õnnenumbrid

Õnnenumbrid Sinu Sodiaagimärgi järgi

Astroloogia annab meile võimaluse tuvastada meie õnnenumbrid.

Olenemata sellest, kes sa oled, on sul ilmselt enda õnnenumber. Ehk on tegu sinu maja või korteri numbriga sinu lapsepõlvest või on tegu mõne numbrijadaga sinu vanast telefoninumbrist, mis on sinuga jäänud.

Võib-olla on tegu hoopis vana numbrimärgiga, mis sulle eriti meeldis. See võib olla isegi täiesti suvaline number, mille päritolu sa ei oskagi tuvastada. Mis iganes on tõsi sinu puhul siis kindel on see, et õnnenumbri olemasolu võib teatud situatsioonides olla väga kasulik.

Lotomängijad üle kogu riigi kasutavad tihti oma õnnenumbreid lootuses, et nendeni jõuavad suured võidud.

Õnn ei ole midagi, millega ainult sünnitakse, see on ka midagi, mida inimene ise loob.

Kasiinodes ja muudes kihlveo asutustes on sarnastel põhjustel üpris tavaline, et inimesed teevad panuseid kasutades oma õnnenumbreid.  Kuigi õnnenumbrid võivad pärineda mitmetest allikatest siis võib astroloogia tuvastada millised võiksid sinu õiged õnnenumbrid olla.

Kindlasti oleks kasulik kaaluda, mida ütleb sodiaak sellel teemal, arvestades kui suured loteriivõidud võivad kaalul olla.

Igal tähtkujul on olemas iseäralikud omadused, mis neid elu erinevate tahkude aitavad. Kui sa oled Jäär või Ambur siis võimalus, et sa oled kannatamatu inimene, on palju suurem, kui sa oled Sõnn.

Samal ajal on Lõvi, Skorpion ja Kalad kõik täis emotsionaalset kirge, aga Veevalaja ei ole eriline tunnete väljendamise entusiast ning võim emotsionaalselt kontakti teistega sootuks vältida.

Erinevus ei lõpe seal: inimese tähtkuju järgi võib kindlaks teha millised on tema õnnenumbrid. Astroloogia uurimine võib antud valdkonnas olla üllatavalt tulus, sest see oskab ennustada, millistel numbritel on kõige parem võimalus inimestele õnne tagada.

Loe edasi, et teada saada millised on iga tähtkuju õnnenumbrid.

Õnnenumbrid tähtkujude järgi jaotatuna

Jäär

Võistlusaldis ja vapper Jäär (Märts 21 – Aprill 19) tahab juhtida ning olla alati tegevuses.

Õnnenumbrid: 6, 18, 41, 77, 83

Sõnn

Sõnnide (Aprill 20 – Mai 20) usaldusväärsus ja põikpäisus võivad kohati sattuda konflikti.

Õnnenumbrid: 5, 35, 50, 57, ja 82

Kaksikud

Kaksikud (Mai 21 – Juuni 20) tuntud on oma kiire taibu ja suhtlusoskuste poolest, aga neil tekivad probleemid kui nad on üksi või nende elu koosneb rutiinist.

Õnnenumbrid: 1, 10, 18, 35, 86

Vähk

Vähki (Juuni 21 – Juuli 22) juhivad tema emotsioonid: nad on sentimentaalsed, tujukad, õrnad

Õnnenumbrid: 1, 21, 24, 58, ja 66

Lõvi

Lõvi (Juuli 23 – August 22) on sündinud juht ning asub tihti olukordi kontrollima, aga see võib ka väljenduda arrogantsuse ja paindumatusena.

Õnnenumbrid: 6, 24, 39, 59, 83

Neitsi

Neitsid (August 23 – September 22) on liiga kriitilised ise enda ja teiste tegude suunal ning kohati jäävad nad elu detailidesse kinni.

Õnnenumbrid: 16, 29, 79, 80, 90

Kaalud

Kaaludele (September 23 – Oktoober 22) meeldib säilitada rahu ning neile meeldib diplomaatia, aga kui nad ei ole ettevaatlikud võivad nad lasta väljendamata konfliktidel mädanema minna.

Õnnenumbrid: 7, 20, 55, 77, 86

Skorpion

Skorpion (Oktoober 23 – November 21) on kõikide suhtes aus ning räägib tõtt. Ta ootab sama ka teistelt.

Õnnenumbrid: 27, 29, 45, 53 ja 89

Ambur

Amburi (November 22 – Detsember 21) suur uudishimu, energia ja janu vabaduse järele viib neid läbi elu, seega nad ei talu tunnet, et miski hoiab neid kinni või et keegi seob neid

Õnnenumbrid: 6, 16, 23, 60, 81

Kaljukits

Kaljukitsel (Detsember 22 – Jaanuar  19) on väga suur vastutustunne ning väga hea enesekontroll, aga nad ei unusta kergelt, kui keegi on midagi nende vastu teinud.

Õnnenumbrid: 3, 21, 66, 83 ja 84

Veevalaja

Veevalaja (Jaanuar 20 – Veebruar 18) tõenäoliselt mõtleb probleemi peale, mitte ei näita välja emotsionaalsust.

Õnnenumbrid: 17, 40, 46, 61, 76

Kalad

Kalad (Veebruar 19 – Märts 20) on väga sõbralikud, aga see võib saada probleemiks, kui nad on liiga usaldavad ning mõni lähedane inimene teeb neile liiga

Õnnenumbrid: 8, 10, 27, 56, 69

Aitäh, et meie artiklit lugesid. Loodetavasti leidsid siit otsitud informatsiooni. Kindlasti viska pilk peale ka meie iganädalasele horoskoobile.

Leia meid ka facebookist!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top