unenägude seletaja juuksed

Nädala horoskoop 20. jaanuar – 26. jaanuar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sind tuntakse spontaanse käitumise poolest, aga sa tahad omas elus kontrolli tagasi võtta. Sind ootab ees suure otsuse tegemine ning sa pead kõiki oma võimalusi ning nende tagajärgi kaaluma. Sinus peitub väga palju nii et ära alahinda oma talente.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Otsid midagi lõbusat ja põnevat. Vestlus sõbra või kaaslasega viib sind uute kogemuste teele. Üllatav boonus saabub täpselt õigel ajal, mis lubab sul teha suure makse ja lõpuks rahuneda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Noorem sugulane on materiaalsed huvid teinud kõige olulisemaks. Pead neid õpetama väärtuste osas. Nad ei ole selle üle õnnelikud, aga kindlasti nad õpivad sinu sõnadest. Sidemed kaugete kohtadega avavad sulle uksi.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Uue väljakutse vastuvõtmine on parim asi mida hiljuti teinud oled. Selle õnne ära kasutamine aitab kaasa sinu karjäärile ja isiklikele eesmärkidele. Sinu positiivne suhtumine ja entusiasm genereerib palju positiivsust sinu ümber ning paneb sind särama.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sulle meeldib olla märuli keskel nii et kui sulle antakse võimalus siis sa kindlasti kasutad seda. Praegune aeg on sinu jaoks väga tegus ning sul on vaja aega, et tähtsad asjad saaksid tehtud.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Teised mõtlevad, et miks sa oma rahaasju saladuskatte all hoiad. Võimalik, et hoiad raha alles erilise reisi või kingituse jaoks. Ükskõik mis põhjus see ka ei oleks, ütle teistele, et nad tegeleksid oma asjadega. Sinu järjepidevus läbikukkuva projekti kallal töötamisel annab tulemusi.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Plaani kohtumine kellegi olulisega enda tutvusringkonnas, et saaksid siis rääkida tööst ja karjäärist. See on mitteametlik vestlus aga see võib viia millegi suureni. Plaanide hulka võivad kuuluda reisid või mõne uue oskuse õppimine.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sõprade või perega keerulisest olukorrast rääkimine tuleb kasuks. Ideede jagamine annab sulle tagasisidet nii et pane tähele, mida räägitakse. Sinu kodune elu hakkab läbima suuri muutusi. Eakamal perekonnaliikmel on tugevad veendumused ning neid peaks kuulama.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

On oluline, et sa oleksid oma rahaga ettevaatlik. Kui lähed poodi siis tee seda üksi, et saaksid keskenduda ning siis saad vältida teiste mõju. Sulle hakkab tunduma, et tööl ei ole enam piisavalt mitmekülgsust ning mõtled, mis muud on maailmal pakkuda.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu pere toetab sinu uut suhet. Need, kes alguses olid asjale vastu, on nüüd ülesse soojenenud. Asjad on lõpuks hakanud minema nii nagu sul vaja on ning uuel suhtel on palju parem võimalus tugevalt jätkata.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kogenud kolleeg annab sulle tööl nõu ning võimaldab sul enesekindlust arendada. Võimalik, et pead reisi vana sõbra juurde ära jätma sest transpordiga on probleeme. Saate ikkagi sidet hoida seni kuni uued plaanid on tehtud.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Veendu, et sul on selge ülevaade kõikidest faktidest enne, kui olulise äri otsuse kuu lõpus langetad. Lähedane suhe on suure stressi all sest keegi ei ole nõus tunnistama, et midagi on valesti. Räägi ja tee kindlaks, et sa ei ole ise midagi valesti öelnud.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top