unenägude seletaja laev

Laev

Laevad ilmutavad ennast unenägudes midagi sümboliseerivatena. Neil võib olla nii hea kui halb tähendust. Kirjanduses ning kunstis sümboliseerivad laevad tihtipeale kihke reisimise vastu ning üksinda olemist. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, mida nad peaksid unenägudes tähendama.

Unenäod lavast üleüldiselt

Unenäod, kus figureerib laev, tähendavad tavaliselt optimistliku tulevikku ning sinule soodsaid lahendusi.

Tõenäoliselt läheb midagi, mille kallal sa hetkel töötad, suurepäraselt ning oled selle üle väga õnnelik.

See unenägu sümboliseerib tavaliselt positiivset perioodi sinu elus, mis on peagi kätte jõudmas. Nii, et ole valmis paljudeks rõõmsateks üllatusteks.

Unenägu kuldsest laevast

Kui laev, mida unes nägid, on kuldne, siis see sümboliseerib õnneliku tulevikkku. Kõik, mida teed, õnnestub nii, et võta vabalt ja lase headel asjadel sinu juurde tulla. Pead olema selleks valmis ning ta teda avatud kätega vastu võtma.

Laev punases valguses

Kui laev, mida unes nägid oli punases valguses, siis pead olema ettevaatlik, sest sind võivad tulevikus ähvardada konfliktsed olukorrad. Inimesed su ümber võivad olla närvilised. Seega oled väga ettevaatlik kui neile lähened ning tee seda ülima taktitundelisusega.

Eriti ettevaatlik ole oma kaaslasega, sest enamik konflikte võib just temaga ette tulla.

Unenägu põlevast laevast

Kui laev su unesnäos on leekides, siis sümboliseerib see taaskord negatiivset tulevikuperioodi. Õnn ei ole sel ajahetkel sinu poolt ning paljud asjad võivad luhta minna.

Selle asemel, et ennast haletseda, võitle sellele vastu ning nii jõuavad peagi sinuni ka taas positiivsemad sündmused.

Unenägu laeval seilamisest

Unenäos seilava laeva nägemine tähendab, et peagi juhtub midagi, mis sulle stressi põhjustab. Samas aitab see sündmus sul paljudest asjadest sotti saada ning oma elu eesmärk taas paika seada. Ole valmis seda juhtumit õpetusena võtma nii teed negatiivsest sündmusest hoopiski positiivse.

Uppuva laeva unes nägemine

Kui laev sinu unenäos oli uppumas, siis võib sind oodata ees läbikukkumine. Midagi, mille kallal oled kõvasti vaeva näinud ebaõnnestub ning asjad muutuvad selliseks nagu nad pole ennem olnud.

See ebaõnn paneb sulle tugeva põntsu, kuid jäta meelde, et lootus jääb alati kestma. Kui töötad tublisti, suudad tehtud vead parandada ning halbadest olukordadest välja tulla.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top