Nädala horoskoop 2. august – 9. august 2020

Siin on Sulle augusti esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu toimub Sinu üheteistkümnendas majas. Näed tulemusi oma pika aja eesmärkides, unistuste poole liikumises ning ühiskondlikes saavutustes. Nüüd oleneb palju sellest kui palju oled endast andnud. Kui oled pingutanud siis näed ka paremaid tulemusi. Mõne projekti lõpp või boonused töö juures, sõpradega ajaveetmine. Need kõik on nüüd Sinu jaoks võimalikud.

Stressi tuleb Sinuni perioodil teisest majast. Emotsionaalne rahulolematus oma sissetulekute või rahaliste võimaluste pärast kutsub alustuseks esile küll mõne ägedama reaktsiooni. Aga see on ikkagi selleks, et saaksid teha muudatused ja liikuda suurema vabaduse poole oma materiaalse eluga. Näen siin potentsiaali, et käivitab ka mõned sügavama väärtusega seotud teemad Jäärade jaoks. Raskem mõjutus on selle jaoks, et ka sisemiselt suudaksid enda jaoks suuremat vabadust luua.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu leiab aset Sinu kümnendas majas. Tulemused töö ning karjääriredelil. Loodetavasti oled pingutanud ning näed nüüd positiivseid tulemusi kas mõne projekti lõpetamisega või saavutad, midagi olulist oma karjääris. Kui tulemused pole Sinu jaoks rahuldavad siis saad nüüd ümber hinnata, mida oleksid saanud paremini teha.

Uraani kvadraat tuleb Sinuni esimesest majast. Võimalik, et Sinu ebastabiilne käitumine või kiired reaktsioonid segavad karjääriredelil muudatuste tegemisega. Või tulevad kiired ja järsud muutused Sinuni hoopis väljast. Näen siin võimalust, et midagi äkilist juhtub ja võid ise kõige selle keskel olla, mis Sinu sotsiaalset staatust või karjääri ajutiselt häirib. Anna endast parim, et emotsionaalsel ajal jääda nii rahulikuks kui võimalik. Mõned teist tunnevad lihtsalt rahulolematust tööga või soovite oma karjääris midagi uut ning rohkem vabadust.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Täiskuu toimub Sinu jaoks üheksandas majas. Kui olid teinud reisi plaane siis nüüd on kätte jõudnud aeg millal näed ka oma töö vilju. Saad ette võtta mõne silmaringi avardava reisi. Paljud teist on lõpetamas mõnda kursust või õpite midagi. Nüüd näete nendel aladel samuti tulemusi. Täiskuu võib ka Sinu uskumused kõikuma lüüa. Korraks tekib hetk, et ei teagi enam mida uskuda. Või mõistad, et teatud uskumused Sind enam ei teeni ja on aeg need vabaks lasta. Nad on käinud oma tee ja täitnud oma eesmärki. Pole vaja neist enam kinni hoida.

Ärritust ja stressi võib Sinu jaoks põhjustada magamatus või äkilised teadmised oma alateadvusest. Täiskuu ning Uraani raskem koosmõju võib äkitselt Sinuni tuua mõni valusama emotsiooni, mis on kuskile sügavamale alla surutud. Või on Teil mõned sekeldused reisides. Peate kiiresti kohanema, aga mõne emotsionaalse purske võib mõjutus siiski esile tuua. Õnneks on tegemist varjatud majaga ning mõjutus võib ka olla “alla surutud” või “peidetud”.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Täiskuu toob Sulle tulemusi kaheksandas majas. Mõni kergem emotsionaalne kriis võib nüüd aset leida. Samuti ka sissetulekud klientidelt ning teistelt inimestelt jõuavad Sinuni. Partneri ressurssides võib aset leida materiaalseid muutusi. Kui oled tegelenud mõne tervendava praktikaga või oma sisemiste protsesside tervendamisega siis peaksid nüüd kogema emotsionaalset vabanemist. Või vähemasti nägema antud valdkonnas tulemusi.

Ärritust võib Sinu jaoks põhjustada mõni sõber või sõprade grupp. Kas ütleb keegi midagi järsku, mis Sind emotsionaalselt ärritab. Või on Teie plaanides järske muudatusi. Samuti võivad ebameeldivust valmistada grupid, mille liige oled. Või üldiselt need sotsiaalsed ringkonnad, kellega lävid. Tunned, et need grupid piiravad Sind. Raskem on, aga anna endast parim, et oma emotsionaalne vabaduse poole liikuda.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Täiskuu kumab oma valgust ja toob tulemusi Sinu seitsmendas majas. Jõuad oma pikemates suhetes ning partnerlustes uuele tasandile. Kui oled mõnes partnerluses, kus on äriline kallak siis näed oma töö vilju ka seal. Kui oled endast parima andnud siis võid saavutada mõne lepingu, mille nimel vaeva oled näinud.

Stressi ja ärritust antud perioodil võib Sinu jaoks põhjustada mõni ülemus või üks vanematest. Kohustused, mis on Sul avalikkuse ees ei pruugi antud momendil emotsionaalselt meeldivad olla. Näen siin potentsiaalset konflikti või ärritumist, mis on seotud Sinust kõrgemal positsioonil olevate inimestega. Tunned, et tahad karjääris rohkem vabadust. Äärmuslikul juhul isegi võid teha töö alal äkilisi muudatusi. Parem on lasta emotsioonidel rahuneda ning siis kaine mõistusega need otsused vastu võtta.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitside jaoks leiab Täiskuu aset kuuendas majas. Sinu tervis ning dieedid, rutiinid, ka töö kui töötad kellegi heaks, oled palgatööline. Näed tulemusi nendel aladel. Oled loodetavasti vaeva näinud, toitunud korralikult, teinud trenni ning andnud endast ka töö juures parima. Nüüd peaksid nägema oma tervise ja figuuri paranemist. Või üldise enesetunde. Mõned teist suudavad lõpuni viia projektid töö juures.

Ärritust ning emotsionaalseid reaktsioone võivad Sinu jaoks põhjustada suhtlemine isaga, mentoritega. Kui oled veel koolis siis õpetajate ning õpilaste poolt. Kindlasti on teemaks ka mõned uskumused, mis Sind piiravad, aga tõenäolisemaks pean siin konflikti isaga. Tasuks mainida ka uskumussüsteeme, mis tulevad Sinuni isalt. Suure tõenäosusega pead perioodil ka nendega rindu pistma. Soovid nendest vabaneda ja näed neid piiravana. Kui emotsioon rahuneb siis suudad kõike selgemalt näha paar päeva pärast Täiskuud.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Tulemusi näevad Kaalud tänu Täiskuule nüüd viiendas majas. Loovad projektid, ettevõtlusega seotud teemad, riskantsemad investeeringud ning suhted romantiliste partnerite ja lastega. Paljud teist on pingutanud oma isiklike ettevõtete nimel ning nüüd peaksite nägema tulemusi. Või õnnestub lõpule viia mõni loov projekt, mida vabal ajal nokitsenud oled. Loodetavasti saate veeta ka meeldivalt aega oma partnerite ja lastega.

Keerulisemat mõjutust jõuab Sinuni kaheksandast majast. Sinu enda sügavamad emotsioonid või traumad võivad antud perioodil esile kerkida. Partneri võib Sinust nõuda rohkem kui oled emotsionaalselt võimeline andma. Või on järsud muutused partneri enda ressurssidega, mis ka Sinu emotsionaalset seisu mõjutavad. Kui teed klientidega tööd siis võib ka nende äkiline käitumine Sind ebameeldivalt mõjutada.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Täiskuu kumab ning toob tulemusi Sinu neljandas majas. Kui oled tegutsenud või planeerinud kodus muudatusi siis nüüd näed siin tulemusi. Kaunistad siit ja lisad mööblit sealt. Kuna tegemist on ka pere emotsionaalse majaga siis toimuvad sündmused ka nendel aladel. Veedad aega perekeskis või emaga. Skorpionid, kes on oma emotsionaalse poolega tegelenud peaksid nüüd nägema tulemusi ning mõistma, mis neid emotsionaalselt õnnelikuks teeb ja mis mitte. Kes on aktiivselt sellega tegelenud peaksid vähemalt lühikest aega tundma rohkem emotsionaalset rahulolu.

Stressi ning äkilisemat mõjutust tuleb Sinuni seitsmendast majast. Partneri või suhted üldiselt võivad Sind nüüd emotsionaalselt ärritada ning Sinu emotsionaalset tasakaalu segada. Soovid suhetes rohkem vabadust ja kohati võid tunda, et nad on Sinu jaoks isegi lämmatavad. Lase emotsioonil rahuneda ning mõista, et vabadust saab suhetes mitut erinevat moodi luua.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Täiskuu Sinu kolmandas majas toob tulemusi äritegevuses, kirjutamises, oskuste õppimises ning väikestes tiimides. Kui oled õppinud uusi oskusi siis nüüd hakkad vaikselt tulemusi nägema ja saad oma töö vilju maitsta. Kui valmistad ette mõnda kursust internetis siis peaksid järgmise kahe nädala jooksul selle suutma lõpuni viia. Tulemused ostus ja müügis samuti.

Ärritust ja stressi võivad Sinuni tuua töökaaslased või rahulolematus oma tervisega. Võid tunda ennast ka oma rutiinide “orjana” ning igapäevased tegevused tunduvad Sinu vabadust piiravat. Või ütleb mõni töökaaslane midagi, mis Sind ärritab. Äkilised muutused Sinu töökohal on samuti emotsionaalse stressi allikaks.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Täiskuu Sinu teises majas lubab tulemusi materiaalsete ressursside ning rahaga. Loodetavasti oled pingutanud oma sissetulekute nimel ja näed nüüd suurenemist. Või on mõned investeeringud tulusad. Võid ka endale soetada mõne materiaalse eseme, mida soovinud oled.

Emotsionaalset ärritust võivad Sinu jaoks tekitada suhted laste ja romantiliste partneritega. Kas on nende järsk käitumine või jutu muutmine ebameeldivaks üllatuseks, aga pead sellega arvestama, et nad võivad Sind negatiivselt mõjutada. Võid tunda nendes suhetes ennast piiratuna ja tahad rohkem vabadust. Ka Sinu enda äkiline eneseväljendus võib suhetes keerulisemaid emotsioone tekitada.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Täiskuu Sinu esimeses majas on kindlasti emotsionaalselt intensiivne aeg. Aga peaksid nägema tulemusi üldiselt oma elus ning paljudel aladel korraga. Kui oled liikunud õigel teel siis tulemused, mida nüüd näed on meeldivamad. Kui pole saavutatuga rahul siis pead mõtlema korrektuuridele.

Stressi võib Sinu jaoks põhjustada suhe koduste ning perega. Või kohustused nendega tunduvad piiravad. Väga suure potentsiaalina näen, et tunned suurt soovi emotsionaalse vabaduse järele. Raske on seda muidugi saavutada kui arvad, et pere Sind piirab. Mõtted ja tunded vabadusest on Sinu jaoks prevalveerivad. Enne kui suuri otsuseid teed siis hinda rahulikult olukorda pärast emotsioonide rahunemist.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Täiskuu toimub Sinu jaoks peidetud ning spirituaalsemas majas. Kindlasti oluline on Sinu puhul oma unenägude üles kirjutamine ning läbi nende info ammutamine. Peaksid nüüd saama ka puhata ja veeta aega rahulikult. Hea aeg puhkamiseks, vaimseteks praktikateks, mediteerimiseks ning privaatsuses oma akude laadimiseks.

Sind võivad selle juures segada lähisugulased, naabrid, kes ärritavad Sind mõne oma ütlemisega. Kui plaanid puhkuse ajal reisida siis mõned sekeldused tee peal võivad Sind emotsionaalselt ärritada. Oma enda mõtted võivad tunduda Sulle piiravad ning otsid vabadust iseenda eest. Või on ülal mainitud tegelased need, kellega suhtlemine tundub Sinu jaoks piirav.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat Kuuga emotsionaalset distantsi hoidvas, aga intellektuaalselt stimuleerivas Veevalajas, kus leiab aset ka Täiskuu. Nädala keskel on Kuu loovas ning müstilises Kalades. Nädala lõpuks liigub Kuu tulisesse ning äkilisse Jäära.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

02.08 pühapäeva hilisõhtu – 05.08 kolmapäeva hommik – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

05.08 kolmapäeva hommik – 07.08 reede pärastlõuna – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kui nädala alguses tegelesime tõsiste asjadega, nädala keskel keskendusime innovaatilistele ideedele siis nädala lõpus saame veidi mõtlemisest puhata. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

07.08 reede pärastlõuna – 09.08 pühapäeva õhtu – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

Teised olulisemad mõjutused

Elementide ning omaduste koha pealt oleme täpselt samas kohas, mis eelmisel nädalal. Ülekaalus on Kardinaalne ja Maa energia. Asjad liiguvad kindlalt, aga aeglaselt edasi.

Õhu energiat on endiselt vähem ning turgutust sinna oodata nii pea ei ole. Loodetavasti annab Põhjasõlme (Rahu) elemendis olemine meile piisava koguse ideid ja sotsiaalsetes olukordades viibimist.

Kuna Mars on Tule elemendis Jääras tugev, aga üldine olukord on “maine” siis on kohati ärritust. Tahaksime, et asjad kiiremini liiguksid, aga Maa energia omalt poolt tahab, et jätkaksime tasa ja targu, kindlalt.

Marsi kvadraat stelliumiga Kaljukitses – Pikk ning keeruline mõjutus kulmineerub Marsi retrograadiga Jääras. Loe siit nii retrograadi kui ka kvadraadi mõju kohta!

Täiskuu Veevalajas – Täiskuu perioodid toovad meile nii materiaalseid tulemusi kui ka emotsionaalsete tõusude ja mõõnadega päevi. Nädala algus on kindlasti intensiivne. Kuna Veevalaja protsessib oma tundeid läbi intellekti siis pane tähele oma tunnete filtreerimist läbi mõistuse. See võib tuua kaasa tegelike tunnete allasurumise. Täiskuu perioodidel on seda, aga pea võimatu teha, tunded keevad üle!

Kuna Veevalaja ihkab üle kõige vabadust siis tunneme seda soovi Täiskuu ajal tugevalt. Raske on keskenduda rutiinsetele tegevustele, alluda käskudele. Täiskuu teeb eriti intensiivseks ka Uraani kvadraat Kuule. Uraan on Veevalaja valitseja ning hõlmab endas sarnast energiat. Meie soov vabaduse järele (ning selle mitte saamine kuna tegemist on kvadraadiga) viib emotsionaalsete reaktsoonideni ning äkilised vihapursked on samuti tavapärased.

NB! Kehtib kõikidele tähemärkidele! Täiskuu perioodid on samuti head hetked oma eelneva töö hindamiseks. Kui oled teinud tööd, andnud endast parima siis on nüüd ka tulemused paremad. Kui oled ennast lõdvaks lasknud siis saad nüüd nähtavate tulemuste põhjal korrektuure teha. Tulemusi näete järgmise kahe nädala jooksul.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top