Nädala horoskoop 19.juuli – 26. juuli 2020

Siin on Sulle juuli kolmanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liigub oma koju Sinu viiendasse majja. Tunned uut loovat tungi ning uued ideed tulevad loovates projektides. Kui tegeled ettevõtlusega siis ka seal. Tunned vajadust rohkem nautida ja lõbutseda. Esineda ning tähelepanu keskpunktis olla. Väljendad ennast julgemalt ning enesekindlamalt.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Enne kui saad vabalt jälle looma hakata võivad tekkida vastasseisud ülemustega, kes Sinu tegutsemist piiravad. Või seisad vastamisi mõne organisatsiooniga, kes Sulle kaikaid kodaratesse loobivad. Kohustused töö juures ei lase Sul nädala alguses ka lõbutsemisele keskenduda. Pead oma kohustusi täitma! Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike liigub oma koju Sinu neljandasse majja. Tunned ennast kodus energilisemalt. Emotsioonid saavad positiivse laengu. Tahad perekeskis lõbutseda ning tähelepanu keskpunktis olla. Võtad perega koos ette mõne mängu. Kuna emotsionaalne pinnas on tugevam siis tunned ennast ise samuti enesekindlamalt.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Mõni õpetaja või mentor kritiseerib Sinu kommunikatsiooni võimeid või oskuseid üldiselt. Või on ütlemist isaga. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päike liigub oma koju Sinu kolmandasse majja. Suhtled julgemalt väikestes gruppides näiteks töö juures ja internetis. Oled seal enesekindel ning tahad olla nendes keskkondades tähelepanu keskpunktis. Päikese liikumine kolmandasse toob kindlasti kaasa ka loovate mõtete suurenemise. Üldiselt on mõtted kindlasti optimistlikumad ning saavad Päikese tulekuga pisut turgutust raskematest mõjutustest, mis mujal kestavad.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Partner või keegi võimsamal positsioonil võib olla takistuseks Sinu plaanidega. Just raha teemadega. Või ütlevad nad Sulle midagi, mis paneb Sind kahtlema oma väärtuses. Võib ka tunduda, et pole võimalik saada just neid asju, mida tegelikult soovid. Teatud blokeeringud on ees. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päike liigub oma koju Sinu teise majja. Enesekindlus saab siin positiivselt mõjutatud. Tunned ennast ise julgemalt ja kindlamalt. Päike teises võiks tuua ka mõned uued ja loovad ideed finantsidega. Kindlasti ka soovi kulutada ilusatele asjadele ning lubada endale mõne uhkema eseme. Sinu enesekindlus tõmbab ka neid asju ligi. Tunned soovi oma raha asjadega iseseisvamaks saada.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Paariline, partner või äripartner võivad Sind ennast kritiseerida. Või pidurdada Sinu hoogsaid plaane. Samuti võib seda ette tulla teistes suhetes. Keegi ütleb midagi või mõni kohustus suhetes on pinnuks silmas. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päike liigub oma koju Sinu esimesse majja. Lõpuks ometi Lõvid! Päike on jõudnud Teie koju ja saate jälle särada. Eriti viimane kuu enne sünnipäeva on tihti raske, vähem energiat ning pigem iseenda sügavustesse vaatav. Nüüd saate olla just täpselt seal kus Teile meeldib, tähelepanu keskpunktis. Tunned kindlasti energia suurenemist ning jaksu ja usku iseendasse on jälle rohkem. Sisemine vaatlus eelmisesse aastasse on läbi saanud ning saad uue hooga jätkata ja minna vastu oma uuele aastale!

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Mõni töökaaslane või kohustused töö juures ei lase puhata. Tunned, et on vähem jõudu ja jaksu. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päike liigub oma koju Sinu kaheteistkümnendasse majja. Kuu aega on Neitside jaoks tagasi vaatamise periood. Energiat on vähem ning kes saab see puhkab. Aeg on Sulle antud, et hinnata eelmist aastat ja vaadata iseendasse. Kas oled õigel teel? Mida tahaksid teisiti teha? Kas tegid need asjad ära, mida soovisid? Kui ei jaksa väga palju järgneva kuu jooksul ette võtta siis anna parim, et enda vastu sõbralikum olla. Augusti lõpust algab jälle Sinu aeg ja saad tähelepanu keskpunktis olla.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Romantilised partnerid või lapsed ei lase Sul tegeleda pika aja eesmärkide ning unistustega. Rohkem kohustusi nendega ning pole aega ka sõpradega aega veeta. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päike liigub oma koju Sinu üheteistkümnendasse majja. Toob rohkem aktiivsust Sinu unistustesse ja eesmärkidesse. Antud mõjutus võib kindlasti ka sissetulekuid suurendada. Kui õnnestub sõpradega aega veeta siis oled nende keskis julgem ja enesekindlam. Tahad esineda ning tähelepanu keskpunktis olla. Üldises pildis võtad ette samme, et liikuda oma eesmärkide suunas ja teed seda julgemalt!

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Kohustused kodus ning perega ei lase Sul karjääriga tegeleda nii palju kui seda sooviksid. Pead sellest aru saama ning ajama asjad kodus korda. Mõni negatiivsem emotsioon lapsepõlvest võib samuti Sinu tähelepanu soovida. Tänu millele on raskem tegeleda välismaailmaga. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päike liigub oma koju Sinu kümnendasse majja. Aktiveerib Sinu karjääri ning sotsiaalsel redelil ronimise püüdeid. Peaksid saama avalikult esineda ja nautida tähelepanu inimeste keskel. Mõne Skorpioni jaoks tähendab see lihtsalt näiteks töö juures võimalusi särada ja korda saata midagi, millega ülemustele muljet avaldada. Võtad karjääris julgelt ette ja tunned ennast enesekindlamalt.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Mõni sugulane, õde-vend, tiimikaaslane kritiseerib Sinu uskumusi või Sind ennast. Isegi Sinu tulevikuplaanid võivad neile ette jääda. Positiivse poole pealt toob see Sind maa peale ning saad plaanid uuesti üle vaadata. Aga võid hakata kahtlema ka iseendas. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päike liigub oma koju Sinu üheksandasse majja. Oled üldiselt optimistlikum ning enesekindlam oma tuleviku suhtes. Päike aktiveerib ka soovi reisida ning suhelda välismaalastega. Kui oled õpetaja või õpilane siis saad särada või olla tähelepanu keskpunktis. Mõne Amburi jaoks, kes parajasti mõnda kursust alustab võib olla samuti aktiivne aeg.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Ressursside nappus või sisemise väärtuse puudumine võib tekitada mõne raskema emotsionaalse hetke. Uskumused, mis on pere juurtega kaasa tulnud takistavad Sind ennast emotsionaalselt hästi tundmast. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päike liigub oma koju Sinu kaheksandasse majja. Tegeled raha asjadega ning oled huvitatud esoteerikast. Antud mõjutus võib tuua rahalisi sissetulekuid. Eriti kui tegeled investeerimisega või Sinuni jõuab raha klientidelt. Kuna tegemist on ka emotsionaalse majaga siis toob Päike Sinu emotsioonidesse optimismi ning ka seksuaalne elu saab turgutust.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Võid ise olla kriitiline enda suhtes või näiteks partnerite poole vaadates. Partnerite ning Sinu plaanides/arusaamades võib olla erimeelsusi. Hea oleks rahulikult neid hinnata ja vaadata kas saate midagi muuta. Võid ka ennast kehvemini tunda, mis takistab Sul avalikkuse ees olla. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päike liigub oma koju Sinu seitsmendasse majja. Aktiveerib küll Sinu suhteid, aga vaata ette liigse isekusega oma partnerlustes. Päike seitsmendas tahab, et kogu tähelepanu oleks suhetes just temal. Aga samal ajal tahavad seda ka kõik teised. Sinu puhul veidi keerulisem mõjutus. Siiski tunned ennast suhetes ja avalikkuse ees enesekindlamalt.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Alateadlikud takistused pidurdavad Sind töö juures. Kohati võivad isegi tervist ning söögiharjumusi mõjutada. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päike liigub oma koju Sinu kuuendasse majja. Oled töö juures aktiivne ning saad särada mõne saavutusega. Naudid seal teiste tähelepanu ning loodetavasti saad ka mõne ettevõtmisega hakkama. Mõni hea ja uus loov idee aitab Sul toitumist ning tervist parandada. Sul on ka rohkem energiat, et tegeleda trenni ning igapäevaste tegevustega.

Samal ajal opositsioon Päikese ning Saturni vahel tõmbab Sinu hoogu maha nädala alguses. Mõni sõber või inimene internetis kritiseerib Sinu eneseväljendust ning loomingut. Kohustused oma eesmärkidega segavad aja veetmist romantiliste partnerite ja lastega. Tuleks meeles pidada, et mõjutus on ajutine ning nädala lõpus peaksid saama ennast vabalt väljendada.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Lõpetasime eelmise nädala Kuuga Kaksikutes ning nädal algab Uue Kuuga Vähis. Nädala keskel on Kuu Lõvis ning Neitsi tähemärgis. Lõpetame nädala Kuuga seltskondlikus Kaaludes.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

18.07 laupäeva õhtu – 21.07 teisipäeva varahommik – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega ajaviitmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolivamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

21.07 teisipäeva varahommik – 23.07 neljapäeva hommik – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

23.07 neljapäeva hommik – 25.07 laupäeva varahommik – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

25.07 laupäeva varahommik – järgmise nädala algus – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt liigub Päike nädala lõpus Tule elementi. Turgutab meid kõiki ning energiat tuleb juurde. 

Kardinaalsust on samuti piisavalt. Üldiselt tähendab see seda, et tegevust on meie eludes rohkem.

Üldine tasakaal on üpris hea. Ainult Õhu elementi vähem. Uusi ideid ning sotsiaalset suhtlemist napib. Õnneks siiski Veenus ning Rahu laenavad ka sinna oma mõjutuse Kaksikutes.

Nädala lõpus peaks meil jaguma nii energiat, et alustada uute projektidega (mille jaoks on ka Uue Kuu periood hea). Kui ka lõpetada ning uuendada vanu, käimasolevaid projekte. Pärast Merkuuri retrograadist välja tulemist, peaksid asjad üldiselt hakkama kiiremini liikuma.

Päike liigub Lõvisse – Lõvi hooaeg on saabunud! Kindlasti tähendab see energia suurenemist. Soovi lõbutseda, käia väljas, veeta aega lastega, külastada erinevaid meelelahutusasutusi. Oluline on Lõviga mõista, et ta on ka meie loomulik intelligents. Anded, mis meile on kaasa antud. Aeg on paljude jaoks jällegi särada ning olla tähelepanu keskpunktis. Päike on oma kodus ning tugevas positsioonis. Iidsete astroloogide jaoks tähendas Päikese liikumine Lõvisse ka spirituaalse või vaimse aasta uut algust. Samuti saavad turgutust meie loomeenergiad.

Merkuuri kvadraat Marsiga – suhtlemine on üldiselt agressiivsem ning äkilisem. Kiired sõnad, mis on kohati läbimõtlemata. Peaksid ette vaatama autoroolis ning seal rahulikult reageerima. Liikluses võivad tekkida mõned ärevamad momendid.

Antud mõjutus ergutab ka meie äritegevust, aga peaksid liigse agarusega ette vaatama. Eriti suhtluses uute potentsiaalsete äripartneritega. Või kui lähened neile.

Üldiselt toob see küll kiireid mõtteid ning ergutab meid tegutsema, aga hinda olukorda rahulikult. Enne mõtle ja siis ütle!

Marsi sekstiil Veenusega – positiivne aspekt, mis elavdab meie teenimisvõimalusi. Kiired viisid kuidas teha raha ning kohe nende suunas ka liikumine. Keha liigutamine hea, võiks tuua tulemusi ilu vallas. Ehk siis soovid hea välja näha, mine tee trenni ning liiguta ennast! Suhete osas samuti aktiveerimine. Nii äri kui ka isiklikud suhted. Oleme seal aktiivsemad, võtame ise ühendust, suhetes rohkem vitaalsust ja energiat. Ajame justkui partnereid aktiivsemalt taga…Oluline on antud mõjutusega mõista, et energia tahab meie aktiivset osalemist. Ehk peaksid ka ise näitama initsiatiivi nii suhete ja partnerluste osas. Kui ka raha teemadel.

Võta ise midagi aktiivselt ette. Suhtle, küsi, võta ühendust. Ja kui näed võimalusi kuskilt lisaraha teha siis kasuta neid “juhuseid”.

Päikese opositsioon Saturniga – Saturn pidurdab siin päikest ning energia võib olla korraks madalam. See on aeg kui on keerulisem luua. Erinevad takistused seisavad meil ees, regulatsioonid ning blokeeringud, mis võtavad meie loomise tuhinat maha. Tahaks nagu edasi liikuda ning oma loomingu maailmasse paisata, aga miski seisab ees. Tihti on selleks mõni vanem inimene või lause suurem organisatsioon, mis tegeleb erinevate regulatsioonidega. Nii võidki antud mõjutuse ajal põrgata inimestega, kes on Sinust võimukamal positsioonil või ei lase Sul enda loomingut maailmasse tuua. Või juhivad tähelepanu sellele, et Sul on vaja veel midagi muuta.

Veenuse kvadraat Neptuuniga – raskem aspekt. Samal ajal kui Marsiga aspekt toob raha tegemise võimalusi siis Neptuun tahab seda kulutada. Ja kulutada asjadele, mis pole kõige mõistlikumad. Kahjuks ka alkohol jms ained käivad siia alla. Vaadake nendega ette! Liigne nautlemine nii söögi kui ka alkoholiga, kulutamine valedele asjadele, kui ka lisaks veel suhtes illusioonid ning moonutused. Võimalik, et lubate rohkem kui saate pakkuda. Või siis on peas „roosad prillid“, et milline see suhe või partnerlus on. Kainet mõistust ja tasakaalu oma tarbimistes vaja!

Paljud mõjutused eelmistest nädalatest kestavad siiani. Mine loe eelmise nädala horoskoopi siit ning üle eelmise nädala oma siit.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top