Tapmine unes

Tapmine

Unenäod võivad meile öeda meie endi elu kohta üpriski palju. Juba ammustest aegadest saati on inimesed uskunud, et meie unenäod on seotud meie mõtete ning emotsioonidega. Need võivad peegeldada midagi, mis on meie päriselus aset leidmas või ennustada ette tuleviku sündmusi. Paljud inimesed usuvad unenägude sümboolikasse ning üritavad endi nähtud unenägudele seletust leida. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, mida võiks tähendada see kui näged unes kellegi tapmist.

Unenäod kellegi tapmisest on ilmselgelt üpriski häirivad ilmingud. Ilmselt kui oled kunagi sellist asja unes näinud, siis tead kui ebameeldiv ning hirmutav see tunne olla võib. Mida see siis ikkagi tähendab kui näed kellegi tapmist unes? Kas neil unenägudel võib olla ka positiivne alatoon? Järgnevalt vastame neile küsimustele.

Unenägu kellegi tapmisest

Kui nägid unes, et tapsid kellegi ära, kuid sa ei mäleta kelle, siis see sümboliseerib suure tõenäosusega Sinu soovi omada päriselus suuremat võimu. Võimalik, et see sümboliseerib mingit probleemi, millele üritad lahendust leida, kuid pole veel õige tegevuskäiguni jõudnud. See võib tähendada ka seda, et oled oma enesekontrolli kaotamas ning tunned, et oled elu raskustele alla jäämas.

Unenägu inimese tapmisest, kes sind ahistas

Kui nägid unes, et keegi Sind ahistas ning sa ta tapsid, siis võib see tähendada seda, et koged päriselus mingisugust tähelepanu, mida sa ei soooviks. See võib sümboliseerida ka seda, et oled kellegi kinnisidee ning see inimene ei jäta sind rahule kuigi sa seda sooviksid. Võimalik, et tegemist on mõne sinu endise kallima või näiteks tülika töökaaslasega.

Unenägu pereliikme tapmisest

Kui sellist õudsad unenägu nägid, siis selle sümbolism on väga kurjakuulutav ning halb. See unenägu esindab halbu emotsioone, mis sind valdavad ning millest sa ei suuda vabaneda. Oled täis viha ning teisi negatiivse alatooniga emotsioone. Pole kahtlustki, et oled läbimas väga rasket perioodi oma elus.

Võimalik on ka, et see unenägu tähendab seda, et keegi sinu pereliikmetest üritab Sinu elu liialt kontrollida. See paneb sind ennast ebamugavalt tundma ning sooviksid olla oma otsustes vaba.

Unenägu põgenemisest pärast kellegi tapmist

Kui nägid unes, et tapsid kellegi ning üritasid seejärel põgeneda, siis see sümboliseerib Sinu tulevikuprobleeme, mis sind peatselt tabavad. Neid on üpriski palju seega ole valmis. Võimalik, et tunned ennast päriselus nõrga ning väetina ning sa ei suuda eesootavate probleemidega toime tulla. Kui olukord on selline, siis otsi inimestelt, keda usaldad, abi.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top