unenägude seletaja sõda

Sõda

Sõda näeme unes tavaliselt siis kui oleme mingisuguses stressi seisundis või kui tunneme, et meie õlul on mingi raske koorem. Sõdadel meie unenägudes võivad olla väga erinevad tõlgendused ning järgnevalt toome sinuni mõned kõige levinumad.

Unenägu sõjast üleüldiselt

Unenägu sõjast on tavaliselt negatiivne märk. See hoiatab sind mingist ees ootavast raskest ajast ning muredest. Mida iganes sa ka ei teeks, ära ole passiivne. Keskendu nende probleemide lahendamisele kogu jõuga, mis sul pakkuda on.

Unenäod sõjalaevadest

Unenäod sõjalaevadest on lahus oleku sümboliteks. Võimalik, et tunned et oled oma partnerist liiga pikalt eemal olnud ning igatsed tema järele.

Unenägu sõja eest põgenemisest

Selline unenägu on isegi mingil viisil positiivne. See tähendab seda, et leiad oma probleemidele vähemalt lühiajalise lahenduse ning saad neist natukenegi puhata. Võimalik, et leiad lahenduse vaid osale oma probleemidest, kuid ära jää laisaks ning jätka nende lahendamist, sest veel ei ole kõik korras.

Unenägu sõja võitmisest

Kui nägid unes, et võitsid sõja, siis see sümboliseerib sinu edukust mitmel erineval elualal. See võib olla edu kas sinu personaalses või tööalases elus.

Antud perioodil lähevad sul hästi kõik asjad, mida iganes sa ka ette ei peaks võtma. Seega on see väga hea periood, et investeerida uutesse projektidesse ning väljakutsetesse. Selliseid võimalusi ei tule ette igapäev.

Unenäod pidevatest sõdadest

Kui näed pievalt unes sõdu, siis see sümboliseerib mürgist õhtkonda, kus elad. Inimesed, kes sind ümbritsevad, teevad sind väga närviliseks ning põhjustavad sulle tarbetut stressi. Võib-olla oleks aeg oma elukeskkonda muuta ning teha seda, mis sind õnnelikuks teeb.

Unenäod sõdadejärgsest hävitustööst

Kui nägid und laostatusest ning hävingust, mis pärast sõda järgi jäi, siis sümboliseerib see negatiivseid omadusi, mida peadselt oma uue partneri juures täheldad. Sa ei teadnud varem, et tal sellised iseloomujooned olemas võiksid olla ning sul on nendega raske kohaneda. Ole valmis kõigeks!

Unenägu maailmasõjast

Unenägu maailmasõjast sümboliseerib muutusi, mis peadselt meie elus ette tulevad. Juhtumas on midagi suurt, mis muudab kõik, millega oled harjunud. Ole vamis muutusi avasüli embama ning ürita neist enda jaoks parim välja pigistada.

 

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top