neiu otsimas horoskoop

Nädala horoskoop 9. veebruar – 15. veebruar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sul on palju energiat ja oled tujus asjade ära tegemiseks. Sa ei jää mõtlemisega toppama kui kuuled uuest huvitavast projektist vaid hakkad kohe peale. Need kes on sinu ümber leiavad inspiratsiooni sinu entusiasmist ja kirest.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sa saad kõigiga hästi läbi ning nüüd on algamas sinu suhtluses uus peatükk. Sinu õnn teeb pöörde paremuse suunas ning positiivne mõtlemine paneb imesid juhtuma. Ära oma üleliigset raha kiiruga kulutama asu.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sulle meeldib teha mitut asja korraga ning püsid tegusana. Kuigi enamus ajast on see sulle väga sobiv siis praegu vajab suurprojekt, mille tähtaeg on kukkumas, sinu täielikku tähelepanu. Sinu töö võib viia ametikõrgenduseni või tunnustuseni.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Oled saanud aru millised on need muutused, mis pead oma elus läbi viima. Teised sinu ümber on liigselt oma viisides kinni ja ei pruugi sind mõista. Sinu mõtted ulatuvad kaugele ning ootad põnevusega seda, mida tulevik toob.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Kommunikatsioon ja suhted sujuvad ladusalt. Oled hea kuulaja ning oskad ka väga hästi oma enda vaateid propageerida. Liiga palju söömist ja joomist võib sinu kehale halvasti mõjuda. Väldi mõnda aega kõikvõimalike kiusatusi.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Nüüd on hea hetk vanade suhteprobleemidega tegelemiseks kui need pole seni veel tähelepanu saanud. Vaikimine ei ole enam võimalus ning sa pead oma arvamuse tegema avalikuks, et siis kõik osapooled sind mõistaks.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Tunned, et sinu elu on kahe pooluse vahel jagatud. Muudad tihti oma meelt selle asjus, mida ette võtma peaks. Sa ei saa mõlemat korraga ning see võib sinus tekitada viha või segadust. Väljenda oma tundeid läbi kunsti, muusika või luuletuste.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Pead võib-olla mõned plaanid tühistama, et erilise projektiga tegeleda. Jõuad oma eesmärgini ükskõik mida tegema peab. Positiivne mõtlemine annab positiivsed tulemused. See on Universumi viis sind hea mõtlemise eest premeerida.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Usu endasse ning ära sea endale piire. Praegu on julge lähenemise aeg. Reis mida oled tükk aega edasi lükanud tuleks nüüd ära teha. See on siin võimalus kohtuda mõjuvõimsate inimestega, kes võivad sulle väga kasulikud olla.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sa ei suuda peatada ideede voolu oma mõistusesse. Loovad projektid on rohkem tulusad ja põnevad. Pane oma ideed kirja, et sa siis neid ära ei unustaks. Koduse rahvaga pead olema põhimõttekindel kuigi nad ei pruugi sinu otsustest aru saada.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Üks sinu elu aspekt on jõudmas loomuliku lõpuni. Kuigi see teeb sind pisut närviliseks siis tead, et kui elus üks uks sulgeb avaneb varsti ka uus. Elu võib olla igav, kui teed iga päev ühte ja sama, nii et muutus võib vajalik olla.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Väga palju asju on praegu korraga juhtumas ning sa pead olema väga organiseeritud. Ära mine kohe järgmise ülesande juurde kui eelmine on veel lõpetamata. Ära võta midagi rohkem peale ka enne, kui oled vaba.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top