unenägude seletaja veri

Veri

Veri on üheks kõige vastuolulisemaks, tavalisemaks ja võimsamaks sümboliks ühiskonnas ning erinevates kultuurides. Seda juba iidsetest aegadest peale ning ka tänapäeval. Veri on elu andev vedelik, tõeline elu ja vitaalsuse eliksiir. Tema kohta ringleb lugematu arv ebausu teooriaid. Ta sümboliseerib tugevust, küllust ning järjepidevust.

Vere teemal une nägemine võib sümboliseerida midagi, mis on sinu päris elus toimumas. Sellest, kuidas veri end sinu unenäos ilmutab, võib tuletada unenäo tähendust ning seda kuidas ta sinu eluga seotud on.

Kuigi vere unes nägemist seostatakse tavaliselt negatiivsete asjadega, siis tegelikult võib tegemist olla hoopis vastupidiselt hea endega. Veri võib sümboliseerida vitaalsust ja energiat, kuid võib tähendada ka nende kadumist.

Veri unenäos võib sümboliseerida midagi või kedagi, kes sinust energiat ammutab ning sind ära kurnab. Võimalik, et sul on hetkel elus käsil raske ning emotsionaalne periood. See võib ennast unes sulle verena märku anda.

Samas kui näed unes näiteks oma vaenlase verd, siis see võib sümboliseerida raskusi, mida oled valmis ületama või seda juba teinud. Kui näed verd oma veenides rahulikult voolamas, siis see sümboliseerib sinu tugevust.

Järgnevalt viskame pilgu peale mõnedele kõige enamlevinud unenägudele, mis on seotud vere nägemisega.

Verised sõnad

Kui näed unes verega kirja pandud sõnu, siis see võib sümboliseerida sina ponnistust millegi saavutamiseks. See võib tähendada plaani või olukorda, millesse oled suunanud palju energiat ning mille üritamisest sa keeldud loobumast.

Verised käed

Kui näed unes veriseid käsi, siis see võib tähendada seda, et tunned päris elus millegi ees süütunnet, kuid oled selle alateadlikult alla surunud. Mõtle oma viimase aja tegude peale. Kas tegid kellelegi haiget või midagi, mida kahetsed? Võimalik, et unenägu tahab sulle midagi öelda, et saaksid süükoormast vabaneda.

Verejooks

Kui näed unes, et oled vigastatud võib tähendada, et oled elust väsinud ning kurnatud. See võib sümboliseerida nii vaimset kui füüsilist kurnatust. Võimalik, et sa ei leia väljapääsu mingisugusest ebamugavast olukorrast, millesse oled sattunud ning see imeb sind energiast tühjaks. Mõtleva ennast ümbritseva olukorra ja inimeste peale. Võimalik, et keegi survestab sind mingis olukorras nii palju, et see kurnab sind mentaalselt.

Verejooks võib tähendada ka seda, et sul on ennast ümbritsevate inimestega mingisugune “kana kitkuda”. Nendeks võivad olla nii sõbrad, tuttavad kui pere liikmed.

Laiali olev veri

Igalpool laiali pillutud veri, mis näiteks meenutab mõne kuriteo toimepanemise kohta võib sümboliseerida sügavat emotsionaalset rahulolemattuse tunnet . Sa võid päris elus liialt negatiivset emotsioone alla suruda ning need väljendavad ennast selliste agressiivsete unenägudena.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top