unenägude seletaja ämblik

Ämblik

Mitmed läbiviidud uuringud on näidanud, et ämblikke näevad tihti unes nii mehed kui ka naised. Need unenäod on iseloomulikud inimestele igas vasnuses. Ka lastele. Unenägudel ämblikest võivad olla erinevad tõlgendused. Need unenäod on tavaliselt ebamugavad või isegi hirmsad ning võivad sind tihtipeale unest üleski äratada.

Sellegi poolest pole tingimata halva endega.

Ämblikud sümboliseerivad unenägudes tavaliselt sinu tulevikku ning edu järgneval perioodil. Sa koged nii rõõmu, rikkust kui palju paremaid sotsiaalseid suhteid. Kuid võid tunda hirmu tuleviku ees.

Ämblik unenäos võib sümboliseerida mingit naist sinu elus, kes seal suurt rolli mängib. See võib olla nii sinu ema, õde kui näiteks armastatu.

Erinevad ämblikega seotud unenäod

Unes staatilise ämbliku nägemine võib sümboliseerida nähtamatut võimu, mis sind sinu enda hävituslike käitumismustrite eest kaitseb.

Kui ämblik sinu unenäos on tegemas võrku, siis see on hea märk. See unenägu vihjab tasule, mida pärast rasket tööd millegi nimel viimaks teenid. Koged lähitulevikus väga produktiivset faasi oma elus. Võimalik, et saad parema töökoha või ametikõrgendust.

Sarnane unenägu võib peegeldada ka sinu enda loomingulisust. Võrk võib tähendada ka, et tunned ennast mingis olukorras lõksus olevana ning ei leia sealt väljapääsu.

Ämblik seinal võib tähendada sinu soovide peadset täitumist.

Unes sinu poole läheneva ämbliku nägemine tähendab, et tahad mingist suhtest põgeneda, kuid see pole hetkel võimalik. Sind võib vallata paanika.

Kui see sind ei iseloomusta, siis on antud unenäol tõenäoliselt hea tähendus. Võimalik, et sinu elus algab ees uus ning hea periood.

Kukkuv ämblik võib olla märk, et oled ilma jäämas mõnest oma võimsast sõbrast.

Kui ämblik räägib sinuga, siis peaksid ta sõnad hoolega meelde jätma. Võimalik, et ta ütleb sulle midagi väga olulist, mida oma tuleviku juures silmas pidada.

Ämblik salvab sind. See tavaliselt tähendab seda, et sul oma mõne tähtsa naisisikuga oma elus ees ootamas konflikt või vastasseis.

Kaks ämblikku võitlemas iseloomustab kahte sinu naissoost sõpra, kes lähitulevikus üksteisega tülli lähevad. Võimalik, et pead oleme nendevaheliseks “kohtunikuks”.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top