unenägude seletaja juuksed

Juuksed

Juuksed on unenägudes üsna tavalisteks nähtusteks ning neil võib olla mitmeid tähendusi. Oluline on võtta arvesse olukorda, milles need ennast ilmutasid ning meelde tuletada kõik unes nähtud detailid, mis juustega kaasnesid.

Järgnevas artiklis kirjeldame lahti kõige enimlevinumad unenäod, is on seotud juuustega ning nende tähendused.

Levinumad unenäod juustega

Juuste nägemine unenäos ilma igasuguse muu detailita võib sümboliseerida võrgutust ning sensuaalsust. Unenäol on tavaliselt mingisugune seksuaalne side ning see peegeldab sinu enda suhtumist.

Sassis juuste nägemine tähendab, et olen ärkveloleku elus sattunud millegiga kimbatusse. Sa ei tea päris täpselt, mida elult tahad ning kuidas edasi minna,

Kui näed unes, et lõikad omaenese juukseid, siis see tähendab seda, et sa pole enam piisavalt tugev, et millelegi vastu võidelda. Tunned, et keegi või miski soovib sulle halba. Kui näed unes kedagi teist oma juukseid lõikamas, siis võib see tähendada seda, et see inimene on sinu vastu päris elus kriitiline ning tunned ennast haavatavana ja nõrgana.

Samas võib sellele ka positiivne tähendus olla. See võib viidata sellele, et üritad halbadest mõtetest lahti saada ning jätta need minevikku. Oled uueks alguseks valmis ning tahad alustada oma elu uut faasi, mis saab olema palju parem kui eelmine.

Kui näed unes oma juuste kammimist, siis oled samuti oma halvad mõtted minevikku jätnud. Uued ideed ning konseptsioonid võtavad su üle võimust ning tunned ennasti paremini kui lähiminevikus.

Kui näed unes, et sul on lühikesed juuksed. Eelkõige võib selle tähenduseks olla, et peaksid oma elustiili muutma.

Pikad juuksed unenäos on hea märk. See tähendab, et oled hästi organiseeritud ning vastutustundlik inimene, kellel on elus ees suured plaanid. Oled rahulik inimene ning mõtled enne otsust kõik asjad põhjalikult läbi.

Samas kui näed unenäos, et sinu juuksed on nii pikad, et ulatuvad jalgadeni tähendab see seda, et mõtled ärkvelolekul millestki liiga palju. See on hoiatuseks, et peaksid midagi sellega ette võtma.

Kui näed unes juuste väljalangemist, siis eelkõige tähendab see seda, et muretsed vanaks jäämise pärast. Kardad, et jääd ilma oma seksuaalsusest ning võimest teisi kütkestada. Muretsed üleüldiselt oma väljanägemise pärast tulevikus.

Hallid juuksed unenäos sümboliseerivad tarkust ning elukogemust. Midagi väga olulist juhtub sinuga pea ning see on põhjustatud sinu tarkusest.

Mustad juuksed unenäos sümboliseerivad seda, et surud oma tõeliseid tundeid maha ning üritad neid teiste inimeste eest varjata.

Kui näed, et sinu unenäos on sul juustes putukad, siis see sümboliseerib seda, et oled segaduses ning muretsed millegi pärast päris elus.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top