veenuse retrograad

Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutab

Ülevaade retrograadist

Alljärgnevas artiklis teen ülevaate Veenus retrograadi perioodist. Räägin kuidas see meid üldiselt mõjutab, globaalselt ning lõpus vaatame üle ka kõik tähemärgid ükshaaval. Täpne retrograadi periood kestab 13. mai – 17. juuni.

Artikli alguses kirjeldan retrograadi perioodi üldiselt ning siis jagame perioodi kolmeks. Algus, Keskpaik ja Lõpp ning vaatleme kõiki perioode lähemalt.

Siinkohal on oluline mainida, et igal retrograadi perioodil on „Varju“ periood.  Varju periood kestab ca kaks nädalat enne retrograadi ning 2 nädalat pärast perioodi lõppu. Kogu periood varju perioodidega kokku kestab ca 30. aprill – 1. juuli. Veenus läheb retrograadi Kaksikute tähemärgis.

Lisaks on oluline mõista, et planeet, mis alustab oma retrograadi (seekord Veenus) annab temaga seotud aladel tulemusi just kaks nädalat enne ning kaks nädalat pärast retrograadi lõppu. Isiklikult olen märganud ka suuri sündmusi täpselt retrograadi kuupäevade ümber. Ehk siis seekord 13. mai ja 17. juuni ning päevad seal läheduses.

Veenuse retrograad on äärmiselt oluline just rahaasjadega seotud aladel ning finantsturgudel. Lisaks, retrograadi ajal on tavaline nähtus kui planeediga seotud teemadega on rohkem probleeme lahendada, asjad on lahtised, pole kindlust, rohkem teadmatust. Üleüldiselt kerge segaduse aeg. Lisaks rahale on mõjutatud: suhted, partnerlused, ärisuhted, iluga seotud tööstused, ilu ise, toit, toiduainetööstused, restoranid (kõik mis nendega seonduv), loodus, loodustooted, naised, hääl, heli, disain, kunst, sisemine väärtus, iseenda väärtusest aru saamine.

Veenus on ka kõik, mida me naudime, mis meile elus naudingut pakub. Kõik see tuleb antud perioodil luubi alla. Need alad on meil nö „otse näos“ või nina all ning peame rohkem nendel aladel pingutama.

Väga suur mõju on kindlasti naistele üleüldiselt. Lisaks kõik keda valitseb Veenus. Ehk siis kui Sinu Tõusev märk, Päike või Kuu asuvad kas Sõnnis või Kaaludes. Sellisel juhul pane eriti tähele!

Algus

Pilt: www.astro.com

Kõige olulisem on keskenduda Veenusele ning aspektidele, mis tal teiste planeetidega on. Hetkel ikkagi Veenuse retrograad.

Esimene ning kõige raskem aspekt on kvadraat Neptuuniga. See võib materiaalselt manifesteeruda mitmel viisil. Raha kaotus, raha valesse kohta paigutamine, raha unustamine, või siis mõnele „skämm“ tootele raha kulutamist. Millel võib-olla päris väärtust polegi. Kui arvestame, et Veenus on retrograadis siis ei näe algus finantsturgude jaoks väga hea välja. Ootaks siin korrektsiooni allapoole. Suhetes võib see aspekt tähendada kas ise kellegile suuremate lubaduste andmist kui suudame (või tahame) täita. Või siis keegi partner teeb seda meiega. Illusioonid partneritega ning partnerlustes. Arvame, et keegi on ühtemoodi, aga tegelikult tuleb välja, et hoopis teistsugune. Pange siin tähele. Oluline olla aus ja vaadata asju kaine peaga!

Kauge trigoon Marsiga veel suurendab meie teenimisvõimalusi ning soove, aga juba kauge aspekt, mõjutus vähem tunda. Rohkem aspekte Veenus ei saagi.

Positiivse poole pealt saadavad Pluuto ning Jupiter trigooni päiksele. Meie loovus võiks olla sellel perioodil eriti aktiivne. Tahame ning suudame luua rohkem isegi kui arvestame, et Päike asub veidi aeglasemalt liikuvas Sõnnis. Oluline on siin märkida, et usk oma loome võimesse on suurendatud (Jupiter hoolitseb selle eest). Toetus võiks tulla mees persoonidelt, kes on võimu või kõrgematel positsioonidel kui ise. Inimesed, kes on liidripositsioonidel võiksid saada rahalist toetust või näha oma võimu ning mõju suurenemist. Jupiteri trigoon siin teeb nende meele loodetavasti ka heatahtlikumaks. Selliseks, et nad on võimelised suuremat pilti nägema (Jupiter valitseb heatahtlikkust, kõrgemat teadvust, teadmisi, tarkust). Usun, et nad suudavad seda siis ka maailmas näidata ja energiat ära kasutada inimeste hüvanguks. Lisaks võivad nad rohkem teenida materiaalselt, või ka seda teistega jagada.

Kui tahame positiivsetel radadel jätkata siis võime vaadelda ka laiemat trigooni Saturni ning Päikse vahel. Hea aeg teha tööd, pühendada karjäärile. Selleks on nii energiat kui ka püsivust. Valitsused ning „tavainimesed“ saavad kerge energeetilise turgutuse. Omavaheline suhtlus võiks korraks paraneda. Kahjuks on Veenuse retrograadi ajal diplomaatia vähenenud (nagu ülal mainisin), väga suurt optimismi ma siin kohal üles ei kutsuks.

Uraani ning Saturni kvadraat tasub mainimist. Traditsionaalne „tavainimeste“ valitseja (Saturn) ning modernne masside, suurte gruppide valitseja (Uraan) on siis omavahel 6-kraadilises kvadraadis. Tõlgendan seda kui suuremate piirangute panemist inimestele riikide poolt. Kuna on mõned mõjutused, mis võiksid rääkida ka piirangute vabanemisest siis usun, et tõde asub keskel. Ehk siis osaliselt piiranguid vabastatakse ning osaliselt jäävad need kehtima.

Keskpaik

Pilt: www.astro.com

Veenus on nüüd palju raskemas positsioonis. Endiselt kvadraat Neptuunilt (vaata kirjeldust ülevalt), kvadraat Marsilt ning lisaks veel Päike 8-kraadi kaugusel. Seda nimetame „kõrvatatud“ Veenuseks. See tähendab, et Päike on nii lähedal planeedile, et „kõrvetab“ või siis ka peidab mõned planeedi positiivsed mõjutused. Hetkel siis Veenuse. Ühesõnaga, meil on kõrvatatud Veenus retrograadis, saab kvadraadi nii Marsilt kui ka Neptuunilt (mõlemad keerulised mõjutused)… Keeruline olukord.

Aga vaatame olukorda lähemalt.

Marss toob siia tülid, frustratsiooni ning stressi meie suhetes. Meie suhted sellel ajal on suure pinge all nagunii. Marss lisab siia veel tuld niigi pingelisse olukorda. Vaidlused võivad lihtsalt tekkida. Õnneks Marss on Kalade tähtkujus, veemärgis ning see peaks Marsi tulisust siin veidi pehmendama. Loodetavasti on ka tülid kergemad. Konjunktsioon Neptuuniga muidugi toob ohu, et moonutad fakte või partner moonutab fakte. Või siis keset tüli või pärast ärkate üles ja küsite „Aga millepärast me tegelikult tülitseme? Mitte ju tegelikult sellepärast.“ Finantsturgudele keeruline periood. Usun, et näeme veel ühte korrektsiooni siin allapoole. Mai viimane nädal tuleb finantsturgude jaoks väga põnev, et mitte öelda keeruline.

Mida lisab siia energeetilisse kokteili meile Päike, kes „kõrvetab“ Veenust? Veenuse üks peamisi omadusi on tasakaal ning lisaks ka diplomaatia. Sellel ajal on raskem leida diplomaatilisi lahendusi, mis sobiksid mõlemale poolele. Nii suhetes kui ka läbirääkimistes, ka tasakaal suhetes puudub või on keeruline leida. Peame sellest aru saama ning seda olukorda mõistma. Kui seda suudame siis on meil võimalus anda endast parim, et kasutada tasakaalu. Näha asju ka meie partneri vaatevinklist ning teha otsuseid, mis võiksid olla mõlema osapoole teenistuses. Lihtsam ekstreemsustesse kalduda siin perioodil.

Ainuke positiivne aspekt on sekstiil Marsi ja Uraani vahel. Võimalik, et sekstiil annab inimestele ja suurtele massidele inimestele energiat ning tegutsemise tahet, mis võiks siis viia suurema vabaduseni. Rohkem soovi võtta ette tegevusi, mis tooksid suuremat personaalset vabadust. Aga ka ühiskonnale terviklikult rohkem vabadust. Krüptorahaturgudel võiks olla rohkem tegevust.

Retrograadi Keskpaik tundub olevat kõige intensiivsem ning raskem periood.

Lõpp

Pilt: www.astro.com

Õnneks toob perioodi lõpp natukene lootust. Veenus on Saturni poolt trigooniga toetatud. Suhetes hakkame tasakaalu leidma, vähem emotsionaalsust, rahulikum aeg, oskame veidi paremini tasakaalu leida. Teeme otsuseid suhetes tasakaalukamalt, tunneme ennast seal kindlamalt. Loodetavasti toob see ka valitsustele ning rahvale rahalist tuge ning toetust. Üleüldist meeldivamat suhtlust kahe osapoole vahel. Mõistmist ning diplomaatiat.

Marss toetab Pluutot ja Jupiteri sekstiiliga (laiem sekstiil ka Saturni suunas). Siin võiksime näha positiivseid toiminguid ja otsustavat tegutsemist kriisi lahendamise suhtes. Need toimingud võiksid tuua vähemalt ajutist kergendust. Marss on kirurg ning initsiatiivi haaramine, lisaks veel Neptuun sekstiiliga, loodan, et siin on meil lootust leida vähemalt ajutist ravi viirusele. Või leiame ise lahendusi kuidas seda ravida. Ma pole 100% kindel, kas see tähendab just vaktsiini või ravimit, aga võimalik, et leiame lahendusi, mis aitavad raviga.

Raha

Alustame rahaasjadega ning finantsturgudega. Hetkel väga aktuaalne teema kõikjal. Paljud kardavad, ei tea mis saab jne. Veenus retrograadi ajal on suurem tõenäosus, et finantsturgudel tuleb kerge korrektsioon. Enamasti allapoole. Õnneks turgude elavnemine toimub jällegi perioodi lõpu poole.

Oma personaalses elus hindame ümber kõik, mis on rahaga seotud. Vaatame üle oma investeeringud, teeme seal parandusi kui peame vajalikuks. Kuidas üleüldse oma raha teeme? Või teenime? Ka need tulevad vaatluse alla. Sissetulekud võivad perioodi ajal veidi kõikuda, isegi olla veidi teadmatuses. Aga perioodi eesmärk on aru saada, kus tahab mis parandamist. Kus ja mis töötab ning mis ei tööta? Seejärel teha vajalikud korrektuurid. Tänu korrektuuridele hakkama perioodi lõpus paremaid tulemusi nägema.

Peame vaatama ka sügavamale. Kuidas rahasse suhtume, mida sellest tegelikult arvame, kuidas seda näeme? Väga palju teenimisvõimekusest sõltub just sellest, kuidas rahasse suhtume. Tõeliselt naudid ja armastad raha? Tuleb Sinu juurde lihtsamalt. On uskumus, et raha on kõige kurja juur? Lükkad seda endast eemale. Vaata ka enda sisse! Mida Sina rahast usud? Veenuse retrograadi periood on selleks ideaalne.

Eneseväärtus

Teine suur teema on eneseväärtus. Veenus valitseb meie enese väärtustamise osa ning perioodi alguses võime oma väärtuses isegi kahelda. Mõelda, et ma ei ole selle ja selle teise asja jaoks piisav ja kes ma üldse olen, et neid asju taha? Üleüldiselt, enesekindlus saab väikse löögi. Selle eesmärk on Sulle näidata tegelikult need kohad kätte kus tegelikult ka oleks vaja näiteks veidi areneda. Aga sügavamal pead Sa aru saama oma tegelikust väärtusest. Sellest, mis pole seotud ei oskustega ega Sinu väärtusega kapitalistlikus süsteemis. Mõlemad väärtused tulevad luubi alla.

Loodetavasti perioodi lõpus oled juurde õppinud mõned oskused, mis aitavad Sind elus edasi. Aga just sügavamal tasemel näed ennast samuti väärtuslikumana, oskad ennast paremini väärtustada nii tööalaselt kui ka suhetes. Väga lihtne manifestatsioon sellest on, et saad aru, et peaksid oma oskuste ning kogemuse eest rohkem küsima kui praegu seda teed. Või saad aru, et oled suhtes, mis Sind kui inimest ei väärtusta ning pead edasi liikuma.

Või oled ise liiga kalk ning ei oska oma partnerit väärtustada? Kõigi nende teemadega peame tegelema. Perioodi lõpus saad loodetavasti sellest kõigest sügavamalt aru.

Suhted

Ja nüüd siis antud perioodi kulminatsioon, suhted! Jätsin selle viimaseks kuna see on alati Veenusega suurim teema ning üleüldse üks suur põhjus, miks sellel planeedil olla. Siia alla käivad suhted nii abikaasadega, partneritega, elukaaslastega, armukestega, äripartneritega jne. Kõik teemad, mis on vaiba alla pühitud tulevad üles ning tahavad arutamist ja diplomaatilist lähenemist (Veenus). Vanad suhted, sõbrad, armukesed jne tulevad Sinu ellu tagasi või siis mõtled nende peale aktiivselt.

Meenutad ja hindad neid suhteid, mis juba ammu läbi. Kas sai seal õigesti tehtud? Mis oleks saanud siis kui oleks teisiti teinud jne?

Suhetes, mis tundusid kindlad tekivad vaidlused. Tundub nagu ei näeks enam inimesega asju ühtemoodi. Tuleb pidada ebamugavaid vestlusi, et suhetes intiimsus taastada. Jällegi põhjuseks mitte Sinu karistamine vaid hoopis Sinu suhetesse uue ja parema toomine. Suhete tõstmine järgmisele tasandile.

Paratamatult mõned kindlasti antud perioodil purunevad, mõned lähevad veel kindlamaks. Elu on selline…

Väga sarnane ka suhetega äris. Kas panustad piisavalt? Kas seda teevad Sinu partner või partnerid? Kas suhe on tasakaalust väljas? Vaja on arutada teemasid, mis Teile ebamugavust toovad. Rääkige asjadest avatult, diplomaatiliselt, andke endast parim, et näha ka teise inimese vaatevinklit. Mõistke tema positsiooni. Olge aus iseenda ning teise suhtes.

Kui Te ei suuda pakkuda teisele seda mida Teilt oodatakse on aeg rääkida partnerluse muutmisest või lõpetamisest. Kui asjad on jäänud seisma siis arutage, kuidas saaksite neid edasi viia.

Üleüldiselt pole antud perioodil kõige parem alustada täiesti uute partnerlustega. Rõhk võiks olla juba olemasolevate ümberhindamisel ning paremaks muutmisel. Või siis vaatlemisel ning minna laskmisel kui nad Teid enam ei teeni.

Nauding on suur teema, mis samuti Veenusega seotud. Perioodi vältel on soov naudingute järele suurem kui tavaliselt. Kahjuks (või õnneks) on need raskemini kättesaadavamad. Pidev suhete ümberhindamine ning vaatlus, vestlused jne tunduvad nagu palju tööd. Palju siis sealt nendeks naudinguteks ikka aega jääb? Aga dividendid hakkavad jooksma perioodi lõpus. Suhetes on „õhk puhtam“, neid mis enam pole vaja on elust läinud. Parem mõlemale osapoolele.

Loodetavasti on periood ka ülesäratuseks paljudele, kes on „jala lõdvaks lasknud“ ning saavad aru, et suhetes tuleb ennast näidata ja nendesse panustada oma kohalolu/armastusega. Kõige parem lähenemine Veenusega on diplomaatia. Aga tuletan siinkohal meelde, et retrograadi perioodi ajal on planeediga seotud teemade või energia kasutamine keerulisem!!! Ehk siis ka diplomaatiat ja üksteise mõistmist on vähem. Siin peab igaüks seda endale meenutama ning endast parima andma, et seda siiski kasutada.

Kui inimesed on nõus muutuma siis võiks ju neile anda veel võimaluse? Või peavad teised Sinule Veenuse  helgemat poolt näitama ning andma veel ühe (või mitu) võimalust? Andke siis endast parim, et nende usaldust õigesti kasutada!

Iga retrograadi perioodi puhul on oluline ka kannatus. Asjad lihtsalt liiguvad aeglasemalt. Tuletage seda perioodi ajal endale aeg-ajalt meelde.

Mõjutused tähemärgi kaupa

(Kohad kus Veenus Sind kõige rohkem mõjutab antud perioodil. Kõige suurem mõjutus on seal, kus asub Kaksiku tähemärk Sinu sünnikaardis. Lisaks on mõjutatud ka teised Veenuse poolt valitsetud alad, seal kus asub Sõnn ning Kaalud. Kindlasti on ka mõjutatud maja kus asub Sinu isiklik Veenus sünnikaardil.)

Jäär

Jääral on mõjutatud 2-ne ja 7-mes maja. Kõige suurem mõjutus, aga 3-ndas majas. Kõik mis seondub Sinu oskustega, õpetamisega, õppimisega, kommunikatsiooniga, rääkimisega, kirjutamisega. Hindad ja vaatled oma oskusi, millised on vajalikud? Millised tahavad uuendamist? Kus küsid enda panuse eest liiga väga ja kus võib-olla panustad ise liiga vähe?

2-ne maja toob sisse eneseväärtuse mõjutused, materiaalsed asjad, raha, üldised ressursid. Kõik need alad käid läbi ning hindad ümber. Lisaks siis ka 7-mes maja. Niigi on suhted mikroskoobi all, aga Sinu jaoks siis veel eriti.

Sõnn

Kõige rohkem mõjutatud just Sinu rahaasjad ehk 2-ne maja. Kindlasti vaatad enda sisse ka sügavamalt, just väärtuse koha pealt. Mida ja kui palju Sa väärt oled? Kas küsid liiga vähe enda teenete eest? Kuhu üldse oma raha kulutad? Eelarve ümberhindamine oleks kindlasti Sinu puhul hea. Võimalik, et leiad kulutusi, mida enam üldse vaja pole. Kuhu investeerid? Jne. Samuti 1-ne ja 6-es maja mõjutatud.

Kuhu üldse liigud oma elus? Oled sellega rahul? Millises suhtes oled iseendaga? Kas oled liiga kriitiline enda suhtes? Lisaks ka päevased rutiinid, suhe lemmikloomade ning töökaaslastega ning ka toit mida endasse paned. Ka see oluline suhe saab lähemalt vaadatud.

Kaksikud

Kõige tugevam mõjutus siis Sinu 1-es majas. See tähendab Sind ennast. Suhe Sinu endaga. Kuidas endaga läbi saad ja kuhu elus liigud. Võimalik, et oled väikses kriisis oma kehaga. Tahaksid ilusam välja näha. Siin on võimalik, et vajalik teha korrektuure. Kas on vaja kaalu kaotada või hoopis tahab mudimist suund kuhu teel oled. Võimalik, et soovid oma välimusega suuri muudatusi. Soovitan Sul nendega oodata perioodi lõpuni kuigi teades retrograadi intensiivsust siis ilmselt ei läbe oodata.

Siinkohal tasuks mainida, et muutused mida teed pole ilmselt jäädavad ning perioodi lõpus tahad need tagasi hoopis muuta. Võta selle osaga rahulikult. Kindlasti ei soovita iluoperatsioone. Samuti 5-es ja 12-nes maja mõjutatud. Kuidas puhkad või veedad puhkusehetki? Suhted lastega ning kui on siis armukestega. Või vähem tõsiste romantiliste suhetega.

Vähk

Kõige suurem mõjutus Sinu 12-ndas majas. Kõik mis on seotud vaimumaailmaga, kuidas puhkad, mediteerid, kuidas magad, ka voodimõnudega. Suure tõenäosusega saad aru, et see kuidas veedad oma puhkehetki pole päris õige. Või ei saa perioodil hästi magada, puhata ennast välja. Pead tegema muutusi. Või see kuidas lähened spirituaalsusele tahab ümberhindamist?

Vabalt võid aru saada, et tahaksid kogeda rohkem voodimõnusid oma kallimaga, või üldiselt. Lisaks mõjutatud ka 11-nes ja 4-jas maja. Pika aja eesmärgid ning suhted kodustega tahavad samuti Sinu tähelepanu sellel perioodil.

Lõvi

Veenus läheb retrograadi Sinu 11-ndas majas. Pika aja eesmärgid, materiaalsed sissetulekud, palgad, boonused, unistused. Väike mini-kriis nendel aladel võib Sind panna rohkem pingutama. Mis töötab ja mis ei tööta? Kas saad piisavat tasu? Kas liigud ikka oma unistuste suunas? Midagi vaja ümber mõelda või hinnata.

Loodetavasti perioodi lõpus oled suurendanud oma sissetulekuid või leidnud uusi ideid kuhu suunas liikuda. Aga pea meeles, et retrograadi ajal peame pingutama kolm korda rohkem kui tavaliselt, et tulemusi näha. Lisaks mõjutatud 10-es ja 3-as maja. Kuidas suhtled, räägid, kirjutad, sotsiaalmeedia ning ka karjäär. Vaatad ka kõik sellega seonduva üle.

Neitsi

Kõige suurem mõjutus 10-ndas majas. Võimalik, et asjad ei tundu nii head kui enne. Kas peaksin tegema karjääris muudatusi? Vahetama töökohta. Kõik need mõtted Sinu peas suure tõenäosusega on. Perioodi lõpuks näed asju selgemalt või oledki loonud endale paremad tingimused tööalaselt. Kas siis olemas olevas karjääris või võtad uue suuna. Ka suhted töö juures mõjutavad kõike seda. 2-ne ja 9-as maja ka mõjutatud. Rahaasjad ja haridus, uskumussüsteemid. Eneseväärtus.

Lisaks ka suhted gurude, mentorite ning ka isaga. Võimalik, et hindad suhet isaga ümber. Või leiate uue läheduse? Või saad aru, et peate omavahel midagi muutma. Perioodi lõpuks on Teie suhe loodetavasti uuele tasandile viidud.

Kaalud

Kuigi Sinu 1-ne maja on mõjutatud siis enamus fookust koguneb 9-ndasse majja kus toimub retrograad. Suhted isaga, mentoritega, õpetajatega, uskumussüsteemid. Mida hetkel õpid? On see enam oluline? Kas tahad seda teha? Kuidas on suhe isaga? Või on tema elus mõned suuremad muutused? Suhted õpetajatega. Hindad neid kõiki ümber. Lisaks ka kõik see millesse usud on luubi all. Kas peaksid rohkem õppima või paremini õpetama? Jne.

Lisaks mõjutatud ka 1-ne ja 8-as maja. Suhe keha ning endaga, välimusega, kuhu liigud ja ressursid, mis tulevad teistelt inimestelt. Siia alla käib ka raha mis tuleb klientidelt. Väike kriis võib perioodi lõpuks viia paremate tulemusteni kuna saad ise aru, et nii enam asjad ei toimi. Juuliks on Sul iseendaga parem suhe ning oled teinud korrektuurid ka sellega kuidas oma klientide rahasse suhtud. Või kuidas neilt raha vastu võtad.

Skorpion

Suurem mõjutus 8-ndas majas, mis on seotud partneri ressurssidega, teiste inimeste rahaga ning ka esoteeriliste teemadega. See on ka intiimsuse ning raseduse maja. Kuigi periood võib algata pisikese kriisiga, võivad mõned teist Juuni lõpus saada meeldiva üllatuse…Rasedus või partneri ressursside tõus. Või siis leiad kavalama viisi kuidas oma makse korraldada, või avastad midagi uut astroloogias.

Lisaks mõjutatud 12-nes ja 7-es maja. Siin lisandub veel raseduse potentsiaali. Aga pea meeles, et kui Sinu personaalses kaardis on lisaks raskemaid mõjutusi siis ei pruugi see Sinu puhul kehtida! Räägin ainult potentsiaalist! Suhte ja seksiga seotud majad on mõjutatud. Võib tähendada ka Sinu sissetulekute suurenemist. Perioodi lõpuks oled loodetavasti leidnud viise kuidas partneriga meeldivamalt mürada ning teinud suure hulga raha!

Ambur

Väga suures fookuses on suhted kuna retrograad toimub Sinu 7-ndas majas. Võib esineda „teste“ suhetes. Kas partnerlus peab vastu? Kas suudate läbi pingete minna? Kui jah siis perioodi lõpus ootab teid uuel tasandil ja sügavam suhe, aga selle jaoks peate omavahel avameelselt suhtlema. Sinust küsitakse kindlasti rohkem ja ka ise vaatad, et kas need partnerlused ikkagi toimivad minu jaoks? Otsuste tegemisega soovitan oodata Juuni lõpuni kuna on energeetiliselt laetud aeg, eriti suhete alal. Oled ise siis selgemas kohas kõigega.

11-nes ja 6-es maja samuti mõjutatud. Pika aja eesmärgid, unistused, boonused, palgad ja lisaks päevased rutiinid, dieet, suhe toiduga, lemmikloomad. Pead nendel aladel rohkem pingutama. Tulemused tulevad Juuni-Juuli.

Kaljukits

Sinu jaoks kõige suurem mõjutus 6-ndas majas. Kuidas hoolitsed oma lemmikloomade eest, mis suhe on toiduga, millised on päevased rutiinid, igapäevased ilurutiinid (kuna tegemist on siiski Veenusega), mida sööd ja mida paned oma kehasse, tervis. Vaatad seal kõik üle ning teed vajalikud korrektuurid. Uued rutiinid, uued dieedid jne.

Lisaks mõjutatud ka 10-nes ja 5-es maja. Lapsed, loovad projektid, ettevõtlusega seotud teemad, karjäär, poiss- ja tüdruksõber tüüpi suhted. Kõik need on vaatluse all. Võimalik, et isegi mõni vana arm tuleb tagasi. Või siis hoopis mõtled nende peale ja vaatled, et mis sai õigesti tehtud ning mis valesti. Võid neid isegi „juhuslikult“ tänaval kohata. Perioodi lõpuks saad ise aru, mis seal suhtes siis tegelikult juhtus. Ja näed neid teises valguses.

Veevalaja

Peamine möll toimub Sinu 5-ndas majas. Poiss- ja tüdruksõber tüüpi suhted, lapsed, loovad projektid, riskantsemad investeeringud. Hea oleks eriti perioodi alguses olla ettevaatlikum riskantsemate investeeringutega. Pigem hoiduks hasartmängudest. Vaata oma investeeringud üle ja perioodi lõpuks on need loodetavasti paremini paigutatud. Hea oleks keskenduda ka suhtele lastega, leiad seal rohkem tasakaalu. Võimalik, et isegi mõni vana arm tuleb tagasi. Või siis hoopis mõtled nende peale ja vaatled, et mis sai õigesti tehtud ning mis valesti. Võid neid isegi „juhuslikult“ tänaval kohata.

Perioodi lõpuks saad ise aru, mis seal suhtes siis tegelikult juhtus. Ja näed neid teises valguses. Mõjutatud ka 4-jas ja 9-as maja. Suhted kodustega ning hindad ümber ka oma uskumussüsteemid.

Kalad

Peamine fookus on Sinul 4-ndas majas. Suhted koduga, oma emotsioonidega, suhted ka emaga, üldiselt suhted perega. Võimalik, et soovid kodu kaunistada, teha ilusamaks. Aga tihti retrograadi ajal kas on mõned blokeeringud või pead siis rohkem pingutama, et seda teha. Pead mõtlema ka suhetele peres, eriti emaga. Kus on muutusi vaja? Mis toimib ja mis ei toimi? Perioodi lõpuks oled loodetavasti loonud endale ilusama kodu ja sügavamad suhted perega.

Lisaks mõjutatud 3-as ja 8-as maja. Kuidas suhtled ja räägid. Võimalik, et pead muutma kuidas kirjutad või oma stiili edasi viima. On ka tõenäoline, et keegi kritiseerib Sinu stiili (või teed seda ise!) ning otsustad midagi muuta. Perioodi lõpuks on Sul loodetavasti teistsugune väljendusstiil, millega ise rohkem rahul oled.

Ka suhted naabrite ja sugulastega. Oled Sa nendega kontaktis? Millised need suhted on? Võimalik, et võtad ise kontakti või võtavad nemad. Ning saate uuesti vaadelda kas soovite üksteise eludes olemas olla. Partneri ressursid, äritegevus ja ka intiimsus tulevad vaatluse alla. Intiimsus on Sinu jaoks nagunii väga oluline, võimalik, et saad aru mida tahad ja mida vajad. Perioodi lõpuks on Sul asjadest selgem pilt.

Võtke rahulikult ja olge terved!

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top