Surm

Surm on meie unedes üheks kõige enamlevinud ilminguks. Enamik meist kardab surma või tunneb ennast sellele mõeldes ebamugavalt ning just sellepärast teda nii palju meie unenägudes esinebki. Tulenevalt eelnevast pole ka surmaga seotud unenäod just meeldivate killast.

See, aga ei tähenda tegelikud, et uned surmast alati negatiivse tähendusega oleksid. Surm unes ei tähenda enamjaolt surma päriselus. Väga tihti märgistab see hoopiski mõne faasi lõppu sinu elus. Viimane tähendab omakorda seda, et vastukaaluks on algamas ka midagi uut.

Enamikel juhtudel sümboliseerib surm kas suhte või töökoha lõppu. Kumbki neist ei pruugi alati negatiivse tähendusega olla seega ära liialt muretse. Paljud usuvad isegi, et unenäod surmast on heaks endeks ning, et nad toovad hoopistükkis head õnne ning rikkust.

Selleks, et une tegelik tähendus defineerida, tuleb arvesse võtta kõike unenäos esinenud faktoreid. Kes suri? Kas tegemist oli Sinule lähedase inimesega? Kas nägid unes lapse või iseenese surma? Järgnevat artiklit lugedes, mõistad, et unes surma nähes, ei pea tingimata muretsema ega paanikat tekitama. Seda isegi siis kui unenägu ise hirmus või ebameeldiv oli.

Mida erinevad unenäod surmast ning suremisest tähendavad?

Kui nägid unes iseennast suremas, siis tähendab see tavaliselt seda, et muutud peadselt järjest spirituaalsemaks. See uni sümboliseerib muutusi sinu lähitulevikus. Oled valmis mineviku selja taha jätma ning alustama uut faasi oma elus. Uni iseenda surmast on märk sisemistest muutustest ning eneseleidmisest.

Lisaks sellele võib unenägu enda surmast tähendada, et saad peadselt lahti halbadest harjumustest või käitumismustritest. Mõnikord võib see olla märk sellest, et üritad päris elus mingitest kohustustest või ülesannetest eemale hiilida.,

See võib tähendada ka seda, et oled oma elus midagi ohverdanud selleks, et teistel oleks hea ilma enese tunnetele tähelepanu pööramata. Muidugi võib säärane unenägu esineda ka hoiatusena, et sinu tervisega on midagi lahti. Kui midagi sellist peaksid kartma, on kindlasti hea mõte ennast arsti juures kontrollida lasta.

Kui näed kedagi teist unes suremas, siis see inimene sümboliseerib tõenäoliselt mingit sinu isikuomadust, mida üritad eneses alla suruda.

Kuida näed unes kedagi suremas, kellest väga hoolid, siis võib see unenägu tähendada, et ta pole enam sinu jaoks nii tähtis ning ta ei ole enam sinu elu igapäevane osa. See võib tähendada seda, et sinu tunded tema vastu on otsa saanud.

Oma vanemate surma unes nägemine. Kui oled unes näinud ühe või mitme oma vanema surma, siis oleneb unenäo tähendus tõenäoliselt sinu päris elus toimuvast. Kui näed vanemat suremas, kes tegelikult on veel elus, siis võib see sinu enda elus suurt muutust tähendada.

Sarnane unenägu võib tähendada ka seda, et sa kardad seda aega kui nene siit ilmast lahkumine peaks aset leidma. Sa tead, et nad ükskord surevad ning see on sinu suureks hirmuks. Kui näed unes, aga vanemate surma, keda enam pole, siis tähendab see seda, et igatsed neid väga ning sa ei suuda neile mõtlemast lakata.

Lapse surma unes nägemine võib tähendada seda, et on aeg hakata elus rohkem vastutust võtma ning lapsikud lollused lõpetada. Aeg hakata tõsiselt tuleviku peale mõtlema.

Endise elukaaslase või kallima surma unes nägemine. Kui nägid oma unes eksi surma, siis tähendab see seda, et sul pole tema vastu enam tundeid. Aeg minevik selja taha jätta ning edasi liikuda.

Tundmatu inimese surma unes nägemine. Kui näed unes tundmatu inimese surma, siis see on hea märk. Antud untenägu sümboliseerub rikkust ning head õnne. Eriti tööalaselt.

Kui näed unes, et räägid surnuga, siis tähendab see seda, et oled ümbritsetud paljudest negatiivse suhtumisega inimestest. Ära usalda neid ning ole ettevaatlik.

Looma surma unes nägemine. Kui nägid unes surnud looma, tähendab see seda, et tahad kõigest negatiivsest oma elus vabaneda. Antud unenägu võib sümboliseerida ka kellegi katset sind ära kasutada. Looma surma nägemine tähendab tihtipeale eesootavat rahalist kaotust.

Koera surma unes nägemine. Koera surma nägemine unenöos on halb enne. See võib tähendada sinu jaoks tähtsa kaaslase surma või lahkumist lähitulevikus. See on üks vähestest unenägudest seoses surmaga, millel on negatiivne tõlgendus.

Need olid kõige enimlevinumad unenäod ning nende tõlgendused, mis on surmaga seotud. Meelde tuleb jätta, et tihti on need unenäod peegeldused sellest, mis sinu päriselus toimub. Kui keegi just hiljuti suri, on vägagi tõenäoline, et peadselt surma unes näed. Sama kehtib selle kohta kui kardad ise väga surma ning mõtled sellele palju, siis hakkab surm aina enam sinu unenägudes esinema. Sel juhul polegi vaja midagi tõlgendada, sest see on peegeldus Sinu ärkvel oleku elust.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top