õnnenumbrid

Nädala horoskoop 17. veebruar – 23. veebruar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Isiklikus elus ja karjääris on sul uus energia, mis võimaldab sul eesmärgid täide viia. Ükski inimene ega asi ei saa sind praegu peatada. Sõpradega väljas käimine aitab sul heas tujus püsida ning sa mõistad, kui toetavad nad on.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sul on kaasasündinud karisma, mis köidab inimesi. Optimismi säilitamine võimaldab sul kõikidest takistustest üle saada selle asemel, et need sind mõjutaksid. Reisimine on ideaalne plaan kui otsid elus uut väljakutset.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sellel nädal leiab aset palju vaidlemist ja arvamuste lahknemist. Keegi arvab, et sa ei suhtu rahaasjadesse piisavalt tõsiselt. Kodus tahad sa asjad liikuma panna, aga teistel on omad ideed. Juriidiliste probleemide asjus otsi abi.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Tunned ennast sõbra poolt reedetuna ning tema nõrgad vabandused ja avalda sulle muljet. Tunned justkui oleksid juba seda kõike varem kuulnud. Kui nad ei ole valmis muutuma siis ehk peaksid sa oma aega veetma inimestega, kellele saab loota ja keda saab usaldada.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Juriidilise või rahalise probleemiga maadeldes tekib sul tahtmine lihtsalt ära kõndida sest teine osapool ei anna järele. Jää kokkuleppes enda osale kindlaks sest vastasel korral võib sinu maine rikutud saada.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sinu päevad on täis rutiini, aga mõned head üllatused on ees. Keegi julgustab sind julgelt käituma ning midagi uut ja ägedat proovima. Meeskonnas koostöö tegemine on sulle meeltmööda sest sulle meeldivad sarnased inimesed.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kohati on sul raske otsuseid langetada, kui kaalul on mitu tegurit. Keegi lähedane soovib tulevikuplaanid selgeks teha ning sina ei kõhkle oma otsuse langetamisel. Mõned asjad on nii erilised, et sul polegi vaja mõelda.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Karjääri teemadel on sul mitu võimalust. Mõned viivad sind tupikusse ja mõned parema tuleviku suunal. Kuula oma lähedase sõbra nõuandeid, mis on teisest perspektiivist.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kodused muutused panevad sind väärtustama perekonda ja juurutatust. Võib-olla tekib huvi uurida oma perekonna ajalugu. Sõber jagab sinuga oma tuleviku plaane, aga sulle tundub, et ehk seab ta endale liiga kõrged eesmärgid.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui sa ei leia vaidluses kompromissi siis pead olema pisut vähem põikpäisem. Kui tahad edasi jõuda pead olema valmis valge lipuga lehvitama. Mõlemad osapooled peaksid olema vastutulelikud.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Rahaasjadega seoses on oodata häid uudiseid. Kui oled viimasel ajal kogunud projekti jaoks raha siis anonüümne annetus lisab sulle julgust. Ära unusta lubadusi, mis oled andnud sõpradele või naabritele, kuna sinu tähelepanu hajub lihtsalt.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Võtad tööl uustulnuka enda tiiva alla. Sinu lahkus saab tasustatud – nad on valmis sind oma sõpradele tutvustama. Oled koduste muutustega rahul kuna see loob uued rutiinid kõikidele osapooltele.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Scroll to Top