Nädala horoskoop 16. märts – 22. märts 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu emotsioonid liiguvad ülesse ja alla, kui sul on tekivad äkilised entusiasmipursked, millele järgneb motivatsioonipuudus. Tundub, et te sa ei suuda edusamme teha, kui sa ei tunne seda vaimselt ega füüsiliselt. Probleemid suhetes ei aita kaasa.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Ülesannete võtmine, mida teised näivalt ei suuda, aitab sul edutamist saavutada. Sinu teadmised tööst võivad olla piiratud, kuid õpid töö käigus. Sul pole aega enda jaoks, kuid oled sellega arvestanud ja naudid seda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sa ei saa kõiki nõudmisi vastu võtta nii et lubage endale tööseisakuid ja võta vajalik paus. Sa ei soovi kellelegi pettumust valmistada, kuid sul on piirid millega hakkama saad. Uute kohtade külastamine inspireerib sind ja annab energiat.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Alusta nädalat proaktiivsemalt, lähenedes otseselt oma probleemidesse. Tee vabatahtlikult majapidamistöid, kuna see võimaldab teistel sinu pereliikmetel rääkida sinuga seotud probleemidest. Hoia end aktiivsena.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Vahelduse huvides pane enda soovid ja vajadused esiotsa. Sa üritad alati oma sõpradele ja kolleegidele meeldida, kuid see nädal on aeg end hellitada. Sa oled seda väärt. Ühe vanema sugulase nõuanded on mõistlikud.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sul ei ole midagi vastu abikäe pakkumisele, kuid on pettumust valmistav, kui sinu ülemus ja kolleegid ei saa aru, kuidas sinu ülesanded jäävad unarusse tänu teiste abistamisele. Leia julgus öelda ei, kui keegi küsib teene.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sa võid näha kellegi isiksusel uut külge, kui nad kogemata avalikustavad midagi vestluses. Kui oled aru saanud, et nad on sind petnud või kasutanud, anna neile teada, et nad on vahele jäänud. Nädala lõpp on positiivsem ja edumeelsem.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Oled keskendunud eesmärgi saavutamisele märtsi lõpuks, kuid keegi üritab sind tagasi hoida ja sa ei saa aru miks. Peagi saavad nad aru, et sinu otsusekindluse tõttu ei tööta nende viivitamise taktika, vaid muudab sind kindlameelsemaks.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Uus avastatud uudishimu viib sind uutesse kohtadesse ja kohtud uute inimestega. Tunned end vabana, teades, et võid minna kuhu ja millal soovid. Viimasel ajal on sind haaranud isiklikud probleemid, aga uued sõbrad hoiavad sind positiivsena.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

See nädal on aeg teha oma suhetes mõned valikud, mis muudavad sind õnnelikumaks. Ole avatud ja aus kuna palju on muutunud alates ajast millal kohtusite. Südamest südamesse vestlus pühib sinu mured ära.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Ehkki armastad pidutseda ja oled väga seltskondlik, ei saa sa kõiki kutseid vastu võtta. Otsusta, millised koosviibimised pakuvad sulle kõige rohkem rõõmu. Partner käitub isekalt, kuid neil on omad mured ja on sinu vajaduste suhtes pime.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Mõned ülesanded nõuavad palju detailidesse süvenemist kuid sul puudub keskendumisvõime. Mida rohkem proovid, seda hullemaks olukord läheb. Oota nädala lõpuni, kui tunned end keskendunumalt. Partneril on mõned imelikud ideed, kuid olge impulsiivsed ja lõbutsege.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top