nädala horoskoop

Nädala horoskoop 16. detsember – 22. detsember 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Oled alati rahutu, kui elu on liiga aeglane. Projekt, mida seni nautisid, on kaotanud oma hoo. Kasuta ära oma loovust ning leia viis, et see olukord lõpetada. Inimesed hakkavad sinu ideid omaks võtma ning see lisab erinevatesse grupiprojektidesse entusiasmi. Aasta plaanide hulka võivad kuuluda reisimine, uue spordiga alustamine või uute oskuste omandamine. Olenemata sellest, kas tegu on impulsiivse ideega või millegagi, mida oled juba tükk aega plaaninud, võta see kindlasti kätte, et eesmärgini jõuda.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kui oled mõelnud millegi uue proovimise peale siis anna minna. Ära korruta endale, et sa ei suuda raske ülesandega hakkama saada enne, kui oled ära proovinud. Lojaalse sõbra toetus tuleb sulle kasuks. Töös ja rahaasjades väldi kiusatust segada ennast kellegagi, kes tundub sulle ebasiiras või kellele ei saa loota. Usalda oma instinkte. Mõtle enne järele, kui pikaajalisele lepingule alla kirjutad.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kui sa oma närvilise energia jaoks väljundit ei leia võid muutuda väga rahutuks ja ärrituvaks. See võib panna sind tegema väga ebapraktilisi otsuseid. Pikk jalutuskäik, külastus jõusaali või mõne ühise projekti kallal töötamine hoiab stressi eemal. Oled valmis viima käiku mõned muutused kodus. Üks sinu vanem sugulane keeldub loobumast sellest, mis on juba tuttav. Lase sümpaatsel sõbral enda eest rääkida.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juun