Tulekahju

Tuli ünenäos on väga tugevaks sümboliks. See võib sümboliseerida nii iga, kirge, hävitust, muutust, puhastust, valgustust või näiteks viha. Tuli võib sümboliseerida ka seksuaalset kirge või loovust.

Kui tuli oli sinu unes kontrolli all ning sa ei kartnud seda, siis sümboliseeris ta su seesmist muutust. Võimalik, et lased millestki lahti ning teed oma elus ruumi juurde millelegi uuele.

Hävitav tuli sümboliseerib võimsaid seesmisi muutusi meis endis. Eriti kui midagi tulekahjus hävis, siis see tähendab seda, et sa saad oma elus mingitest negatiivsetest iseloomujoontest lahti ning muudad need millekski heaks.

Lisaks eelnevale on tuli ka puhastuse märgiks. See võib tähendada uusi algusi ning spirituaalset rikastumist. Üllatuslikult võib tuli sümboliseerida ka kindlustunnet.

Kui miski sinu unenäos põles, siis see võib sümboliseerida sinu elus asju, mis on sinu jaoks üle jõu käivad. Võib-olla oled millestki või kellestki niivõrd tugevalt sisse võetud, et sul puudub selle üle kontroll. Tulekahju unenäos võib tähendada ka millegi täielikku hävimist või kaotamist.

Kui oled päris elus kellegi või millegi peale pahane, siis tuli võib seda viha sümboliseerida. Võimalik, et sul on elus mingi probleem, mille üle oled kontrolli kaotanud ning sellele mõtlemine ajab sind närvi. Lisaks võib unenägu tulekahjust sümboliseerida ka millegi üle kontrolli kaotamist. Ka kadedust võib tuli unes sümboliseerida.

Inimesed, kes on läbi elanud mõne halva sündmuse või trauma, mis on seotud tulega, võivad väga tihti tulekahjusi unes näha. Sel juhul on see pigem sinu hirmude peegeldus ning sügavamat tähendust ei oma.

Tuli unes võib sümboliseerida ka sinu julget iseloomu, energiat, loovust, jõudu ning tugevat motivatsiooni.

Mõnikord võib tulega seonduv unenägu olla meile hoiatuseks, et oleksime natukene ettevaatlikumad ning väldiksime üleliia riske.

Üheks kõige enim levinumaks ünenäols tulega seonduvalt on oma kodu põlemas nägemine. Seda võib võtta kui märki, et pead elus muudatusi tegema, kuid ei ole selleks veel valmis.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top