jaanuari viimane nädal horoskoop

Nädala horoskoop 6. aprill – 12. aprill 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Proovi see nädal kõikidele sõnumitele ja kirjadele vastata. Ära ütle endale, et tegeled nende asjadega hiljem, sest võib-olla unustad mõne kohese vastuse ära saata. Inimesed loodavad sinu kui juhi peale ning tänu oma oskustele ei kahtle keegi sinu otsustes.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Ole kannatlik inimesega oma elus, kes teeb sääsest elevandi. Teised austavad sind, kui oled karm aga viisakas. Sõbra või naabri plaanitav sündmus tekitab sinus põnevust.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Nüüd on hea hetk panna viimane punkt mõnele käesolevale ühisprojektile. Võid oodata, et selle ettevõtmise peale läheb palju energiat. Sinu meeskond vajab sind ning peab lugu sinu arvamusest. Mõtle välja, kuidas saaksid oma tervisele midagi head teha.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Oled teinud midagi head stressis sugulase jaoks. Lootsid, et see aitab neil maha rahuneda, aga mitte miski ei paista neile meeldivat. Et vältida tülide kontrolli alt väljumist vaheta oma keskkonda ning tee väike paus.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Probleemid ei kao ära, kui pea liiva alla paned. Pead nendega koheselt tegelema. Võib-olla ei ole sa isegi aru saanud, et mõned katsumused panevad sind asju veel rohkem uurima ning nad võivad olla hoopis õnnistused.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sinu eraelu ja töö vahel on arenemas konflikt. Oled valmis mõned piirid maha panema. Sulle meeldib näha tulemusi ning hoides mõlemad jalad maa peal saavutad veel rohkemgi progressi.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sul on lähitulevikuks ette nähtud väga ambitsioonikad plaanid ning sa oled nende nimel nõus töötama. Tee peal kohtad kindlasti tagasilööke aga need ei morjenda sind. Hea õnn on sinu poole voolamas.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Tunned end maailma tipus olevat kuna naudid õues olemist. Hoolitse oma tervise eest tegeledes ainult nende asjadega, mis on vajalikud. Jäta vähem tähtsad tegevused hilisemaks. Sinu sensuaalsed ja vabadust armastavad küljed vajavad esmast tähelepanu.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sinus tekitab põnevus ühe oma vana sõbra kohtamine. Sellest saab kindlasti väga lahe kogunemine ning varuks on ka mõned üllatused. Keegi, kellega uuesti kohtumist sa ei pidanud võimalikuks ilmub välja ning see paneb sind naeratama.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Vaata probleemi teisest küljest ning see võib anda üllatavaid tulemusi. Sul ei ole midagi kaotada kui võtad läbikukkuva projekti juhtimise üle. Teised on olnud segaduses probleemiga, mille sina oskad kiirelt lahendada. Ole positiivne ja säilita lootus.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kui otsid uut tööd siis kasuta ära oma kontaktid. Hästi positsioneeritud sõber korraldab sulle intervjuu. Sul on mitmekülgsust ning võid kõlada nagu asjatundja isegi siis, kui tunned ennast pisut ebakindlalt.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Pead olema tähelepanelik sest ebatavalised sündmused hoiavad sind valvel. Kui senine rutiin on olnud sinu jaoks igav siis valmistu ette muutusteks. Reisi planeerimine ühe oma lõbutseda armastava sõbraga paned su silmad särama.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top