2019 aasta detsembri horoskoop

Nädala horoskoop 9. detsember – 15. detsember 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu lähisuhtes on pingeid ning peaksid nende lahendamiseks selle inimesega rääkima. Kasuta seda võimalust, et vaadata üle minevikus tehtud vead ning tuvastada, mis läks valesti. See aitab leida lahenduse, mis viib teid mõlemaid järgmise aasta suunas positiivselt ja optimistlikult. Mõned sinu eesmärgid on alles kaugel horisondi taga. Nendeni jõudmine võib veel kaua aega võtta, aga neid pidevalt silmis hoides jõuad lõpuks ka võiduni.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Külalised on sinu kodus teretulnud, aga kohati on sul tunne nagu sul ei oleks enda jaoks üldse aega. Lisaks sellele, et hoolitsed oma lemmikinimese eest, pead aega loovutama ka nõudlikule sugulasele. Kasuta seda võimalust, et mõned ülesanded oma pereliikmetele edasi anda. Natuke oma mineviku lootuste ja unelmate peale mõeldes taipad, et kuigi need ei ole veel käes on nad sinu jaoks sama olulised nagu alati.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Mida rohkem energiat suudad käesolevatele projektidele suunata seda kergem on sul nendega toime tulla. Võib-olla päevad oma igapäevast rutiini muutma selleks, et kaitsta oma tervist. Uus treeningkava parandab sinu füüsilist ja vaimset tervist. Rämpstoidu vältimine ja korralikult magamine võib olla samuti kasulik. Tööl valmistab sulle rõõmu lõbus atmosfäär. Nüüd on hea aeg veenmaks teisi, et nad peaksid sinu ideed uuesti üle vaatama.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Sa kahtlustad ühe oma kolleegi motiivide siiruses. Kui sa arvad, et nad võivad sinu eest midagi peita või kui sa tajud, et nendel on mingisugune varjatud külg, siis usalda oma instinkte. Äri- ja rahaasjadega seoses hoia kaine mõistus. Sa loodad uut asja käsile võttes parimat, aga oled ühtlasi valmis ka halvimaks sest tead, millised on riskid. Parem on proovida, kui mõelda terve ülejäänud elu, et mis oleks võinud olla.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Võimalik, et pead olema kannatlik sest sa ei saa enne järgmist aastat teada mis on sind huvitava koosoleku, diskussiooni või ettepaneku tulemus. Kui see teema on sinu jaoks oluline siis hoia kõrvad ja silmad lahti. Mõned inimesed on nii laisad ja aeglased, et see paneb sind lausa valust oigama. Kõigil on omad nõrgad momendid ning pisut kaastunnet on parem ülesse näidata, kui esitada ultimaatumeid.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kui sa ei ole uuest suhtest või hobist viimast võtnud siis nüüd võib selleks sobiv aeg käes olla. Kui oled tõesti huvitatud kellegi tundma õppimisest siis kutsu neid reisile. Suuna energia  tegevustesse, mis sind stimuleerivad, et tuju tõsta. Eakam sugulane võib olla vastu sinu tulevikuplaanidele. See võib olla hea moment oma perega maha istumiseks, et seletada, mis on sinu plaanid tuleviku jaoks.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Ühised ettevõtmised tuleb lahendada enne aasta lõppu. Siis kui asjad on läbi arutatud saad sa alles teha pikaajalisi plaane. Oled veendunud, et pead järgmise aasta ette võtma nii, et kõik suhteprobleemid on klaaritud. On käes hea aeg lahtiste otsade sidumiseks ning käest ära asjade joonde ajamiseks. Vabasta ennast materiaalsest ja emotsionaalsest pagasist ning uus energia siseneb sinu maailma.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lähened oma elus ühe peatüki lõpuni. Võimalik, et teed seda olude sunnil või tahtlikult, aga liigud vanade kohustuse juurest eemale. Kuigi meelsasti võtaksid kohe midagi uut käsile siis oleks mõistlik võtta natuke aega asjade kaalumiseks. Tahad avastada maailma, mis on sinu jaoks uus, aga ära liiga palju rutta. Reisimine on nauditavam, kui võtad kellegi endaga kaasa.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Vead ja mured, mis praegu aset leiab, saab süüdistada sinu tähelepanu hajumisega. Sinu mõtted on mujal sest üritad mõista mõnda suhet, sündmust või rasket olukorda. Keegi, kes tavaliselt sind aitab ei ole praegu sinu jaoks saadaval.  Sa ei ole päris kindel, miks sa neid ei usalda, aga on oluline, et usaldaksid oma vaistu. Kui miski tundub sind ümbritsevate inimeste juures kahtlane siis on kindlasti ettevaatlik, kui ise räägid.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Jää oma harjumuste juurde kui tahavad progressi saavutada. Ükskõik kui sõbralikud teised inimesed on siis elu on hoopis teistsugune, kui sa ei pea nende arvamusi kuulama või seletama, miks sind nende nõuanded ei huvita. Rahuldust pakub ühe töö lõpetamine, mille jaoks nüüd aega saad kulutada. Oled oma tööd teinud nii hästi kui võimalik ning heakskiit tuleb nendelt kes on olulised.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Ei ole olemas paremat aega kui praegu, et üle vaadata oma suhted, elu ja pühendumused ning vaadata neid just nii nagu nad tegelikult on. Tavaliselt käid sa vooluga kaasas, aga miski paneb sind praegu toppama ja hoolikamalt asju plaanima. Aasta lõpus tehtud otsused, mis on mõeldud parandama sinu rahalist olukorda, peaks olema tulusad. Tunned, et sul läheb hästi ning seda on näha ka sinu suhtumisest elusse ja teistesse inimestesse.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Oled hiljuti kogenud palju ärevust ning rahulikuma elu proovimine võib olla suureks abiks. Tühjenda oma kodu ja töökoht üleliigsetest asjadest. Kui juba asja kätte võtad siis eemalda oma elust ka emotsionaalne pagas. Kui lahendamata konflikt on seadnud varju mõne lähedase suhte kohale siis asu ise asja klaarima. Vahet pole kas tegu on töösuhte või millegi palju lähedasemaga, rääkimine võimaldab sul ellu tagasi tuua harmoonia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top