidevalt parandama peavad, tekitab nende emotsionaalses elus raskusi.

Kaalude tähtkuju on abielu tähtkuju, mis tähendab, et selle esindajad on avatud traditsioonilistele armastuseni viivatele teedele. Kuigi õhu element annab neile palju paindlikkust, võivad nad ikkagi tunda tugevat tõmmet traditsiooni suunas ning nende soovid muutuvad lõpuks armastuseks ainult paberil, hästi organiseeritult, teenides ainult mingisuguse välise maailma jaoks loodavat kuvandit. Iga Kaalu tähtkuju inimene otsib partnerit, kes oskab määratleda kindlaid piire, justkui nad loodavad, et need piirid kaitseksid ka neid, sealjuures nende uhkust riivamata.

See on tähtkuju, mis on sügavas ühenduses seksuaalsusega – Skorpion saab alguse sealt, kus Kaalud lõpevad. Nad otsivad sügavaid ja tähendusrikkaid suhteid ning kuigi neil ei ole raskusi kontakti loomisel inimestega, kellega nad väga läbi ei saa, siis lõppkokkuvõttes on nad kõige rohkem rahul just siis, kui nad saavad loovutada oma keha ja hinge täielikult. Kaalude gravitatsiooni juurde käib oma elu täielik jagamine mõne teise inimesega ja nende jaoks on väljakutse olla iseseisev ning samas teadlik oma individuaalsest karakterist samal ajal.

Kaalude Sõbrad ja Perekond

Sõbrad – Kaalude esindajad on väga sõbralikud ning asetavad oma sõbrad tähelepanu alla, kuid kohati on nende ootused oma sõpradele liiga kõrged ning nad valivad sõpru, kes kergitavad nende enda enesehinnangut. Nende loomus on otsustusvõimetu. Vaatamata sellele ei ole nad sõprussuhetesse vähem investeerinud, kui keegi teine peaks juhtiva positsiooni enda kätte võtma ja Kaalude vastu huvi ülesse näitab. Taktitundelised ja rahulikud, nad on võimelised suhtlema ükskõik mis probleemide lahendamiseks kui nad seda soovivad ning nad on valmis aitama inimestel mõista teist osa poolt konfliktide käigus.

Perekond – Kaalude tähtkuju inimesed on sündinud perekonda mis on andnud neile teatud nõrkuse Päikese poolt mis väljendub Kaalude võimes perekonna liikmete vahel süütunnet levitada, kohati sellest ise aru saamatagi. Sellised inimesed otsivad alati harmooniat ning neil on komme olla alati oma vanematega ja vendade-õdedega konflikti vältimiseks nõus. Väljakutse ilmnemisel on just nemad need, kes tõmbuvad tagasi. Nad peavad oma isiksuse eest hoolt kandma ning endasse tõmbudes avastavad nad kohati, et neil on teiste seas ka enda vaatepunkt. Kui nad on sitked ja nad on seni vaeva näinud oma sisemise võimutunnetuse arendamisel siis nad avastavad eeskujuks ja vanemaks olemises lihtsuse ning nad on valmis jagama kõike mida nad teavad oma lastega.

Kaalude Karjäär ja Raha

Kaalude jaoks on oluline tasakaal, mis tähendab, et nad ei pühendu enne oma tööle, kui nad ei ole kindlaks teinud, et neil on piisavalt vaba aega oma privaatse elu ja lähedaste jaoks ning kui see aeg on olemas, tahavad nad tööst ikkagi vabaneda.  Nad võivad olla armastatud juhid kuigi vahel on teil puudu inimeste organiseerimiseks vajalik initsiatiiv siis teevad nad väga tubli tööd et väärida neid privileege, mis nendeni jõuavad. Kaalud otsivad tõde ja õiglust ning nendest võivad saada head juristid või kohtunikud. Samuti võib neid oodata diplomaadi, disaineri või helilooja elu, kui nad on oma kunstlikku poolt juba noorest põlvest arendanud.  Nad saavad gruppides hästi hakkama ning võivad olla väga andekad kõne pidajad.

Raha aspekt nende elus on üldiselt kontrolli all. See ei oleks ehk tõsi, kui neil oleks kergem otsustada, et mida nad osta tahavad. Nii kui nad hakkavad küsitlema oma rahalist seisu on vähetõenäoline, et nad üldse mingisuguse ostu teevad, lihtsalt kuna otsustamine on väga keerukas. Kaalude jaoks on tulude ja kulude tasakaalustamine üpris lihtne ning kuigi neile meeldivad asjad nagu mood ja ilusad riided siis lasevad nad harva enda soovidel võimust võtta.

Kuidas kütkestada Kaalude Tähtkujus sündinud Meest

Kaalude tähtkujust meestele meeldivad kõik ilusad asjad ning nad otsivad partnerit, kes inspireeriks neid oma välimusega. See võib kõlada esialgu pealiskaudselt, aga Kaaludel on eelkõige vaja vaimset ja visuaalset stimulatsiooni, mis võimaldab lihtsamini otsustada, et tõsise suhtega üldse algust teha. Kui nad on otsusele jõudnud, et soovivad kellegagi koos olla, siis tavaliselt moodustavad nad oma partneriga pikaajalised ja tugevad sidemes, mis peavad vastu ka rasketel aegadel tänu teadmisele, et õige otsus on juba enne tehtud. Kaalude tähtkujust mees soovib oma partneriga rääkida kõigest: igapäevastest asjadest kuni suurte elu plaanideni välja.

Seda sorti mees otsib taga kedagi, kellel on tugevust ja enesekindlust, kedagi kes oleks teejuhi eest kui tema tunneb ennast ebakindlana ja on elus kadunud. Siis kui õige inimene on leitud teeb ta kõik endast oleneva, et oma partner õnnelikuks teha. Tema tähelepanu läheb täielikult partneri suunas ning kohati unustab ta iseenda ära. See on mees kes on oma tuumas sügavalt romantiline ja kes otsib tõelist armastust, mis kestaks tema jaoks terve elu.

Kuidas kütkestada Kaalude Tähtkujus sündinud Naist

Kaalude tähtkujust naiste võrgutamiseks peab olema hea kuulaja ja hea vestleja. Talle meeldib, kui talle õpetatakse uusi asju ning talle meeldib rääkida enda huvidest, aga samuti meeldib talle ka laskuda sügavale partneri eluloosse. Selline naine on veetlev ja intelligentne ning ta leiab elu probleemidele lahendusi väga lihtsalt. Tema partner peab naise jaoks elu huvitavaks tegema, vähemalt alguses, pannes teda kahtlema oma valikutes ja initsiatiivis, ja olema veel lisaks otsekohene ja üllatav.

Olles naine kelle valitsev taevakeha on Veenus on tal kaasasündinud komme olla tujukas, aga see ei tähenda, et tema suhtumine elusse oleks vähem õiglasem. Kui selline naine on armunud ja jagab kodu oma partneriga, hoolitseb ta tema eest, paneb nende välimuse särama ning hoiab nende sotsiaalelu organiseeritud ja hästi kohandatuna ühiskonna kommetega.

Kaaludega sobivad tähemärgid: Kaksikud, Lõvi, Ambur, Veevalaja, Jäär

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top