Hambad

Tavaline arusaam on, et uninäod hammastest on negatiivse tähendusega. Tegelikult see nii ei pruugi, aga olla. Hammaste temaatilised unenäod võivad olla nii positiivse kui negatiivse tähendusega. See oleneb erinevatest asjaoludest. Unenägude tõlgendamisel on oluline võtta arvesse kõiki detaile, mida ilmutus endas pakkus, sest vaid nii on võimalik selgeks teha, mida unenägul sulle öelda soovis.

Unenägu väljakukkuvates hammastest

Unenäod ära tulevatest hammastest on üheks kõige enamlevinud vastavateemaliseks unenäoks. Levinud arusaam on, et tegemist on negatiivse unenäoga.

Õnneks, aga pole see nii. Tavaliselt tähendavad unenäod ära tulevatest hammastest seda, et sind ootavad elus ees muudatused või mingisugused kartused. Lisaks sellele võivad nad sümboliseerida sinu allasurutud seksuaalseid ihasi ning soove.

Lisaks muutustele võid vastavaid unenägusi kogeda siis kui tunned ennast ebakindlalt. Seda nii tuleviku kui enda elukorralduse puhul.

Kui oled hiljuti kellestki kallist ilma jäänud, siis unenägu võib sümboliseerida seda kaotust. Kui kardad vananemist, siis on väga tõenäoline, et hammaste väljakukkumise uneägu sind mingil hetkel külastan.

Veel üheks põhjuseks, miks säärased unenäod end ilmutavad on, siis kui tunned millegi üle piinlikust. Kui oled ennast mõnes olukorras rumalaks teinud, võid sarnast unenägu kogeda. Või kui muretsed millegi pärast liialt.

Ka kahetsus on üheks suurimaks hammaste väljakukkumise unenäo põhjustajaks. Kui oled hiljuti teinud midagi halba või midagi säärast, mida sa soovid, et poleks korda saatnud võib sind vastavasisuline unenägu ilmutada.

Unenäod katkistest hammastest

Unenäod katkistest hammastest võivad tähendada seda, et sinu päris elus on midagi katki minemas või, et miski vajab rohkem tähelepanu. Lisaks võivad unenäod katkistest hammastest sümboliseerida sinu muret iseenda tervise või väljanägemise pärast.

Samuti võivad säärased unenäod tähendada, et tunned end milleski süüdi või oled midagi või kedagi oma elust ära kaotanud ning tunned sellepärast valu.

Unenäod logisevatest hammastest

Unenäod logisevatest hammastest võivad tähendada, et oled millegi suhtes võimetu. Kuid lisaks sellele sümboliseerivad nad näiteks seda, et pead tulevikus mingisuguse raske otsuse vastu võtma. Õigemini oled tõenäoliselt sunnitud kompromissile minema, mis saan sinu jaoks väga raske olema. Võimalik, et teed otsuse, et sinu suhe ei sobi enam sulle ning parem oleks lahku minna. Sama asi võib kehtida töökoha kohta.

Võimust ilma jä&a