unenägude seletaja

Nädala horoskoop 22. märts – 29. märts 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Soovid rahuldavama elustiili jaoks muudatusi teha. Muutus saab alata ainult sinu lähedaste toetusel. Aprilli algus on ideaalne aeg, kuna tunned end positiivsusest ja uuest eluvaatest inspireerituna.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Poliitika või religiooni osas on ilmselt parem jätta oma mõtted endale. Keegi lähedane omab väga selged vaated ja nad ei võta vastu teisi arvamusi. Tänu uutele sõprussuhetele toob aprilli algus sinu ellu rohkem nalja ja hajutab mõtteid muredest.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sind kutsutakse juhtima grupiprojekti. Teised tunnustavad sinu juhtimisoskusi ja ootavad sult nõu. Kuna delegeerid rolle õigesti, saad kiireid tulemusi. Ära üle pinguta ja proovi nädala lõpus lõõgastuda.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Võid hakata mõtlema oma ettevõtte käivitamisele, kuna sinu praegune karjäärirada on hakanud ennast ammendama. Ära raiska aega ega energiat, et raskele ülemusele meeldida. Keskendu oma iseseisva vaimu rahuldamisele. Ära lase kellelgi ega millelgi ennast tagasi hoida.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sellel nädalal on ees rasked tööd, kuna sa pead mõned kindlaid ülesandeid täitma. Sinu pingutusi tunnustatakse, isegi kui töö on aeganõudev. Võimalik, et pead enne suuri kulutusi oma eelarvet üle vaatama.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Keegi kõrgemal positsioonil pole see nädal enda moodi. Tunned teistsugust atmosfääri tööl ja muutusi teiste inimeste meeleoludes. Ole ettevaatlik ja ära ärritu, kui teised on käredad või kriitilised. Nad ei taha tegelikult sulle pahameelt valmistada

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Eelistad mitte olla tähelepanu keskpunktis, kuid millegipärast leiad end keset rahutust ja tunned õhus emotsionaalset draamat. Kuula, mida teised räägivad, kuna sa võid  õppida teiste isikute muutuste kohta.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Grupiprojekt on hädas, kuid kurtmise asemel eelistad olukorda parandada muutustega. See raske töö on seda väärt kuna saad lõdvestuda, teades, et päästsid päeva. Üks pimekohting võib olla huvitavam, kui oskad oodata.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Tuleb rahutu nädal, kuna näib, et kõik tahavad sinult abi. Tormatakse igale poole ja telefon pidevalt heliseb. Armastate olla nii hõivatud, kuid see võib vaevaline olla. Hea suhtlemine on sinu emotsionaalse heaolu jaoks oluline.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui sul ja sinu partneril on ühe teema suhtes tugevad põikpäised arvamused võib vaevaline olla ühise kompromissi leidmine. Leppige oma eriarvamustega, kuna pidev vaidlemine on mõttetu. Unusta minevik ja keskenduge nüüd tulevikule.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Unistamisel pole midagi häda, kuid sinu töö vajab sel nädalal kogu tähelepanu. Sa ei suuda keskenduda. Oled jõudnud vaimsesse ummikusse ja avastad, et elus on nüüd palju erinevaid lähenemisi.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Otsid muudatusi, kuna sõbrad julgustavad sind katsetama uute ideedega. Sa ei soovi jääda vanade rutiinide juurde ja soovid leida uusi võimalusi. Üks kampaania või ettevõtmine, mida oled aktiivselt toetanud, pälvib palju avaliku tähelepanu.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top