Petmine

Kas nägid unenägu, et sinu partner petab sind? Sinu õnneks pole see unenägu üldse nii haruldane kui arvata võid ning see ei tähenda üheselt seda, et ta seda ka päriselus tegema peaks.

Mingil eluhetkel on pea igaüks meist näinud unenägu oma partnerist, kes meid petab. Kuida mida see tähendab? Kas see peedelgab midagi, mis ka reaalset aset leiab või on sellel sügavam ning sümboolsem tähendus? Järgnevas artiklis teeme selle selgeks.

Unenäod, kus petad oma partnerit kellegiga, keda sa tunned

Kui nägid unes, et petad oma partnerit kellegiga, keda sa tunned, siis kuigi see võib tunduda katastroofina, ei pruugi see nii hull ollagi. See võib hoopiski tähendada, et oled ise kellelegi liiga palju tähelepanu pööranud. Võimalik, et tegemist on näiteks sinu tööga seotud isikuga ning tunned ise ennast oma partneri ees süüdi, sest oled ta kõrvale jätnud.

Sellised unenäod võivad sind järgmisel korral kui seda inimest peaksid nägema ebamguavalt tundma panna, kuid ära pööra sellele tähelepanu ning veel vähem – ära vädi teda. Lihtsalt lase oma ajul see unenägu unustada ning liigu oma eluga edasi.

Unenäod, kus petad oma partnerit kellegiga, keda sa ei tunne

Säärast unenägu võivad esile kutsuda mitmed asjad. Võimalik, et lõpetasid just mingi filmi vaatamisi, kus oli peaosas sinu lemmik näitleja ning kuna see sind nii palju liigutas, võid unes näha, et petad temaga oma partnerit.

Inimene nendes unenägudes ei pruugi isegi üldsegi sulle tuttava näoga olla. Võimalik, et tegemist on inimesega, keda sa pole eales varem näinud ning kelle oled oma vaimusilmas välja mõelnud. Kui see juhtub, siis see tähendab tavaliselt seda, et sind valdab süütunne oma partneri ees, sest sa pole temaga läbinisti aus olnud.

Petmise temaatikaga unenäod ei pruugi üldsegi esineda sellepärast, et see oleks sinu salasooviks või ihast teise inimese vastu. See võib sümboliseerida näiteks ka seda, mida ütlesid oma partnerile midagi, mille pärast ennast nüüd petisena tunned.

Meie unenägudel ei pruugi alati konkreetset tähendust olla. Meie tunded ning emotsioonid võivad edasi kanduda meie unesse ning representeerida neid olukordi kui midagi tundsime, ning ajusse salvestasime.

Unenäod sinu partnerist, kes sind petab

Sellised unenäod võivad olla antud kategooria kõige ebamugavamad. Võid isegi nende kestel üles ärgata ning ennast petetuna tunda. Sellegi poolest ürita meeles pidada, et tegemist oli siiski unega ning see ei ole reaalne elu.

Uuringute järgi esineb säärane unenägu kõige tihemini just siis kui sinu suthes on kõik perfektne. Sa oled oma partneriga tegelikult nii õnnelik, et võimatu on seletada, miks sellist und nägid.

Kõige levinum tõlgendus on, et tunned ennast ebakindlana ning kardad, et selline suurepärane suhe saab kord otsa.

Muidugi võivad sellised unenäod olla tingitud ka sinu partneri käitumisest päris elus. Võib-olla on ta sulle andnud põhjust teda mitte usalada. Siinkohal tuleks maha istuda ning temaga üks sügav vestlus maha pidada. Ainult nii saad ennast tulevikus kindlana tundma panna.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top