Suudlus

Suudluse unenägudes nägemine on üheks kõige enamlevinumaks “asjaks”, mida unes nähakse. See, mida unenägu suudlemisest tähendab oleneb paljudest erinevatest detailidest. Järgnevalt viskamegi pilgu peale kõige enimlveinumatele unenägudele, mis on suudlustega seotud.

Suudlus unenäos

Oma vennale ning õele musi tegemine tähendab seda, et saate üksteisega ka päris elus väga hästi läbi ning teie suhted on head.

Oma emale musi tegemisel on positiivne tähendus. Kui tegid oma emale unes musi, siis see märgistab suurt edu lähitulevikus. Sind ümbritsevad inimesed armastavad ning austavad sind. Sind tahab edu nii tööl kui personaalses elus.

Kui nägid unes, et tegid musi lastele, siis sümboliseerib see seda, et su ärkveloleku ajal elatud elu on õnnelik. Oma lastele musi tegemine tähendab kui väga sa neist hoolid.

Kui näed unes, et suudled kellegiga, siis see on märk, et peaksid oma ellu rohkem kirge tooma ning oma emotsioone teistele enam välja näitama. Ära hoia oma tundeid vaka all!

Kui näed unes, et suudled oma hetke poss- või tüdruksõpra, siis see tlähendab seda, et ihkad oma ellu rohkem lähedust ning romantikat.

Oma eksi suudlemine unes ei tähenda tingimata, et teda taga peaksid igatsema. See võib tähendada, et igatsed tunnet, mis inimest valdab kui ta on teise poolt armastatud. Võimalik, et tunned et tol hetkel üksinda ning sinu kõrval pole hetkel mitte kedagi.

Antud unenägu võib tähendada ka seda, et sa pole oma praeguse suhtega rahul ning see paneb sind vanu, paremaid aegu hellitama.

Kellegi teise poss- või tüdruksõbra suudlemine tähendab tavaliselt seda, et oled kellegi peale kade, sest ta on leidnud õnneliku armastuse. Võimalik, et tunned ennast väga üksikult nii, et unistad partneri leidmisest.

Sõbra suudlemine tähendab tavaliselt seda, et sa lihtsalt hoolid temast. See ei pea ilmtingimata olema seotud mitte millegi romantilisega. Muidugi võib see seda ka sümboliseerida, kuid tavaliselt pole see nii.

Võõraga suudlemine on märk sellest, et oled valmis omaks võtma mingisuguseid enese iseloomujooni, mida oled pikalt alla püüdnud suruda.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top