unenägude seletaja vesi

Vesi

Unenäod veest ei ole üldsegi ebaharilikud. Vesi on elu sümbol ning ilma selleta ei saaks me elada. Vee sümboolne tähendus on väga tugev ning tähtis seega unenäod sellest võivad kanda olulist tähendust.

Unenäod sügavas vees uppumisest

Kui näed unes sügavat vett, siis see sümboliseerib probleeme, millega lähitulevikus pead kokku puutuma. Need ei pruugi üldsegi suured olla, kuid vajavad tähelepanu, et need lahendada. Nendest jagu saamine võib olla suurepäraseks võimaluseks oma annete ning võimete näitamiseks ning need unenäod võivad sulle pikas perspektiivis isegi kasulikud olla.

Unenäod tumedas vees seilamisest

Kui sa oled unes näinud, et seilad tumedas vees, siis ootavad sind elus ees suuremat sorti probleemid. Ka need vajavad sinu täielikku tähelepanu ning pühendumist, et neist jagu saada. Antud mured võivad olla seotud nii sinu isikliku eluga kui tööga. Mõlemal juhul pead neile võimalikult varakult vastu astuma.

Unenäod paadist madalas vees

Ka paadi, mis seilab või on madalasse vette kinni jäänud, nägemine representeerib sinu ärkveloleku elu probleeme. Kui paat puudutab või kriibib veekogu põhja, siis iseloomustab see suurepäraselt sind hetkel valdavaid tundeid. Asjad ei suju väga hästi ning see ajab sind järjest enam ja enam närvi. Lõpeta enese haletsemine ning astu probleemidele julgelt vastu.

Unenägu paadist, mis on vett täis

Kui nägid unes paati, mis oli täitunud veega, siis vastupidiselt eelmistele sümboliseerib see midagi positiivset, mis sinu elus aset leidmas on või lähitulevikus saab olema. Vesi sümboliseerib raha ning on võimalik, et satud lähitulevikus mõne hea finantstehingu otsa. Rahalised probleemid on sinu jaoks minevik ning saad keskenduda investeerimisele.

Unenägu vees treenimisest

Kui nägid, et olid vees ning tegid trenni, siis see sümboliseerib sinu armuelu edasiminekuid. Asjad muutuvad järjest paremaks ning seda isegi siis kui sul praegu partneriga kõik hästi ei ole. Kui sul hetkel kaaslane puudub, siis see unenägu representeerib tulevast armuleeki sinu elus.

Unenägu kellelegi vee peale valamisest

Kui valasid unes kellelegi vett peale, siis see esindab mingit piinlikku seika, mis sinuga lähitulevikus peaks aset leidma. Seda olukorda pole võimalik vältida ning pead sellele tahtest-tahtmata vastu astuma. Aga ära üleliia muretse – sellel ei ole pikajalist mõju sinu elus.

Unenägu vee joomisest

See, mida unes vee joomine tähendab, sõltub mitmest erinevast asjaolust. Kui jõid näiteks määrdunud vett, siis see sümboliseerib seda, mida endast ise arvad. Võimalik, et oled kellelegi teinud mdiagi, mille pärast ennast piinlikult tunned või mida kahetsed. Kui vesi oli puhas, siis tunned ennast millegi või kellegi pärast väga hästi.

Külm vesi unenäos

Kui sinu unenägu oli külmast veest, siis see sümboliseerib rõõmu. Tõenäoliselt juhtub sinuga lähitulevikus midagi head ning tänu sellele oledki õnnelik. Võimalik, et leiad lahenduse mõnele sind pikalt vaevanud probleemile ning see aitab sul ennast hästi tunda.

Kuum vesi unenäos

Kuum vesi on hoiatavaks märgiks. Tavaliselt hoiatab see mingisuguse haiguse eest. Tunned ennast peagi halvasti ning pead tõenäoliselt ka arsti külastama. Isegi kui sa pole teraapiaga harjunud, siis see on miski, mida pead paranemiseks tegema.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top