veevalaja

Nädala horoskoop 27. aprill – 3. mai 2020

Mida näeb horoskoop ette Sulle sel nädalal? Loe ja saa teada.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sul ei ole aega, et sõpra või sugulast aidata ning tunned, et vead neid alt. Võiksid välja pakkuda mõne teise inimese, kes oleks ehk võimeline aitama. Isiklik väljakutse saab varsti ületatud ning sinu tuju paraneb.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Kolleeg, kes keeldus sind uue projekti alustamisel aitamast on järsku ümber mõelnud. Nüüd kui nad mõistavad, kui edukaks see osutuda võib, soovivad nad ise osa võtta. Võimalik, et pead väikese riski ette võtma.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Ära sunni ennast peole või kogunemisele minema, kui sa ei ole selle jaoks õiges tujus. Sinu elus toimub nii palju asju praegu, et peaksid oma energiat säästma tähtsamate asjade jaoks. Äripartnerluse loomine võib olla väga kasulik.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Ümbritse ennast loovate sõpradega ning see inspireerib ka sind ennast. Proovi vähem unistada, kui sa peaksid tööd tegema. Võimalik, et muidu kaotad oma sihi ära. Ole valmis arutama konflikti perekonnas ning asju klaarima.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Töötad meeskonnas ning väljakutse on sulle hea. Võimalik, et sind ootab ametikõrgendus kuna sinu uus partner aitab sind. Võib-olla pead sõbrale hiljem teene tegema. Nad ei pruugi sellega rahul olla, aga sina ikkagi tunned, et sind on vaja.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sinu enesekindlus on väga suur sest oled alustanud suure projektiga enne, kui teised. Sulle meeldib oma mõistust proovile panna teistega võisteldes. Ära ole üllatunud, kui jääd silma võimsale juhile.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Arvasid, et saad alati loota ühe inimese peale aga seekord abi küsides lükatakse sind tagasi. Selle tõttu peaksid rohkem mõtlema endale ning vähem teiste peale. Perekondlikud tegevused toovad sulle rõõmu.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lahenda keeruline juriidiline või tööalane probleem ning sinuni tuleb palju õnne. Vaata läbi koostöö üksikasjad, et partneriga suhet paremaks teha. Lepingule alla kirjutamine võib tuua pikaajalist turvatunnet.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Lootsid kätte saada testi tulemusi aga pea meeles, et kui uudiseid pole, on see ainult hea. Viivituseks on kindlasti hea põhjus. See on ebameeldiv, aga midagi parata ei ole. Ära sunni teisi inimesi vastuseid andma ning sinu kannatlikkusele tullakse vastu.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sulle ei meeldi kui sinu sõbrad tülitsevad. Sulle meeldib keskkond mis on lõbus ja harmooniline. Tuleb aeg kus sa pead lubama teistel ise oma probleemidega toime tulla, et sa saaksid oma enda elule keskenduda.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Ühisprojekt võimaldab sul arendada oma oskuseid kirjutamises, muusikas ja kunstis. Võimalik, et leiad projekti käigus ka mõned tööalased kontaktid. On hea nädal, et uute sõpradega kampa lüüa.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sellel nädalal kukuvad mõned plaanid läbi ning see paneb sind mõtlema, et kuhu sinu elu peaks minema ning kellega sa seda üldse jagama peaks. Oluline on, et sa kasutaksid seda võimalust oma horisonte suurendada ära maksimaalselt.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top