unenägude seletaja uppumine

Uppumine

Uppumine on kindlasti millekski, millest mitte keegi väga und näha ei sooviks. Tunne meeleheitest ning oma elust kümne küünega kinnihoidmisest pole kindlasti meeldiv ning me kõik pigem üritaks seda oma elu jooksul vältida. Sama lugu on unenägudega – meile meeldiks näha selliseid, mis meid lõõgastavad ning rahustavad, mitte midagi, mis meile lisapingeid tekitab. Järgnevalt vaatame üle uppumise unenägude tähendused ning viisid, kuidas neid tõlgendada.

Unenäod vette uppumisest

Kui nägid unes, et oled vette uppumas, siis reaalses elus tähendab see seda, et oled tõenäoliselt oma igapäevaste murede alla mattumas ning sulle tundub, et sa ei suuda nendega enam toime tulla. Võimalik, et need probleemid on seotud kas sinu töö- või pereeluga.

See on üpriski tavaline, et inimesed kannavad oma tunded edasi unenägudesse ning need väljenduvad seal selgemalt. Neid on raske ka eirata nagu igapäevaselt oma muresid unustades teha saame. Selliseid probleeme ei tohiks vältida ning selleks, et säärased unenäod lõppeks tuleks nendega tegeleda ja need ära lahendada.

Unenäod kellegi uppumast päästmisest

See unenägu kannab endas positiivset tähendust. See sümboliseerib seda, et oled kellelegi suureks toeks ning aitad teda läbi raskete aegade. Võimalik, et sa juba tead, kellest on juttu ning oled juba praegusel hetkel talle oma abi pakkunud.

Võimalik, et arusaam kellestki lähedasest, kes hädasti sinu abi vajab, on natukene hirmutav, kuid sisimas tead, et suudad teda aidata. See unenägu on heaks uudiseks just hädas olijatele kuna abistajad suudavad need mured lihtsa vaevaga lahendada.

Unenägu sellest, kuidas keegi sind uputada üritab

Säärane unenägu sümboliseerib sinu uhet kellegiga, kes on sulle lähedane või kellega igapäevaselt kokku pead puutuma. Sonu suhe selle inimesega ei ole hea ning oled rohkes stressis kui temaga pead läbi käima.

Võimalik, et tegemist on inimesega, kellega oled suhtes või mõne sinu töökaaslasega. Kui tunned selle inimese ära, siis on parem teda vältida või proovida oma probleemid temaga lahendada.

Sarnast tähendust omab ka unenägu kui Sina ise üritad kedagi uputada.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top