Nädala horoskoop 12.juuli – 19. juuli 2020

Siin on Sulle juuli teise täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset kümnendas ja neljandas majas. Mõni võimukas ülemus või inimene, kes on seotud Sinu karjääriga võib antud nädalal oma võimu näidata. Või on temaga alateadlikult tuntav väe kaika vedamine, mis mõjutab ka Sinu emotsionaalset elu või vundamenti. Mõjutus on küll raskem, aga pea meeles, et oluline on läbi selle leida oma sisemine jõud üles. Mõne Jäära jaoks toimuvad nimetatud võimumängud ka koduses sfääris või perekeskis.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks teises ja neljandas majas. Suhtlemine perega ning kodus toob lisaks võimumängudele loodetavasti ka head infot kuidas oma materiaalne elu korraldada. Mõni uus idee kuidas ressursse juurde luua või mida tegelikult oma emotsionaalseks õnneks vajad. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset üheksandas ja kolmandas majas. Võimumängud mõne õpetaja, välismaalse, mentori või ka isaga. Sinu innukus võib tunduda neile ohuna ning tahavad Sulle näidata kumb on tegelikult kõrgemal positsioonil. Või kummal on rohkem teadmisi. Näen siin võimalust ka vaidlusi uskumuste pärast. Kui oled tihedalt seotud religiooniga siis võib võimuvõitlust esineda ka mõne vaimulikuga.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks esimeses ja kolmandas majas. Võiksid ise olla aktiivsem, aga ideed/info mida vajad justkui tuuakse Sinuni. Või on Sul endal mõni innovaatiline idee, mis aitab Sind edasi ettevõtluses, äris, kirjutamises, oskuste õppimises jms kolmanda maja teemad. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset kaheksandas ja teises majas. Võimuvõitlus partneriga ressursside pärast. Võimalik, et üks tahab teist kontrollida või on muidu arusaamatused kuhu raha jms ressursid paigutada. Või on probleeme maksudega, kindlustusega. Näen siin võimalust ka sisemiseks võitluseks. Alateadlik hirm või haav takistab Sind maailmas endale ressursse loomast. Või on Sul raske näha oma tegelikku väärtust kuna miski sügaval hingesopis segab.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks kaheteistkümnendas ning teises majas. Ideed unenägudest või teistest reaalsustest. Isegi ka varjatud tagatoa kohtumistest, mis võiksid Sind edasi aidata materiaalse vundamendi ja raha loomisel. Kirjuta üles unenäod! Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset seitsmendas ja esimeses majas. Suhetes ning partnerlustes toimuvad võimumängud. Tundub nagu partner prooviks Sind kontrollida või oma tahet alateadlikult peale suruda. Sama võib juhtuda nii äripartnerlustes või lausa vanavanematega. Oluline on siin mitte laskuda või mitte kaasa minna nende mängude või kontrolliga. Pead enda eest seisma.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks üheteistkümnendas ja esimeses majas. Info ja ideed sõpradelt ning foorumitest, gruppidest jõuab nüüd Sinuni. Ka Sinul endal tulevad ideed, mis võiksid viia sissetulekute suurenemiseni või oma unistuste täitumiseni. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset kuuendas ning kaheteistkümnendas majas. Huvitaval kombel aktiveerib antud mõjutus Sinu jaoks nii avalikud kui ka varjatud vaenlased. Ehk siis võimumängud ja võitlus toimub Sinu ja Sinu vaenlastega. Kuna aktiveeritud on ka töökaaslastega seotud kuues maja siis veate töö juures omavahel väe kaigast. Antud mõjutus on Sinu jaoks mõnes mõttes peidetud kuna aktiveerub kaheteistkümnes maja. Saad näiteks alles hiljem teada, milliseid plaane või mänge kulisside taga mängiti.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks kümnendas ja kaheteistkümnendas majas. Siinkohal tasukski mainida, et ka Sina ise võid mõne ülemusega pidada privaatseid vestlusi, kus saad üleval mainitud teemade kohta rohkem infot. Antud info ja vestlused aitavad Sind ka edasi. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset viiendas ning üheteistkümnendas majas. Võimuvõitlused lastega ning romantiliste partneritega. Kas oled lasknud lapsel võtta enda üle kontrolli? Antud mõjutuse ajal võib ta kindlasti rohkem jonnida ning oma võimu/jõudu Sulle näidata. Samuti ka romantiliste partneritega. Kuigi nendega on võimumängud sügavamal tasandil. Kohati ka alateadlikud. Kogu krempli sisse on segatud ka Sinu sõbrad ning eesmärgid, mille nimel pingutad.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks üheksandas ning üheteistkümnendas majas. Info vahetamine ning ideed mentoritelt, õpetajatelt, isalt või ka sõpradelt ning gruppidest mille liige oled. Peaksid Sind edasi aitama oma eesmärkide poole püüdlemisel. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset neljandas ning kümnendas majas. Alateadlikud emotsionaalsed traumad võivad pidurdada Sind edasi liikumast karjääris. Pead nendega tegelema, et teha järgmine hüpe. Võimalik, et ka võimumängud ja võitlus perega või vanematega. Raskem mõjutus võib tekitada tunde, et justkui pere oleks Sinu karjääri eesmärkide vastu. Või püüavad Sind teisele teele suunata kui Sa ise tahaksid minna.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks kaheksandas ja kümnendas majas. Partneri ressursid või partner ise võib Sind toetada mõne ideega, mis aitab Sind karjääris edasi. Või saad infot mõnelt tervendajalt. Kuna kombinatsioon vihjab jällegi emotsionaalsetele traumadele siis näen, et võiksid leida siin neile ka lahendusi. Mis siis omakorda viivad Sind maailmas edasi. Samuti võivad ülemused Sind oma nõuga aidata. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset kolmandas ja üheksandas majas. Alateadlikud mõtted, mis võivad põhjustada negatiivseid emotsioone. Need on seotud optimismiga (või selle puudumisega) oma tuleviku suhtes. Võib ka esineda vaidlusi ning võimuvõitlust õpetajatega, mentoritega, või isaga. Kuna Sina Skorpion tead kõige paremini, mida tähendab transformatsioon siis on oluline, et kasutad seda aega ka oma mõtete üle vaatamiseks. Kas on liiga negatiivsed? Kas need põhjustavadki pessimismi oma elu ning tuleviku suhtes?

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks seitsmendas ja üheksandas majas. Partner või äripartnerid võiksid aidata Sul näha midagi või tuua Sinuni infot, mis võimaldab Sul tulevikku näha positiivsemalt. Või oma nõu ja jõuga toetada Sinu tuleviku plaane. Kui Sul on väga sügavad partnerid või lähed mõne nõustaja juurde siis kuuled seal infot, mis aitab Sul uskumussüsteeme muuta selliselt, et oled elu suhtes optimistlikum. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset teises ja kaheksandas majas. Teemaks on kindlasti Sinu ning partneri ressursid. Võimalik võimuvõitlus teemadel, et kuhu raha ning kuidas kasutada? Või tahab üks pool mõjutada teist kuidas neid ressursse paigutada. Ka Sinu enda sügavam väärtus on siin teemaks. Võimalik, et mõjutuse ajal on seda raskem näha. Või märkad siin pigem negatiivset. Perioodil on Sul võimalik näha enda sisse sügavamalt, et mis seal täpselt toimub ning pärast teha vajalikud korrektuurid. Teiste jaoks võib esineda probleeme ka aktsiaturgudel, maksudega või kindlustusega.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks kuuendas ja kaheksandas majas. Uued harjumused dieediga, tervisega, trenniga või info töökaaslastelt aitavad Sul leida lahendusi ülal mainitud raskematele teemadele. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset esimeses ja seitsmendas majas. Võimalik, et proovid oma partnerit kontrollida või mõjutada. Samuti ka äripartnerlustes ning üleüldiselt suhetes. Oled liiga kontrolliv teiste suhtes. Pead laskma neil elada oma elu nii nagu nemad seda soovivad. Kui laskud võimumängudesse partneritega siis pikas perspektiivis aitab see Sul näha enda kontrollivamat poolt ja seda hiljem siis muuta.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks viiendas ja seitsmendas majas. Sinu loovad hobid ning lapsed võiksid aidata tuua lahendusi konfliktidesse, mis võivad partneritega aset leida. Rääkimine on siin kindlasti oluline. Väljenda ennast selgelt siis lahenevad mängud partneritega samuti lihtsamalt. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset kaheteistkümnendas ja kuuendas majas. Sinu alateadvus ning tervis on omavahel konfliktis. Miski, mida oled kaua endaga kandnud ei anna rahu ja see võib mõjutada ka üldist enesetunnet. Varjatud vaenlased kes õõnestavad Sinu positsiooni töö juures on samuti teemaks. Sinu loovad ideed töö juures võivad takerduda kõrgemal sfääris või mõni suurema võimuga tegelane (keda Sa ei pruugi ise teadagi) on Sinu ideedele vastu.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks neljandas ja kuuendas majas. Suhtlemine ja info vahetamine kodus ning perega aitab Sind töö juures olevate raskemate teemadega. Või ka tervist puudutavat infot on Sul nüüd võimalik hankida, mis peaks Sind aitama. Hoia oma silmad ja kõrvad lahti, Sinuni jõuab info, mis Sind edasi aitab!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päikese opositsioon Pluutoga leiab Sinu jaoks aset üheteistkümnendas ja viiendas majas. Sõbrad ning grupid, mille liige oled võivad segada (olla konfliktis) romantiliste partnerite või lastega. Samuti on oluline mainida, et sõbrad võivad alla suruda või proovida kontrollida Sinu eneseväljendust. Raske on uskuda oma eesmärkide saavutamisesse antud perioodil. Tundub nagu poleks sellest jõudu või võimekust.

Merkuuri sekstiil Uraaniga toimub Sinu jaoks kolmandas ja viiendas majas. Saad head infot ja nõu internetist, lähisugulastelt, naabritelt, kes aitavad Sind eesmärkide poole oma nõu ja jõuga. Kindlasti hea kombinatsioon, mis võiks Sind abistada äri tegevuse edendamisel. Eriti kui oled enda ettevõtte omanik.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame uut nädalat nagu eelmise lõpetasime, Kuu paikneb ambitsioonikas Jääras. Nädala keskel on Kuu oma parimas positsioonis Sõnnis ning lõpetame nädala infot koguvas ja vahetavas Kaksikutes.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

11.07 laupäeva hommik – 13.07 esmaspäeva pärastlõuna – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

13.07 esmaspäeva pärastlõuna – 16.07 neljapäeva varahommik – Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järgi.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

16.07 neljapäeva varahommik – 18.07 laupäeva pärastlõuna – Kuu liigub nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt toob Marsi liikumine Jäära endiselt vajalikku turgutust Tule elemendile. On üldiselt rohkem jaksu uute asjadega alustada. Meid aitab ka suur osakaal Kardinaalsetes tähemärkides, rohkem tegevust ning toimetamist peaks nüüd olema võimalik.

Vee ja Maa energia on ülekaalus. Asjade säilitamine ning emotsioonidega ühenduse saamine peaks endiselt toetatud olema. Negatiivse poole pealt näen siin emotsioonidest kinni hoidmist ning liigset emotsionaalset suhtlemist.

Õhku on hetkel vähem. Uusi ideid on momendil raskem kätte saada ning vähem soovi sotsiaalsetes olukordades viibida. Õnneks on Veenus nüüd retrograadist väljas ja turgutab meie intellektuaalset ning sotsiaalset tungi Kaksikutes.

Väga sarnane seis võrreldes eelmise nädalaga.

Tuleks muidugi arvestada, et korraga on neli planeeti retrograadis. Asjad võivad veel venida, peame tegelema erinevate probleemidega/projektidega, mis on justkui meie jaoks “tagasi tulnud”. Üldiselt liiguvad asjad aeglasemalt.

Merkuur liigub retrograadist välja! Hakkame nägema töö vilju ning tulemusi aladel, mida mainisin üleeelmise nädala horoskoobis. Viska uuesti pilk peale ja vaata kas tegelesid antud teemadega.

Aspektide poole pealt oleme samuti sarnases seisus nagu eelmisel nädalal. Juba mainitud aspektid ning mõjutused kehtivad ka veel sellel nädalal. Loe ka meenutuseks eelmise nädala horoskoopi siit.

Merkuuri kvadraat Marsiga – suhtlemine on üldiselt agressiivsem ning äkilisem. Kiired sõnad, mis on kohati läbimõtlemata. Peaksid ette vaatama autoroolis ning seal rahulikult reageerima. Liikluses võivad tekkida mõned ärevamad momendid.

Antud mõjutus ergutab ka meie äritegevust, aga peaksid liigse agarusega ette vaatama. Eriti suhtluses uute potentsiaalsete äripartneritega. Või kui lähened neile.

Üldiselt toob see küll kiireid mõtteid ning ergutab meid tegutsema, aga hinda olukorda rahulikult. Enne mõtle ja siis ütle!

Marsi sekstiil Veenusega – positiivne aspekt, mis elavdab meie teenimisvõimalusi. Kiired viisid kuidas teha raha ning kohe nende suunas ka liikumine. Keha liigutamine hea, võiks tuua tulemusi ilu vallas. Ehk siis soovid hea välja näha, mine tee trenni ning liiguta ennast! Suhete osas samuti aktiveerimine. Nii äri kui ka isiklikud suhted. Oleme seal aktiivsemad, võtame ise ühendust, suhetes rohkem vitaalsust ja energiat. Ajame justkui partnereid aktiivsemalt taga…Oluline on antud mõjutusega mõista, et energia tahab meie aktiivset osalemist. Ehk peaksid ka ise näitama initsiatiivi nii suhete ja partnerluste osas. Kui ka raha teemadel.

Võta ise midagi aktiivselt ette. Suhtle, küsi, võta ühendust. Ja kui näed võimalusi kuskilt lisaraha teha siis kasuta neid “juhuseid”.

Päikese opositsioon Jupiteriga (tugevam nädala esimeses pooles) – kuigi tegemist on raskema mõjutusega (opositsioon) on mängus Jupiter. Isegi raskemad aspektid Jupiteriga pole nii hullud (kui näiteks võrrelda Marsi või Saturniga). Antud mõjutus võib suurendada meie ego ning isegi liigselt seda paisutada. Arvame, et oleme paremad kui tegelikult oleme. Hindame oma loomise võimeid kindlasti üle. Üks olulisi kohti antud aspektiga on oma arvamuse pealesurumine, olles samal ajal väga dogmaatiline. Arvamine, et ainult meie arvamus on just see õige ning isegi “parem”.

Olge ettevaatlikud enda arvamuse jõulise peale surumisega ning teadke, et ka teised võivad seda liigselt teha.

Päikese opositsioon Pluutoga – võimumängud inimestega (enamasti meestega), kes on meist kõrgemal positsioonil. Näeme ka nende isikute tegelikke motiive. Nad võivad oma võimu demonstreerida ja mitte kõige meeldivamal viisil. Isiklikult tasandil võib antud mõjutus tunduda nagu poleks usku oma loomise võimesse. Või usk iseenda jõudu tundub kadunud. Mõjutus on hea, et vaadata sügavamale ning transformeerida oma jõuetus sügavaks sisemiseks jõuks. Selle töö vilju saame näha loodetavasti siis kui Päike teeb mõne aja pärast trigooni Pluutoga.

Merkuuri sekstiil Uraaniga (tugevam nädala teises pooles) – innovaatilised ideed ning uudne info, mis meieni jõuab on antud positiivse mõjutuse peamiseks teemaks. Mõtted saavad turgutust Uraanilt ning mõtleme futuristlike ning ühiskondlike teemade peale. Hea aeg intellektuaalseks tööks ning vasaku aju poole kasutamiseks. Antud mõjutusega võivad paljud ideed ning suurem osa info meieni jõuda läbi tehnoloogia. Internet, arvutid, nutitelefonid jne.

Oleme intensiivse suvise varjutuste perioodi läbinud. Aasta on küll tormiline, aga mõni hetk võiks üldises plaanis tulla nüüd rahulikum kuni sügisel algava Marsi retrograadini. Kuna sündmus, mis sügisel aset leiab on suur ning oluline siis kirjutan retrograadist veel eraldi. Hetkel tasub olla tänulik, et saime esimesest varjutuste perioodist läbi ning liigume edasi!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top