Seks

Väidetavalt on unenäod seksist seotud rohkem konfliktidega kui seksi enesega. Tulenevalt meie alateadvuse kalduvusest meid erinevaid asju kujutlema panna, on võimatu öelda, mida üks või teine unenägu konkreetselt tähendada võib. Sellegi poolest on olemas teatud tehnikad ning tähendused, mida vastavasisulised unenäod sümboliseerida võivad. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, mida sinu unenägu seksist tähenda võis.

Oma unenägudes vahekorra nägemine, on üheks kõige enimlevinumaks unenäo teemaks. Seksi unenägude ning meie armuelu vahel on kaudne seos – need võivad meil aidata omaenese suhetest paremini aru saada.

Magades võib sinu aju näiteks kõik eelmisel päeval kogutud sündmused kokku panna. See tähendab seda, et tavaliselt on unenäod seotud meie päris elus toimuvaga. Ehk kui sa oled olnud mõnes suhtes, siis on üpriski tavaline seda inimest ka unes näha. Väidetavalt on 8% inimese kõikidest unedest, mida ta elu jooksul näeb, seotud seksiga.

Unes seksi nägemine võib olla väga häiriv. Seal võib eksisteerida sinu endised armukesi või elukaaslasi, kellega sul on halvad mälestused või kogemused. Kui ärkad sellisest unest, siis on seda tavaliselt väga raske ära unustada ning see jääb kergesti meelde.

Oluline on arvesse võtta, et seksi nägemine ei tähenda tingimata seda, et sul oleks seal nähtud inimese vastu iha või romantilised tunded. Kui näed unes, et oled kellegiga, keda tunned vahekorras, siis see võib tähendada, et oled iseenesega konfliktis ning pabistad mingite uute kohustuste ees, mida tulevikus kandma pead.

Kui näed ennast seksimas mõne kuulsusega või kellegagi, keda sa imetled ning keda pead atraktiivseks ka päris elus, siis unenägu sümboliseerib sinu tundeid selle inimese vastu. Kuulsuse nägemine vastavas unenäos tähendab tihtipeale, et igatsed ka ise kuulsuse, õnne ning edu järele.

Kui näed unes ennast seksimas ning seda, et inimesed pealt vaatavad, siis sellel pole romantilise poolega mingit pistmist. See tähendab tavaliselt seda, et oled päris elus masendunud või kade.

Mõned enimlevinumad unenäod seoses seksiga:

  • Seks armastatuga tähendab seda, et sind võivad tulevikus ees oodata konfliktid.
  • Seks sõbraga sümboliseerib mingeid salajasi tundeid, mida sa tema vastu tunda võid.
  • Seks abikaasaga sümboliseerib teie vahelist head sidet ning keemiat. Lisaks sellele traditsioonilist perekonda ning harmoonilist kodu.
  • Kui näed unes seksi samast soost isikuga tähendab see, et kavatsed päris elus mingisuguse kahtlase või piiripealse teoga hakkama saada.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top