fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 31. jaanuar – 7. veebruar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuuri retrograadi ajal on suur fookus sissetulekutel, eesmärkidel, sõpradel ning gruppidel. Tegelete kõigi nende alade ümberhindamise ning kindlasti on seal ka rohkem tegemist. Töötate kulisside taga mõne suure projektiga. Küsimused, et kas need sõbrad on ikka õiged, kellega koos edasi minna (või ka seltskonnad)? Mõni vana sõber tuleb Teie ellu tagasi, et saaksite suhet uuesti hinnata.

Samal ajal toob siia abi Veenus. Teatud juhtudel suurendab Teie palka või toob mõni ajutise lisaboonuse. Järgmise kuu jooksul on ka sõpradega võimalik meeldivalt aega veeta. Päike ja Mars sunnivad Teid rohkem oma materiaalsete eesmärkide nimel pingutama.

Jäära aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Merkuuri retrograadi ajal on kindlasti töö juures kiiremad ajad. Rohkem ülesandeid, korrastamist, organiseerimist, administreerimist. Vajalik on vigade parandused teatud dokumentides ning inimesed jäävad rohkem koosolekutele hiljaks. Infovahetust töö juures on rohkem ja ülemustega vestlused on tavalisest tihedamad. Viite mõnda projekti lõpuni, mis tahab parandusi ja muudatusi. Alati pigem viimasel hetkel.

Veenus abistab Teid selle kõigega ning aitab leida kompromisse rasketes olukordades. Kindlasti toob ta ka mõistvamat suhtumist. Nii suhetes ülemustega kui ka töö juures üldiselt. Ambitsiooni saavutada ja teha on Sõnnidel hetkel kõvasti. Tuleks antud energiat ka ära kasutada, et maailmas rohkem teha.

Sõnni aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Merkuuri retrograadi ajal on hea lõpetada mõni kursus, mis on ripakile jäänud või on Teil kiiremad ajad õpingute ja õpetamisega. Eksamid, vaheeksamid või kursusetöö, mis tahab tegemist. Loete palju, mõtlete suurte asjade peale. Kui peate eksamiks valmistuma siis on samuti energia selleks antud. Keskenduge siin ka detailidele. Mõni oluline nüanss võib jääda märkamata. Korrake mitu korda info üle. Kellel on reisiplaanid siis nüüd tegelete ka nendega. Vaadake detailid ja dokumendid mitu korda üle, et pärast reisil oleks lihtsam.

Veenuse abi paistab Teile siin tasakaaluks. Mõni õpetaja või mentor, kes oma nõuga aitab. Lisaks teeb Veenus juba ülal mainitud tegevused Teie jaoks meeldivamaks. Võite tunda alateadlikku pinget, mis sunnib oma uskumusi muutma või siis tulevikuks suuremaid plaane tegema. Või on motivaatoriks mõni mentor, kes Teid survestab.

Kaksikute aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Merkuuri retrograadi ajal tegelete maksudega, kindlustustega, ressurssidega, mis tulevad teistelt inimestelt. Paigutate ja haldate ressursse ning uurite süvitsi ka esoteerilisi teemasid. Hea aeg parandada vead, mis on seotud just ressursside haldamisega või isegi partnerilt tulevate ressurssidega. Perioodi lõpuks leiate paremad lahendused ning olete organiseerinud oma investeeringud. Antud perioodil tuleb paljudel Vähkidel kasutada raamatupidajate abi, et saada oma ressurssides ning ka oma partneri ressurssides selgust.

Tänu sellele kõigele võib olla suurem soov kiiremini oma materiaalseid eesmärke saavutada ning suuremaid sissetulekuid luua. Grupid, sõbrad tõukavad Teid tegudele. Õnneks aitab selles kõiges Teid Veenus, kes toob klientidelt sissetulekuid ning ka partneri ressursid ajutiselt järgneva kuu jooksul suurenevad. 

Vähi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Merkuuri retrograadi ajal mõtlete palju suhete peale, hindate neid ümber, juurdlete kas olete ikka õigetes suhetes? Peate partneri ning äripartneritega vestlusi ja läbirääkimisi. Võivad esineda ka lepingute ja tehingutega seotud läbirääkimsied. Mõtlete ka endiste suhete peale ja vaatlete, mis oleksid saanud teha teisiti. Tihti tulevad ka mõned vanad partnerid antud perioodi jooksul Teie ellu tagasi, et saaksite vaadata kas saate koos edasi minna või mitte. Suhetes on üldiselt rohkem möödarääkimist ning segadust. Hilisõhtused vestlused oma partneriga on antud perioodil tavapärased.

Veenus omale mugavas seitsmendas majas aitab Teid ülal mainitud tegevustega. Toob mõistmist, arusaamist ja ka teatud määral häid võimalusi. Ülemused või kõrgemal olevad isikud survestavad Teid oma kokkulepetest kinni pidama ja rohkem saavutama.

Lõvi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Merkuuri retrograadi ajal on igapäevases tegevuses ja korralduses rohkem segadust. Mõtlete ümber oma toitumisharjumused, dieedid ja trennidega seotud tegevused. Alguses võite nendel aladel rohkem probleeme märgata, aga eesmärgiks on perioodi lõpus teha muudatused, mis mõjutavad Teie tervist ja igapäevast korraldust positiivselt. See võib ka tähendada, et perioodi alguses jääte kohtumistele hiljaks ning ei jõua kokkulepetest kinni pidada. Vajalikud on muudatused.

Õnneks tuleb appi Veenus, kes aitab mõistvamalt suhtuda oma töökaaslastesse ja ka igapäevastes toimetustes laabuvad asjad paremini (on nii segadust, aga Veenus aitab!). Tuleks siin ülesöömisega ettevaatlik olla. Mõni õpetaja või mentor (või ka isa) suunab aktiivsemalt oma kohustustega toime tulema. Soov paremat tulevikku saavutada sunnib Teid pingutama.

Neitsi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Merkuuri retrograadi ajal mõtlete vanadele romanssidele ning hindate ka praegust romantilist suhet ümber. Mõni vana armuke võib nüüd ellu tagasi tulla. Nendega suhtlemises võib olla rohkem arusaamatusi ning peate asjad selgeks rääkima. Sama kehtib ka lastega. Teatud juhtudel peate aitama neil ka probleeme lahendada. Hea aeg keskenduda mõnele loovale hobile/projektile, töötada selle kallal ning pärast perioodi lõppu see avaldada. Eriti kui tegemist on projektiga, mis tahab süvenenud keskendumist privaatsuses.

Veenus abistab siin oma kunstilise ja loova poolega. Aitab ka ülal mainitud suhetesse mõistmist tuua. Olete laste ja romantiliste partneritega üldiselt diplomaatilisem ja suhted laabuvad. Loovust lisab siia ka Päike, aga kohati Veenuse positiivsusele pingeid lisab Mars. Partnerid võivad tunduda isekad või on vajadused erinevad. Palju energiat uurimustööks, tegelemiseks investeeringutega ja ka seksuaalse väljendusega.

Kaalude aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Merkuuri retrograadi ajal on vestlused ja suhtlemine pere ning kodustega veidi raskendatud. Peate teatud asju mitu korda rääkima või on lihtsalt suhtlus segane. Mõtlete ka palju selle peale kus tegelikult elada tahate, mida on Teil vaja emotsionaalseks õnneks. Hea aeg kodus kirjutamiseks ning ka oma sisemusega tegelemiseks. Paljud Skorpionid organiseerivad kodus asju ka füüsiliselt ümber. Mõnel puhul on ka kolimine võimalik. Külastate oma pere ja koduseid, kui elate neist eemal.

Õnneks silub siin suhteid Veenus, kes toob doosi diplomaatiat perega ja kodustega suhetesse. Aitab ka ennast emotsionaalselt paremini tunda. Annus meeldivaid emotsioone. Partner või ka äripartnerid survestavad Teid rohkem saavutama. Teatud juhtudel on abikaasa või peamise partneriga ka tülisid. Hea oleks kanaldada energia pigem kodusteks toimetusteks. Tõstke mööblit ümber, tehke mõni parandus või paigaldage koos uut mööblit.

Skorpioni aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Merkuuri retrograadi ajal on hea tegeleda lugemise, kirjutamise, kursustega (nii õppimise kui ka õpetamisega), ettevalmistusega äritegevuseks ning turundus projektideks. Kui olete juba iseenda ettevõtte omanikud siis kindlasti palju tegevusi seal. E-mailide ja sõnumite vahetus on nüüd äärmiselt tihe, palju administratiivseid toimetusi ja ka mõni lühike külastus lähedal asuvasse linna. Olge ettevaatlikud autoga sõites, tuleb palju edasi tagasi sahmimist ja faktide üle kordamist. Muutused igapäevastes toimetustes. Peate ajutiselt kasutama teist marsruuti või näiteks aitama kedagi transpordiga.

Veenus toetab ja pehmendab segaseid vestlusi ning olukordi. Aitab ka mõtted positiivsena hoida. Lisab ka loovale väljendusele energiat juurde. Kasutage seda energiat ära. Tööl võib esineda rohkem stressi ing pingelisi momente. Isegi teatud juhtudel võistlemist töökaaslastega.

Amburi aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Merkuuri retrograadi ajal peate oma kontode vahel tegema rohkem ülekandeid ning raha ümber organiseerima. Näete kuhu kulutate liiga palju. Mõni probleem raha ja materiaalsete esemetega võib nüüd üles tulla. Kas läheb mõni ese katki ja peate garantiisse viima või teete üldise ülevaatuse ja lasete vanadel asjadel minna. Leiate, et asjad mis seisid kasutuna on tegelikult veel täiesti heas korras. Hakkate neid ise kasutama või panete näiteks müüki. Hea aeg oma rahalise seisu ümber hindamiseks, korraldamiseks, eelarvestamiseks. Pärast perioodi on nii raha, investeeringud kui ka esemed paremas korras.

Veenus toetab siin veelgi. Paljudele Kaljukitsedele toob ta sissetulekute suurenemise. Samal ajal ostate endale ka midagi ilusat ja meeldivat. Tuleks endiselt olla ettevaatlik kui tegelete riskantsete investeeringutega. Mars survestab, et looksite endale rohkem ressursse. Väliselt võivad selleks olla nii romantilised partnerid kui ka lapsed.

Kaljukitse aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Merkuuri retrograad on Teile antud, et saaksite vaadelda, mõelda, infot koguda selle osas kuhu elus teel olete, mida oma eluga teha tahate ja kas olete õigel teel? Inimesi, kes juba minevikku jäänud tuleb nüüd ajutiselt ellu tagasi, et saaksite vaadata kas kunagi tehtud otsused olid õiged. Vaatlete kindlasti ka oma välimust, keha ning võib tunduda, et peate tegema korrektuure. Hea oleks retrograadi ajal kindlasti oma välimuses drastilisi muudatusi mitte teha. Pigem uurida ja mõelda sügavamalt, et kas see on ikkagi miski mida tahate teha? Mis sellega kaasneb jne. Kerget rahulolematust oma välimusega võib esineda.

Veenus toob Teile naudingud kätte ja aitab ennast ka ilusana näha. Tõmbate teisi ligi ja olete sarmikas. Kodustega võib endiselt olla ütlemist või ka tülisid. Võiksite energia kanaldada hoopis materiaalses elus saavutamiseks. Või ka kodus ümberkorralduste tegemiseks. Teie enda rahulolematus (emotsionaalne) sütitab tegudele.

Veevalaja aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Merkuuri retrograad on hea aeg teha privaatsuses sügavamat uurimistööd. Nii esoteerilistel teemadel kui ka kaevuda oma alateadvusesse. Mõned juhendatud meditatsioonid või raamatutest loetud aitab Teil avastada, mis seal sügavustes toimub. Vaatate üle ka viisid kuidas puhkate ja vaimsed praktikad millega tegelete. Või võtate mõne vana praktika ja alustate sellega uuesti. Vestlustes välismaalastega või kuskil kulisside taga vaadake ette oma sõnadega. Võite ennast segaselt väljendada või on vastaspool ähmaste detailidega. Vältige tagarääkimist.

Veenus aitab magamistoas naudingutega kui ka meeldivalt puhata. Hetkel on veel hea aeg hinnata ja vaadelda üle eelmisel aastal tehtut ning saavutatut. Varsti lähevad asjad jälle aktiivsemalt käima. Olge ettevaatlikud oma igapäevases suhtluses. Lihtsam öelda asju, mis teevad teistele haiget. Mõtetes on endiselt ärevust, mis segab puhkamisega.

Kalade aasta 2021 kohta saad lisaks uurida siit.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat nagu eelmise lõpetasime, Kuu on veel hetkeks detailses Neitsis. Nädala alguses veedab Kuu aega teistega arvestavas (kuid tihti liigselt) Kaaludes. Nädala keskpaik on veidi keerulisem kuna Kuu on jõudnud jällegi armukadedusega Sina peal olevasse Skorpioni. Nädala lõpetame õnneks positiivses Amburis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

30.01 laupäeva hommik – uue nädala algus – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

01.02 esmaspäev – 03.02 kolmapäeva pärastlõuna – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

03.02 kolmapäeva pärastlõuna – 05.02 reede õhtu – Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

05.02 reede õhtu – 07.02 pühapäeva õhtu – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

Teised olulisemad mõjutused

Jupiteri ja Saturni konjunktsioon Veevalajas – NB! Suurest konjunktsioonist ja aastast 2021 kirjutan uues blogipostituses siin! Kui tahad uurida kuidas suur mõjutus Tähemärke personaalselt mõjutab siis kiika siia.

Saturni ja Uraani kvadraat – kirjutasin mõjutusest juba üleval mainitud blogipostituses pikemalt. Samuti kehtib ka tähemärkide personaalsete ennustuste kohta.

Veenuse liikumine Veevalajasse – Soovime suhetes rohkem vabadust ja iseseisvust. Piiramist ja kontrollimist me siin ei kannata. Tahame üldiselt vabamalt üksteisesse suhtuda ning suhelda paljude erinevate ja huvitavate inimestega. Sama kehtib rahaga. Tahame oma sissetulekute eest ise vastutavad olla.

Naudime suuri kogunemisi (kuigi praegu selleks eriti võimalusi pole), teadust, kosmosega seotud asju, suuri süsteeme, sõpru, sõprusi, internetis olemist, kontserte või ühiskondlikke demonstratsioone/liikumisi, tehnoloogiaga tegelemistm, suurte süsteemide (nagu näiteks astroloogia) uurimist.

Suurem potentsiaal leida armastust ja suhteid läbi interneti. Või läbi sõprade ning sotsiaalsete ürituste.

Tahame üksteisega pidada intellektuaalseid vestlusi, kus palju infot vahetame. Uued ideed ja teadmised jõuavad läbi suhete meieni. Kohtleme teisi võrdselt, personaalne lähenemine on tagaplaanil, näeme kõiki samal tasandil.

Eksperimenteerime ilu ja moega, riietega. Ka suhetes ja rahaga. Midagi uut ja innovaatilist tõmbab meid Veenuse Veevalajas olemise ajal rohkem.

Marsi ja Päikese kvadraat (raskem mõjutus) – kuigi raskem mõjutus siis on see aktiivne energia, mis aitab meil materiaalses maailmas rohkem saavutada ning edasi liikuda. Oluline on siin meeles pidada, et ambitsiooni ja soovi parim olla on nii palju, et võime sellega teistele ka liiga teha. Tuleks aktiivselt liikuda oma eesmärkide suunas. Väline probleem (või ebamugavus) võib meid siin ka käivitada ja tänu välisele ebamugavusele oleme sunnitud rohkem pingutama.

Tegevused ei tule mugavalt, aga energiat jagub ning tuleks seda ära kasutada. Vastasel juhul on veel rohkem ärritumist ja rahulolematust. Loome aktiivselt oma materiaalses elus!

Saturni ja Veenuse konjunktsioon (tugevam nädala lõpus, kestab ka järgmisel nädalal) – siin tuleks kindlasti osata Saturni ja Veenuse energiat ära kasutada kuna seda on hetkeks väga palju. Konjunktsioon annab meile valiku, oleneb meist kuidas seda ära kasutame.

Negatiivse poole pealt võivad aset leida kulutused või probleemid rahaga. Võib isegi juhtuda, et seda on vähe vms sarnased probleemid. Tahate kulutada millegi peale, aga miski takistab. Midagi praktilist, kuhu tegelikult ongi rohkem vaja hetkel raha paigutada. Meile ei pruugi see muidugi meeldida. Suhted võivad tunduda igavad, kohustusi täis ning liiga rutiinsed. Tänu sellele tekib ka suhetes rohkem probleeme.

Positiivse poole pealt tunneme suhetes ennast kindlalt. Saturni ja Veenuse konjunktsioon on justkui vana abielupaari mõjutus, kes tunnevad ennast üksteisega mugavalt ning hästi. Otseselt kirg ei aja üle, aga suhe on tugev ning kindel. Kui siin osata rahaga ümber käia siis saab tegelikult teha ka mõistlikke otsuseid ja paigutada seda praktiliselt, sinna kus vaja. Seda tuleks teha rahulikult ning pigem teha pragmaatilisi otsuseid.

Kui hakkate kalduma negatiivse poole peale siis meenutage positiivset! Alati ei pea kirg möllama ja naudingud suust ning näost sisse tulema, et ennast hästi tunda. Saturn ja Veenus aitavad seda meile antud nädalal meenutada.

Uraani ja Veenuse kvadraat (tugevam nädala lõpus) – kui Saturn rahustab siis tuleb teiselt poolt Uraan ning ärritab meid. Või kui otsida positiivset nooti siis “värskendab”. Igav siin planeedil ei hakka ja peame erinevaid mõjutusi enda eludes tasakaalustama.

Uraan toob vastupidiselt Saturnile hoopis kiired muutused ning teatud määral ka ärevad hetked. Seda jällegi suhetes ning rahaga.

Peame äkitselt tegema mõne kulutuse, mis meile ei meeldi või mis tekitab teatud määral ebamugavust. Võimalusi raha tegemiseks võib tekkida, aga peab ka kiirelt reageerima. Ärevad ja kiired sündmused finantsturgudel. Palju üles alla liikumist. Tunneme ennast siin raha pärast teatud määral ärevalt. Teadmatus ja soov saavutada rohkem vabadust materiaalsete vundamentidega seotud aladel. Aga raskus ja takistused seda teha.

Suhetes leivad aset partnerite ja ka meie endi kiired reaktsioonid, mis pole teab, mis vajalikud. Tahame justkui suhtest välja pääseda ning oma vabaduse eest võidelda, aga peaksime siin ennast maandama, enne kui mõne rutaka otsuse teeme. Teatud ärevus üldiselt oma suhetes ja suhete pärast. Võime tunda, et teine pool või suhe ise on piirav. Äärmuslikel juhtudel võib tuua kiireid tülisid, mis ka sama kiirelt lahenevad. Väga äärmuslikel juhtudel ka teatud suhete ajutist (või mitte ajutist) lõppemist.

Merkuur retrograadis 30.01 – 20.02.2021 – Kommunikatsiooni planeedil Merkuuril on aastal 2021 kolm retrograadi perioodi. Nendega käivad kaasas ka varju perioodid. Varju periood on ca 1-3 nädalat enne ja pärast retrograadi algust ning lõppu. Nendel aegadel näeme retrograadi ajal tehtud töö tulemusi just nendel aladel kus planeet retrograadis on.

Segased suhtlemised, probleemid tehnoloogiaga, pidev kohtumiste ja reiside ümber planeerimine, viimase hetke muudatused, erinevad väikesed ärritused ja segadused igapäevases elus on kindlasti (just eriti) varju perioodil teemaks. Retrograadi enda ajal tegevus tihti aeglustub ja protsessid on rohkem privaatsed (ka inimese sees toimuvad). Merkuuriga käib kõva uurimistöö ja ka teatud määral minevikku vaatamine.

Kui Merkuur alustab oma retrograadi on meil võimalus varju perioodil esile kerkinud vead parandada, lugeda raamatuid, koguda infot, lõpetada kursused (või raamatud ning kirjatükid). Kõik, mis on seotud Merkuuriga aeglustub.

Sotsiaalmeedia, müük, turundus, reklaam, meedia, televisioon, ajalehed, ajakirjad, internetipõhine äri, kirjutamine, rääkimine, oskuste õppimine ning õpetamine, väiksemad kogukonnad, väiksemad tiimid, kohalikud kogukonnad, kohalikud naabruskonnad, väiksemad grupid, kätega töö, osavus kätega, lähisugulased, õed-vennad, mõtlemine, infovahetus, tehnoloogia, igapäevased toimetused, sõidukid, dokumendid, organiseerimine.

Nendel aladel peame nägema rohkem vaeva, pingutama ning tihti ka kordama. Näiteks tuleb mõni probleem mitu korda tagasi ning peame andma endast parima, et see olukord lahendada. Tänu sellele võib tunda rohkem frustratsiooni ja mõtted, et enam ei jaksa küll selle sama asjaga tegeleda on tavapärased.

Võite tabada ennast mitmendat korda ka sama asja kellegile selgitamas või ise uurimas. See ikka selleks, et saaksite ise või saaks teine pool teema endale selgeks. Raske ta tihti on, aga tuleks meenutada endale, et korduseid tuleb rohkem ning andke endast parim, et säilitada rahu.

Väga hea aeg intellektuaalseks tööks, ümber organiseerimiseks, probleemide kõrvaldamiseks (aga tahab rohkem pingutusi), ideede mõtlemiseks ja protsessimiseks, kirjutamiseks (aga võite teha ka siin rohkem vigu!). Väga tihti saavutame just Merkuuri retrograadi ajal palju oma vasaku aju poolega seotud tegevustes.

Parem on tegeleda mõne sügavama ja intellektuaalse uurimistööga. Koguda infot ja uurida mõnda teemat süvitsi. Saladused ja varjatud vestlused perioodi ajal on tavapärased. Aga vaadake kindlasti ette mida, kus ja kellele räägite. Kui Merkuur tuleb retrograadist välja tulevad vestlused päevavalgele ning saladused saavad avalikuks.

Asjad ning projektid võivad rohkem venida. Ülesannete kuhjumine on perioodil tavaline. Andke endast parim, et viivitusi aktsepteerida ning järjest oma kohustused täita. Enamasti hakkavad asjad kiiremini liikuma just varu perioodil. Projektid lõpetatakse, venitamine lõpeb ning piisavalt infot on kogutud.

Õnneks on aastal 2021 kõik retrograadid just Õhu elemendis ning Merkuurile meeldib siin. Kuigi teatud määral ebamugavust siiski jagub on loodetavasti ka tulemused pärast retrograadi perioode paremad.

Tuletan siinkohal meelde, et retrograadid on meile antud just selleks, et saaksime koguda piisavalt infot ning juurde ka teadmisi. Olge nii avatud kui võimalik uutele ideedele, teadmistele, infole. Protsessige see läbi ja kasutage aega mõistlikult. Tihtipeale tulevad just kõige paremad ideed Merkuuri retrograadi ajal. Pange tihedas info voolus seda tähele ja kirjutage mõtted ülesse. Pärast on aeg nendega materiaalses maailmas tegutsema hakata!

Elementide seisukohalt toob Veenuse liikumine sotsiaalsesse Veevalajasse meile rohkem võimalusi üksteisega suhelda ning ka soovi selleks. Erinevad vestlused ja teadmiste vahetamised on aktuaalsed. Energia on huvitav, palju viitab sellele, et asjad üldse ei liigu. Nii palju planeete ja mõjutusi on Fikseeritud energias (lisaks veel Merkuuri retrograad). Asjad venivad ja liiguvad enamasti aeglaselt. Vähe on Kardinaalsust ja ka Tuld, raskem on uute asjadega alustada, pigem tuleks ikka vanad asjad töös hoida ja seal uuendusi teha. Õnneks on Veevalaja siiski tuntud järskude ja kiirete arengute poolest, tuleks jätkata tööga ja siis võivad ka tulemused tulla. Just nagu Veevalajale meeldib, äkitselt.

Paljud mõjutused, millest kirjutasin eelmisel nädalal kehtivad endiselt. Loe siit eelmise nädala horoskoopi.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid uusi astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog