Madu

Käesolevas artiklis viskame pilgu peale, mida võib tähendada see kui nägid unes madu. Kas oled ussi enne unes näinud? Kas tead, mida see sümboliseerib? Loe edasi ja selgitame selle välja.

Mao unes nägemisel on mitu erinevat tõlgendust ning sellele tuleks lähendeda arvestades olukorda ning kõike detaile, mis sinu unes esinesid. Ainult sel viisil on antud unenägu õigesti võimalik seletada ning sellest aru saada.

Mida mao või ussi unes nägemine tähendab?

Hirm. Enamik inimesi kardab madusi. Kui näed ussi unes, siis see võib viidata mingisugusele muule hirmule, mis sind päris elus valdab.

Alateadvus. Tihtipeale võib unes nähtus uss sümboliseerida sinu alateadlike soove ning ihasid. Ka võib ta sümboliseerida sinu intuatsiooni ning instinkte. Nad võivad tähendada jõude, mis tulevad sinust enesest. Tihtipeale tähendavad nad ka seda, et sul on elus probleemiderohke periood.

Positiivne muutus. Mõnikord võib unes nähtud maol olla positiivne tähendus. See võib olla märk, et oled rasketest aegadest läbi murdmas ning sisened uude, paremasse elujärku.

Kõige tihedamini esinevad unenöod maost

Ussid sinu unenägudes võivad ennast ilmutada väga erinevates olukordades. Näiteks võid näha und nii kodustatud maost kui metsikust. Võid näha madu, kes sind taga ajab või isegi ennast ussi jälitamas. Sellised faktid on kõik olulised, et sinu uni defineerida ning talle tähendus leida. Järgnevalt vaatamegi üle kõige enimlevinumad mao unenäod.

Metsik madu. Kui näed metsikut madu unes, siis tõenäoliselt pole see hea märk. Metsik madu sümboliseerib tavaliselt sinu hirme ning muresid. Sul puudub antud ajahetkel kontroll oma elu üle.

Madu keda peetakse koduloomana. Kodustatud mao unes nägemine on hea märk. See sümboliseerib head perioodi elus ning positiivseid muutusi. Sinu mured ning probleemid on haihtumas ning minevikku vajumas.

Maoga võitlemine tähendab tihtipeale seda, et oled päris elus oma emotsioonidega võitlemas ning sul on raske neid kontrollida.

Madu ajab sind taga. See tähendab, et tõenäoliselt on sul hetkel elus mingi õudne sündmus aset leidmas, mis sind pidevalt painab. See võib tähendada ka seda, et põgened elus millegi eest ning ei taha sellele vastu astuda.

Madu ründab sind.  Ründav madu võib tähendada seda, et sul on elus tekkinud mingi võimalus ning peaksid sellest kinni haarama.

Mao mürk. Kui näed, et madu sind hammustab ning mürk jääb sisse, siis tõenäoliselt on sinu elus inimene, kes sind negatiivselt mõjutab. See võib tähendada seda, et sinu suhe on halb või keegi räägib sinust su telja taga halvasti.

Maoga rääkimine. Kui madu sinuga unes räägib, siis see on positiivne. See tähendab seda, et ees ootab positiivne eluperiood. Sulle avaneb palju uusi võimalusi ning sa ei pea muretsema.

Palju madusi sinu ümber. Kui näed unes palju usse, kes soovivad sulle halba teha, siis nii on ka sinu päris elus – sind ümbritsevad inimesed, kes sulle halba soovivad.

Loodetavasti leidsid käesoelvast seletusest, mida otsisid. Nagu näed, siis igal situatsioonil on erinev seletus. Kuigi maod on päris elus üpriski ohtlikud ning paljud inimesed kardavad neid, siis unes võib nende tähendus olla positiivne.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top