jaanuari viimane nädal horoskoop

Nädala horoskoop 27. jaanuar – 2. veebruar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kolleegidega koostöö tegemine on väga lõbus sest te rühite kõik kollektiivselt ühise sihtmärgi suunas. Alusta plaanimisega kohe ning muuda oma elu paremaks mitmes aspektis. Sinu perekond ja sõbrad kindlasti toetavad sind.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Paistab, et sind nõutakse nii tööl, kodus kui ka sotsiaalelus. Sinu elu rikastab võimalus võtta osa ühiskondlikest projektidest, mis toovad väikese muutuse asjadesse, mis on sulle väga olulised. Mõtle kuidas omandada uusi oskusi, et oma karjääri edasi viia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Laienda oma silmaringi ning vaheta oma keskkonda. See tuleb kindlasti kasuks. Uued seiklused viivad sinu edu ja õnneni. Kui sinu finantsolukord on raske siis praegused plaanid sellel rindel loovad sinu tuleviku.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Said lõpuks uue projekti jaoks heakskiidu. Püsi organiseeritult ning probleemid, mida juba ootad, saavad lahendatud. Vanade rutiinide muutmine toob sinu elusse värsked tuuled. Plaani mõni perekondlik pidu.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sulle meeldib meeskonnas töötada kuna kõik selle liikmed jagavad sinu vaateid. Väga palju saab saavutada olles praktiline ning kohtudes paljude uute inimestega samal ajal. Kindlasti vaata üle lepingu detailid kui mõtled võtta laenu või teha investeeringut.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Rohkem treenimine mõjutab sinu füüsilist tervist positiivselt. Tööl olles kodus valmistatud toitude söömine aitab sul säästa raha ja süüa tasakaalukamalt. Sõber on sinu vastu väga tänulik, kui teda aitad.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sellel nädalal ei ole ühtegi igavat hetke sest sind ootavad väljakutsed. Loov projekt lubab sul rakendada oma kujutlusvõimet täielikult. Võimalik et tunned ennast hüljatuna lähedase sõbra poolt, aga pead neile andma pisut hingamisruumi.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kodus käib renoveerimine ning sa ei saa väga palju rahu. Kui mõtled kolimisele siis kaalu uueks asukohaks just veeäärset kohta. Sinule tähtsal teemal otsi erapooletut nõu, et sul oleks kindlasti kõige värskem info.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sulle meeldivad väljakutsed aga sulle näib justkui need kes on sinu ümber on kiired alla andma. Kasuta oma optimismi ning sa jõuad kindlasti edukalt lõpuni. Elu ja õnne võti on vaheldusrikkus nii et testi oma võimeid võimalikult laialdaselt.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

See nädal ei peaks koosnema ainult tööst ja mängudest. Vaheta keskkonda, et stressi vähendada. Reisi organiseerimisel võib esineda probleeme, aga lõpuks on see seda väärt sest sul on võimalus rahuneda ning minna seiklema.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Astu mõned positiivsed sammud oma elu muutmise suunas kui sulle tundub, et sinu elu liiga igav ja etteaimatav. Võta paar päeva vabaks, et proovida uusi asju ning taastada oma eluarmastus. Sinu süda ja pea hakkavad õnnest laulma.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Meenutades sõpradega minevikku hakkate koos valjult mõtteid vahetama. Nendel paistab olevat sündmustest teistsugune arusaam ning see võib ka sind mõtlema panna. Ole valmis oma arvamused ümber mõtlema ning vaatama asju nende perspektiivist.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top