unenägude seletaja pulmad

Pulmad

Pulmad on meie elu üheks olulisemaiks sündmuseks. Unenägudel pulmadest võivad olla nii head kui halvad tähendused. Oleneb, milliseid teisi sümboleid sinu nägemuses esines ning, mis nendega seal toimus. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale mõningatele kõige levinumatele unenägudele seoses pulmadega ning nende võimalikele tõlgendustele.

Unenäod pulmakleidist

Unenägu pulmakleidist sümboliseerib vabatahtlikku tööd või projekti, millega ennast peadselt seod. Need kohustused langevad sinu õlgadele sellepärast, et oled viimasel ajal olnud väga aktiivne vabatahtlik või oled olnud väga aktiivne oma kogukonnas.

Kui saad ülesandega hästi hakkama, siis see võib avada sulle tulevikuks uusi võimalusi ning sind karjääris edasi aidata. Seda just läbi uute suhete ning võrgustiku loomise abil.

Unenäod määrdunud pulmakleidist

Kui pulmakleidil, mida unes nägid, on peale plekid või see on määrdunud, siis see sümboliseerib seda, et oled kellegiga, kes on sinu jaoks väga kallis, ühendust kaotamas. Tunned, et liigud temast järjest kaugemale ning teie vahel eksisteerivad pidevad tülid ning vaidlused.

Kui eelolev oli tingitud sinu veast, siis proovi vabandada ning asjad korda ajada. Kui tegemist on sinu jaoks tähtsa inimesega, siis pole andeks palumine mitte kunagi liialt palju küsitud.

Pulmakleidi proovimine

Kui proovisid unenäos pulmakleiti või valmistusid pulmadeks sümboliseerib see ärevust sinu päris elus. See ärevus on põhjustatud teatud sündmuste poolt ning tunned ennast sama närviliselt ning ärevalt nagu pruut oma pulmapäeval, valmistumas oma elu tähtsaimaks sündmuseks.

Sel juhul tasuks võib-olla võtta natukene aega maha ning mitte üle mõelda. Võimalik, et kõik lõpeb hästi ning saad aru, et oled pabistanud millegi täiesti tähtsusetu pärast.

Pulmakleidi õmblemine

Unes pulmakleidi õmblemine sümboliseerib sinu kalduvust liialt varakult oma plaanidest teistele rääkida. Sa ei saa selle vastu midagi parata ning avaldad alati teistele kõik. Eriti siis kui oled erutunud meeleolus.

Halva teeb selle asja see, et kui need plaanid ei õnnestu, siis on teistel hea meie üle naerda ning ebaõnnestunud plaane meie endi vastu ära kasutada. Mõned võivad sinu planeeritud projekti isegi saboteerida nii, et ole ettevaatlik kellele ning millest räägid.

Enese pulma unes nägemine

Kui nägid unes omaenese pulma, siis see tähendab seda, et sind on elus varsti ees ootamas tähtis valik. Pead millegi suhtes võtma vastu otsuse, mis pöörab Sinu maailma pea peale.

See otsus mõjutab kõike, mida sa tulevikus ka ette võtma ei peaks ning peaksid selle tegemisel kõik valikud põhjalikult läbi vaagima. Kui sa ei suuda seda teha, siis küsi lähedastelt nõu ning abi.

Kellegi teise pulma unes nägemine

Kui nägid unes kellegi teise pulma, siis see märgistab õnne kõikides sinu tulevastes projektides. Kõike, mida sa praegu alustad, saadab edu ning asjad loksuvad viimaks paika. On käes hea periood investeeringuteks. See on positiivne märk nii sinu töö- kui personaalses elus.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top