nädala horoskoop

Nädala horoskoop 16. detsember – 22. detsember 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Oled alati rahutu, kui elu on liiga aeglane. Projekt, mida seni nautisid, on kaotanud oma hoo. Kasuta ära oma loovust ning leia viis, et see olukord lõpetada. Inimesed hakkavad sinu ideid omaks võtma ning see lisab erinevatesse grupiprojektidesse entusiasmi. Aasta plaanide hulka võivad kuuluda reisimine, uue spordiga alustamine või uute oskuste omandamine. Olenemata sellest, kas tegu on impulsiivse ideega või millegagi, mida oled juba tükk aega plaaninud, võta see kindlasti kätte, et eesmärgini jõuda.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kui oled mõelnud millegi uue proovimise peale siis anna minna. Ära korruta endale, et sa ei suuda raske ülesandega hakkama saada enne, kui oled ära proovinud. Lojaalse sõbra toetus tuleb sulle kasuks. Töös ja rahaasjades väldi kiusatust segada ennast kellegagi, kes tundub sulle ebasiiras või kellele ei saa loota. Usalda oma instinkte. Mõtle enne järele, kui pikaajalisele lepingule alla kirjutad.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kui sa oma närvilise energia jaoks väljundit ei leia võid muutuda väga rahutuks ja ärrituvaks. See võib panna sind tegema väga ebapraktilisi otsuseid. Pikk jalutuskäik, külastus jõusaali või mõne ühise projekti kallal töötamine hoiab stressi eemal. Oled valmis viima käiku mõned muutused kodus. Üks sinu vanem sugulane keeldub loobumast sellest, mis on juba tuttav. Lase sümpaatsel sõbral enda eest rääkida.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Tihe koostöö inimesega, kellest pead lugu ja keda imetled, toob häid tulemusi. Ühine koostööprojekt on tugevuse allikas ning sulle annab energiat sinu kaaslase dünaamiline isiksus. Te mõlemad jagate mitmeid huvisid ning imetlete üksteise talente. Reis kohta kus sa kunagi varem ei ole käinud jätab sinusse sügava spirituaalse jälje. Deja vu tunne teeb sellest rikastava kogemuse, mida sa kindlasti ei unusta.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sul on tulevase aasta jaoks olemas üldine plaan. Nüüd on aeg detailid ka ära täpsustada. Vaimselt oled sa tippvormis ning kui sa lõpuks saad aru, mida sa täpselt teha tahad, hakkad sa asjadele peale suure entusiasmiga. Sõbrad on heas tujus ning sinu sotsiaalelu on elavnemas. Sinu ümbruses liiguvad hämmastavad lood, aga sinu mõistus on võimeline eraldama milliseid neist uskuda ja millised unustada.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Proovida aru saada, kuidas mingi asi tegelikult töötab, on lootusetult raske. Sinu elus on mingi probleem, mille lahendust sa ei paista leidvat, ükskõik kui raskelt proovid. Küsi nõu kelleltki, kes on selles alas teadlik. Tihti on kaks pead paremad, kui üks. Mõtle asjadele, mida sa kindlasti tuleva aasta jooksul tahad korda saata. Võid otsustada suunata rohkem energiat mõne loova tegevuse suunas. Jäta enda jaoks aega, et joonistada, disainida või teha käsitööd. Meeldivad hobid vähendavad sinu elus stressi.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Lähene sotsiaalsetele ja romantilistele plaanidele mõõdukusega. Liiale minnes võivad kaasneda halvad tagajärjed. Oled alati olnud lahke, aga kas keegi kasutab ära sinu head südant? Kohati pead ka enda vajadused prioriteediks tegema. Mõtle hoolikalt oma tervise peale. Väldi rasvasid, alkoholi, kohvi ja suhkrut. Kui sa võitled sõltuvusega siis mida varem sa suudad sellest loobuda, seda parem. Nüüd on sobiv hetk liituda mõne tugigrupiga.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Võimalik, et pead mõned otsused langetama ülikiirelt. Kui on aeg kaaluda plusse ja miinuseid siis saad loota ainult oma vaistule. Kui sa ei ole veel harjunud oma instinkti usaldama siis võid saada positiivse üllatuse osaliseks. Kutse peole annab sulle võimaluse õppida tundma kedagi, kellega sinu kaaslane koos töötab. On see mõistlik? Nähes kui tihedalt nad koos töötavad võib sinus esile kutsuda kadedustundeid, nii et ära hüppa põhjendamatute järeldusteni

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Suru läbi muutused mida oled plaaninud oma töö ja kodu muutmiseks. Sul on häid ideid ning aeg on tulnud, et jagada neid oma sõprade ja perega. Paljud on valmis sinuga uues projektis, skeemis või ettevõtmises kampa lööma. Võimalus oma raha paremini tööle panna on lähenemas. Kas see võib olla võimalus, mida ei tohi maha magada? Pead olema terava mõistusega, et sellest viimast võtta.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu eesmärk kõige alguses peaks olem tõsise töö ära tegemine. Seda on parem teha privaatselt. Koduseid töid on parem teha, kui kedagi sind seal ei sega. Kasuta ära lõbusaid sotsiaalseid võimalusi, aga hiljem. Oled sa vallaline ja otsid armastust? Ära lase uutel romantilistel võimalustel käest. Pead ehk kogu oma julguse kokku võtma ja üle saama tagasihoidlikkusest, aga see võib olla seda väärt.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sinust sõltuv sõber klammerdub sinu külge justkui sa oleksid kivi tormise mere põhjas. Nende nõudmised on hakanud sind kulutama, vaimselt ja füüsiliselt. Kuigi sulle meeldib inimesi aidata siis see on kohati väsitav ning võib olla vajalik tekitada enda ja teiste vahele vaba ruumi. Kas sa teed õigeid otsuseid? Ilmselt tunned nagu sa tahaksid näha tulevikku ja näha mida tulevased kuud endas peidavad. Isegi siis pea meeles, et teadmatus tuleviku suhtes teebki selle põnevaks.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Suhtekonflikt perekonnas vajab hoolikat lähenemist. Teised loodavad sinu kui rahutegija peale. Sa oled alati teiste suhtes olnud väga tundlik ning see aitab sind praegu, et olla taktitundeline ja lahke. Sellega läheb aega, aga lõpuks on kõik osapooled valmis leidma kompromissi. Sul on vaja natuke rohkem infot enne, kui teed olulise otsuse. Võta ühendust sõbra või kolleegiga, kes saab anda õiget nõu. Ära üllatu kui nad paluvad, et nende panus olukorda jääb saladuseks.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top