nädala horoskoop

Nädala horoskoop 16. detsember – 22. detsember 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Oled alati rahutu, kui elu on liiga aeglane. Projekt, mida seni nautisid, on kaotanud oma hoo. Kasuta ära oma loovust ning leia viis, et see olukord lõpetada. Inimesed hakkavad sinu ideid omaks võtma ning see lisab erinevatesse grupiprojektidesse entusiasmi. Aasta plaanide hulka võivad kuuluda reisimine, uue spordiga alustamine või uute oskuste omandamine. Olenemata sellest, kas tegu on impulsiivse ideega või millegagi, mida oled juba tükk aega plaaninud, võta see kindlasti kätte, et eesmärgini jõuda.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kui oled mõelnud millegi uue proovimise peale siis anna minna. Ära korruta endale, et sa ei suuda raske ülesandega hakkama saada enne, kui oled ära proovinud. Lojaalse sõbra toetus tuleb sulle kasuks. Töös ja rahaasjades väldi kiusatust segada ennast kellegagi, kes tundub sulle ebasiiras või kellele ei saa loota. Usalda oma instinkte. Mõtle enne järele, kui pikaajalisele lepingule alla kirjutad.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kui sa oma närvilise energia jaoks väljundit ei leia võid muutuda väga rahutuks ja ärrituvaks. See võib panna sind tegema väga ebapraktilisi otsuseid. Pikk jalutuskäik, külastus jõusaali või mõne ühise projekti kallal töötamine hoiab stressi eemal. Oled valmis viima käiku mõned muutused kodus. Üks sinu vanem sugulane keeldub loobumast sellest, mis on juba tuttav. Lase sümpaatsel sõbral enda eest rääkida.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Tihe koostöö inimesega, kellest pead lugu ja keda imetled, toob häid tulemusi. Ühine koostööprojekt on tugevuse allikas ning sulle annab energiat sinu kaaslase dünaamiline isiksus. Te mõlemad jagate mitmeid huvisid ning imetlete üksteise talente. Reis kohta kus sa kunagi varem ei ole käinud jätab sinusse sügava spirituaalse jälje. Deja vu tunne teeb sellest rikastava kogemuse, mida sa kindlasti ei unusta.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sul on tulevase aasta jaoks olemas üldine plaan. Nüüd on aeg detailid ka ära täpsustada. Vaimselt oled sa tippvormis ning kui sa lõpuks saad aru, mida sa täpselt teha tahad, hakkad sa asjadele peale suur