Avarii

Avariid ning õnnetused on asjad, mida igaüks meist võimaluse korral väldiks. Nad on stressirikkad ning potentsiaalselt eluohtlikud sündmused, mille käigus kogeme nii adrenaliini kui hirmu.

Kui oled kunagi elu jooksul autoõnnetusse või avariisse sattunud, siis ilmselt tead, mis tunne on oma elu pärast karta. Unenäod viivad inimesi, aga olukordadesse, mida nad varem elus kogenud pole või vastupidiselt on. Järgnevalt vaatame üle mõningad enamlevinud avariidega seotud unenägu ning üritame neile tähenduse anda.

Unenägu avariist või autoga seonduvast õnnetusest

Kui näed unes avariid, siis see võib olla hoiatav märk tulevikus planeeritud reiside või sõitude kohta. Võimalik, et planeerid varsti suuremale reisile minna ning see unenägu üritab sind selle eest hoiatada.

Muidugi ei pruugi avariid peegeldav unenägu üldsegi olla seotud õnnetusega. See võib peegedada ka selliseid probleeme nagu hilinev buss, edasilükatud lennuaeg jne.

Unenägu avariist võib olla esile kutsutud ka stressist, mis sind tulevase reisiga vaevab. See on igati loomulik tunda ennast enne reisi ärevana. Sel juhul proovi keskenduda positiivsetele asjadele – mõtle asjadele mida reisil näed ning kohtadele, mida külastad. Kujuta ette positiivseid lähedastega veedetud hetki, mida sel reisil kindlasti kogeda saad.

Kindlasti pole mõtet selle une tõttu reisi ära jätta. Lihtsalt keskendu positiivsele ning suru oma ärevushood maha.

Unenägu autoõnnetuse põhjustamisest

Kui sina olid see, kes unenäos autoõnnetuse põhjustas, siis see võib sümboliseerida mingisugust süütunnet, mida kellegi ees tunned. Tõenäoliselt tegid või ütlesid sa kellegile midagi, mida kahetsed ning nüüd tunned ennast selle pärast halvasti.

Sa ei ole loomu poolest halb inimene, kuid oled mingis olukorras niiviisi käitunud ning tunned ennast süüdi. Kui tunned selle olukorra ning inimese ära, siis proovi teha midagi, mis seda parandaks. Vabanda selle inimese ees ning proovi asjad taas heaks teha.

See unenägu võib olla seotud millegiga, mida tegid juba kaua aega tagasi ning selle tõttu “piinab” su aju sind siiani. Proovi meenutada, mis see oli, et sul oles võimalus see tegu korvata.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top