Kaalude Tähtkuju ja Horoskoop

Element: Õhk
Omadus: Kardinaal
Värv: Roosa, Roheline
Päev: Reede
Valitsev Taevakeha: Veenus
Sobivus: Jäär, Ambur
Õnnenumbrid: 4, 6, 13, 15, 24
Kuupäevad: September 23 – Oktoober 22

Kaalude nädala horoskoopi loe siit »

Kaalude Iseloomujooned

Tugevused: koostöövõimeline, diplomaatiline, graatsiline, aus, suhtlev
Nõrkused:
otsustusvõimetu, väldib konflikti, peab pikka viha, haletseb ennast
Meeldib:
rahu, hellus, teistega jagamine, õues olemine
Ei Meeldi:
vägivald, ebaõiglus, lobisejad, liigne oludega kohanemine

Kaalude tähtkuju inimesed on rahumeelsed, ausad ning nad vihkavad üksi olemist. Partnerlus on nende jaoks väga oluline sest neile meeldib olla kellegi teise jaoks peegel ning neile meeldib kui keegi teine teeb nende jaoks sama. Selliseid inimesi köidab sümmeetria ja tasakaal, nad ajavad pidevalt taga õiglust ja võrdsust, mõistes et elu jooksul on nende jaoks kõige olulisem nende isiksuse tuum. See on inimene kes on valmis peaaegu kõigeks, et vältida konflikti ja hoida rahu.

Kaalude element on Õhk, asudes Kaksikute ja Veevalaja vahel, mis tähendab, et nende mõistus on pidevalt stimuleeritud ning neil on tugev intellekt ja terav mõistus. Neile meeldivad head raamatud, keerulised vestlused ning inimesed kellel on palju öelda. Kaalude esindajad peavad olema ettevaatlikud, kui nad suhtlevad teiste inimestega, sest kui on aega valida pooli ja teha otsuseid võivad nad avastada, et nad on üldse vales seltskonnas ja vales kohas. Ükski partner ei tohiks panna neid unustama, et ka neil on oma arvamus.

Kaalude tähtkuju valitseb planeet Veenus, mis tähendab, et selle tähtkuju esindajad on head armastajad, aga samuti, et neile meeldivad kallid ja materiaalsed asjad. Nende elu peab rikastama muusika, kunst, ilusad kohad kus neil on võimalus käia.

Kaalud – Meie Hingede Mõõdupuu. Kõige lühem müüt paistab olevat hea analoogia kõige lühema konstellatsiooni jaoks. Võiks öelda, et Skorpioni sõrgade vahele asetatuna tundub ta justkui olenematu. Kaalude tähtkuju on üks täpp tasakaalu meres  mis on täis ekstreemsusi, see on nähtav ainult viieteistkümne laiuskraadi sees, pisike objekt mis mahub teiste loomade ja esemete sekka. Kaalude juures on midagi kohutavalt ebakindlat, justkui nad ei teaks, millise vastutuse nad järgmisena kanda peaksid võtma ja teadlikud sellest, et asjad mööduvad ning et me peaksime inimeste ümber olema ettevaatlikud. Kõik mida me selles elus korda saadame suunab meie hingesid selle “kõrgema jõu” suunas, mis annab lõpliku hinnangu meie olemasolule. Andes meile aru, mida me tegime õigesti ja midagi valesti, õpetavad Kaalud meie alateadvuslikult, et tõeline vabadus peitub kerguses.

Kaalude Sobivus Armastuses ja Seksis

Sobiva kaaslase leidmine on Kaalude tähtkuju all sündinud inimeste peamine prioriteet elus. Siis kui romantiline partner on leitud saab peamiseks ülesandeks rahu ja harmoonia tagamine. Nende veetlev iseloom ja pühendumus igale suhtele teeb nende ühilduvuse teiste tähemärkidega väga rahuldavaks, aga see kukkunud päike, mida nad pidevalt parandama peavad, tekitab nende emotsionaalses elus raskusi.

Kaalude tähtkuju on abielu tähtkuju, mis tähendab, et selle esindajad on avatud traditsioonilistele armastuseni viivatele teedele. Kuigi õhu element annab neile palju paindlikkust, võivad nad ikkagi tunda tugevat tõmmet traditsiooni suunas ning nende soovid muutuvad lõpuks armastuseks ainult paberil, hästi organiseeritult, teenides ainult mingisuguse välise maailma jaoks loodavat kuvandit.