Tülitsemine

Tülitsemine pole unenägudes üldsegi mitte harv nähtus. Nagu ka päris elus esineb seda seal üsna tihti. Tülitsemisel võib unenäos, aga palju märkimisväärsem tähendus olla kui seda alguses arvata võiks. Järgnevas unenägude seletaja artiklis vaatame üle, mida tülitsemine unenäos tähendada võib ning kuidas seda tõlgendada.

Unenägu vaidlemisest või tülitsemisest üleüldiselt

Tülitsemine unes võib mõnikord väljendada meie tundeid ning emotsioone päris elust. Mõnikord on meil mõningate inimeste vastu mingisugused allasurutud tunded ning need väljendavad ennast hoopis unenäos. Unenäod on sel juhul nagu vahendiks, et oma pinged ning emotsioonid valla lasta.

Oluline on jätta meelde see inimene, kellega sul unes tüli oli. See annab sulle palju aimu unenäo lahtimõtestamiseks ning kaalumiseks, kas oled tema vastu mingeid tundeid alla surunud või ei.

Unenäod oma vanematega vaidlemisest

Kui nägid unes oma vanematega vaidlemist, siis see unenägu representeerib sinu iseloomu ja karakterit.

Võibolla tunned ennast päris elus lootusetult või on keegi sulle halba teinud ning sa ei saa seda peast välja.

See unenägu on ühenduses sinu peidetud personaalsusega ning tunnetega ning või sümboliseerida mingisugust peidetud süütunnet, mida enda sõnade või tegude pärast tunneme.

Sõbraga vaidlemine

Kui nägid unes et tülitsesid või vaidlesid mõne oma sõbraga, siis see sümboliseerib seda, et keegi sinu lähedal veab sind lähitulevikus alt või petab sind. Sinu jaks tuleb see ootamatult, sest teo toimepanija on keegi, keda sa väga lähedaseks inimeseks pidasid.

Ole ettevaatlik ning ära räägi kellelegi oma saladustest ning mõtetest, sest inimesed võivad seda sinu vastu ära kasutada.

Oma elukaaslasega vaidlemise unenägu

Oma elukaaslasega vaidlemise unenägu võib sümboliseerida mingit ülesannet või projekti, mida sa teha ei tahaks, kuid oled sunnitud selle ellu viima. Ära ole passiivne ning haara kontroll oma elu üle enda kätesse. Muuda see selliseks nagu sa ise sooviks, et see oleks.

Unenägu oma kaaslasega tülitsemisest või vaidlemisest võib sümboliseerida ka sinu põlgust tema vastu. Su partner võis minevikus midagi teha või öelda, millest sa üle ei saa ning see jättis sinu hinge tugeva haava.

Võimalik, et sa ei suuda pärast seda näha oma partnerit samas valguses nagu tegid seda enne. Parim asi, mida sel korral teha saad, on temaga rääkida ning üksteisevahelised probleemid lahendada.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top