halloween horoskoop

Nädala horoskoop 28 oktoober – 3 november 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Üks sõber pole teiega nii avatud, kui nad seda pettumuslikult vihjavad. Sa tead, et nad ei räägi sulle kõike, aga sa pole veel valmis neile vastu astuma. Pole teie moodi saladuslik olla, kuid tunnete, et peate oma huvide kaitsmiseks olema. Lisage oma ajakavasse lemmikhobi. Kui teil pole midagi vaba aja täitmiseks, mõelge tagasi tegevustele, mida lapsena armastasite. Naastes meelepärase ajaviite juurde võib teid lõbustada.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Teie naaber või eakas sugulane teeb teie elu keeruliseks. Mida rohkem teete nende heaks, seda rohkem nad nõuavad. Ükskõik kui kõvasti te proovite neile meelepärane olla, seda vähem tänulikud nad tunduvad olevat. Kui te ei saa seda inimest vältida, siis vähemalt ignoreerige nende väikeseid märkusi. Keegi võimupositsioonil olev isik pakub teile väärtusliku võimaluse. Olge valmis kiiresti reageerima. Mis tahes kõhklused võivad seda võimalust kaotada ja pakkumine läheb kellelegi teisele.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

See on imeline omada tugevat sidet inimesega, kes teid austab ja imetleb. Te kahekesi jagate sarnaseid unistusi ja prioriteete. Mis on isegi veel põnevam – hoolimata sellest, et te olete kaua koos olnud, avastate üksteise kohta midagi uut. Kui raha on vähe, olge ettevaatlik impulsiivse ostlemisega. Kas on aeg oma krediitkaarte vähendada? Oma võlgade tasumine tagab teile stabiilsust. Keskenduge oma finantsilistele eesmärkidele.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Konfliktid oma leibkonna rahalise seisu üle kurnab teid. Võite tunda, nagu te ei saa kõiki võlgasid tasuda. Jääge rahulikuks ja arutage olukorda vanema sugulasega. Nad võivad pakkuda teile piisavalt laenu tavaliste arvete tasumiseks. Lükage tagasi kutse glamuursele üritusele või kallisse restorani. Te pigem eelistate intiimseid kogunemised suuremate koosviibimiste asemel. Vaiksed naudingud ja tegevused pakuvad teile kõige rohkem rahulolu ja õnne.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Keegi, kes oli kunagi sõbralik ja hell, hoiab nüüd oma vahemaad. Teile tundub nagu hea sõber tõukab sind nüüd eemale. Kui see on romantiline partner, pole enam kätest hoidmist, kallistamist ega silmsidet ning see teeb teid murelikuks. Kui te pole selle suhte tuleviku osas kindel, planeerige südamest südamesse vestlust. Teil on kalduvus liiga kõvasti töötada. Kaua tööl veetmist ei ole teie tervisele hea. Pange aega kõrvale lõõgastumiseks.

Lõvi tähtkuju ho